rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187362

Guest
Na ciebie nasłałem kogoś?Od razu dostałeś karete bo cię nie toleruje :D
Pamiętasz jak co rundke cię jechałem?To te czasy wracają ;p
Oj nie tylko ty na mnie wtedy leciałeś :O
I ty mnie jechać? Haha
Jak ty przewidywalny jesteś :3

Z tego co ja pamiętam to ja ci wioski oddawałem -_-
Ja gram praktycznie zawsze na telefonie, gram z nudów i zbytnio się do tego nie przykładam :)
Ale pamiętam że, często zrywałeś PoNa czy sojusz :) i cię nie toleruje :D
Pisząc, że mnie jedziesz twierdzisz, że gramy w takich samych warunkach :D a zdaje mi sie że jest spora różnica między telefonem a komputerem :O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
Panowie, ale czy musicie się kłócić o gre? serio? ;D :D

Pisze kazdy, ze "na mnie nasłałeś tego i tego, tego i tego", ale czy to nie mogły być randomy? Nikt nie udowodni przeciez ze ktoś z kimś współpracował, ktoś nie itp. chbya, ze ktoś się przyzna, albo perfidnie idać synchri na atakach (niekoniecznie w tych samych sekundach, a odtęoach kilku sekundowych). Fajnie by było zrobić jakiś turniej szybkich 1vs1 albo 2vs 2, ale to pewnie jest niemozliwe do wykonania. Choć pewnie i wtedy by były jakieś wąty, ze "oj skopałem start, net mi przyciął" itp.

A co do Waszego sporu całego to jest on bezsensowny, co wiadmo ze i Hardcore i Sollor grać potraficie. Nathan moim zdaniem gra słabiej, ale jak gra faktycznie z telefonu to wiele tłumaczy, bo jest kolosalna róznica między kompem a telefonem.

Takze peace panowie :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
274
Z tego co ja pamiętam to ja ci wioski oddawałem -_-
Ja gram praktycznie zawsze na telefonie, gram z nudów i zbytnio się do tego nie przykładam :)
Ale pamiętam że, często zrywałeś PoNa czy sojusz :) i cię nie toleruje :D
Pisząc, że mnie jedziesz twierdzisz, że gramy w takich samych warunkach :D a zdaje mi sie że jest spora różnica między telefonem a komputerem :O
Po 1 wiosek mi nie oddawałeś nigdy lecz je przejmowałem sam :D
Po 2 dobrze się runda nie zaczęła a ty już słałeś offa na mnie i zazwyczaj dostawałeś kontre :D
Po 3 nie złamałem żadnego sojuszu,a na pewno nie z tobą bo go nigdy nie miałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Grał ktoś dzisiaj? Ja się pochwalę, że od początku do końca naszej gry utrzymywaliśmy top1. O 22 zakończyliśmy grę i jakieś noobki przejęły kontrolę.
 

DeletedUser182378

Guest
Zapraszam Was do poszukiwania drużyn na rundę #10638.
W skrócie: 120pp dla najlepszego plemienia + 50 dla najlepszego gracza
Runda długa, bo 8h, ale z aktywnymi zastępstwami (wspólne akcje blokowane jedynie na godzinę).

Co sądzicie o takich rundach? Co byście zmienili w tej?
PS co sądzicie o liczbie graczy w plemieniu: 6-7 osób?
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Za długo, kto będzie siedział tyle godzin przed kompem? Może zróbcie godzinna rundę jakaś albo coś. Ale to że 6 osób w plemieniu to dobrze.
 

DeletedUser182378

Guest
Biorąc pod uwagę nasze wytyczne runa na tyle osób w plemieniu na 4h musiałaby mieć znacznie niższe nagrody :)
A chcieliśmy zrobić coś jednak specjalniejszego, z założenia pojawiającego się rzadko
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Zróbice special albo coś w podobie. Maksymalnie członków z 15 i gra trwa dwa tygodnie. To będzie super.
 

DeletedUser192235

Guest
lonsdale nie ciesz sie i tak nie masz 6 kolegów:):)
8 h za długo ;/
to lepiej dwie po 4 h?
nagrody nie są najważniejsze
 

DeletedUser182378

Guest
Jak dajemy mniejsze nagrody to dostajemy hejt w stylu "hajs się nie zgadza", quo vadis kochani? :p
Wracając do turnieju, mamy nawet mały projekt, coś w stylu champions league, faza grupowa i drabinka, tylko ilu graczy w plemieniu? Cel to 16-20 drużyn
 
Do góry