rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
2.870
Mistrz jest tylko jeden. Loser/blind pamietajcie noby. Poprzednia runda to porazka.. dajcie mi godnego przeciwnika bym mogl pokazac swe umiejetnosci! A zapomnialem takieego nie ma.

Juz mnie od pewnego czasu denerwujesz, ale teraz tym przechwalaniem sie to juz szczegolnie. Taki dobry jestes? Jutro gramy turniej miedzy soba, wbijcie i pokaz ze jestes taki PRO ;)
 

DeletedUser137285

Guest
Piotrek bo on wtopil ofa czysczac mi wioske :) ale fekt wygralbys gdybym nie przejal tej w ktorej nie zbiles popa

Przepraszam nie sadzilem ze mozesz to jeszcze wygrac:* :oops:

Dziekuje wam obu bo tylko dzieki wam wygralem :D

P.S. Przesle Ci pp za ta wioske :D :p
 

DeletedUser179721

Guest
loser no wiesz, nie ma sie czym chwalić, że miałeś takie straty i w sumie to przetrwałeś rundę dzięki temu zaproszeniu do plem, od razu po założeniu pisałeś do ojca, by Cię zaprosił.. ani w top15 ra Cię nie ma, ani ro, mi nie zależy na topce, wbiłem sobie tak o na rundę :D taki stary niby, a nadal czegoś w głowie brakuje xdd

może kiedyś zrozumiesz, że topka to nie wszystko :D


poza tym, widzę, że znowu na turniej nie wbiłeś, kolejny raz złe hasło? XDDD
 

DeletedUser155263

Guest
witam, pech chciał ze mam teraz uziemniona noge przez 1miesiac . i ze sie teraz nudze to sobie wroce do was na sp. widze ze jakies mecze sa teraz pomiedzy druzynami. to moze mnie jakas druzyna przygarnie :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Malo zabraklo bylo by nastepne top1 na telefonie^^ kliny na tel to mistrzostwo swiata opanowalem to do perfekcji chyba ze ktos leco 30s kareta^^

Najpierw ogarnij siebie i swoje ego :D

P.S ty i klin hahaha dobra już się pośmialiśmy,wygrywasz rundki gdzie są same warzywa brawo ty.
SP powoli obumiera
 

DeletedUser155263

Guest
GRATY LOSER :)

EDIT

DZIEKI tygrys za grę:D
myslałem ze runda jest do pierwszej temu mowiłem ze za 30min sypiemy na top4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166471

Guest
Szukam kogoś do wspólnej gry czy to jednorazowo ewentualnie jak nam podejdzie współpraca można częściej grać razem.
Proszę pisać tutaj na PW, a w czasie gry preferuje albo chat, albo TS albo gg - obojętne :)
 
Do góry