rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192235

Guest
f1963d24b60025eagen.jpg

hardkore co ty zrobiłeś ? poziom wiosek był 8 na start ??
i czemu tak wcześnie uciekłeś?:):):):):)
i jakich 4??
nie gram dla premki;] ale do 500 pp nie warto siadać ;p
ale o 5k możemy :D:D:D
 

DeletedUser192235

Guest
o widzisz hardcore ty chcesz grać
Ceiter chce grać, to grajcie sobie, poziom równy będzie;D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
f1963d24b60025eagen.jpg

hardkore co ty zrobiłeś ? poziom wiosek był 8 na start ??
i czemu tak wcześnie uciekłeś?:):):):):)
i jakich 4??
nie gram dla premki;] ale do 500 pp nie warto siadać ;p
ale o 5k możemy :D:D:D
Daj mi 5k to bardzo chętnie wygram drugie tyle,poziomu nie prezentujesz żadnego żenada bym powiedział atakujecie mnie w 4 i zadowolony poza tym jesteś tak słaby że z chęciom zagram o 500PP tyle moge przelac.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser192235

Guest
lonsdale, ten twój płacz..... pora dorosnąć??
masz pecha że nie masz premki :):):):)
i że co runde piszesz do 20 graczy czy podefują, i że ciągle nasyłasz, i że nie masz kolegów. itp ;]
może nie prezentuje aż tak wysokiego poziomu jak twój, ALE TO tY MASZ LIPE u wiekszośći graczy na szybkich;D
taki jesteś koks ,super gracz .... ale jak miałeś problem do IOWNEDU to wjechałeś mi?? i napisałeś że to za niego? hahahahah :):) CZEMU JEGO KOKSIE NIE LAŁEŚ???
a i tak nic nie przejąłeś 4 razy karetami:p

a i mało mnie interesuje że oprócz mnie atakowało cie 3 innych graczy;p nie mam z tym nic wspólnego, ( może atakował 1 a dwóch sobie dodałeś?)
ALE I TAK DOBRZE ŻE CIE LALI .

 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
lonsdale, ten twój płacz..... pora dorosnąć??
masz pecha że nie masz premki :):):):)
i że co runde piszesz do 20 graczy czy podefują, i że ciągle nasyłasz, i że nie masz kolegów. itp ;]
może nie prezentuje aż tak wysokiego poziomu jak twój, ALE TO tY MASZ LIPE u wiekszośći graczy na szybkich;D
taki jesteś koks ,super gracz .... ale jak miałeś problem do IOWNEDU to wjechałeś mi?? i napisałeś że to za niego? hahahahah :):) CZEMU JEGO KOKSIE NIE LAŁEŚ???
a i tak nic nie przejąłeś 4 razy karetami:p

a i mało mnie interesuje że oprócz mnie atakowało cie 3 innych graczy;p nie mam z tym nic wspólnego, ( może atakował 1 a dwóch sobie dodałeś?)
ALE I TAK DOBRZE ŻE CIE LALI .
Śmieszy mnie pisanie twoje że kogoś nasyłam na Ciebie?Proszę Cię,szkoda pisania by było,poza tym nikogo nie nasylam mam większość stałych graczy z którymi współpracuje co rundę i jesli coś to im piszę.Nawet jeśli pisze do kogos typu gst czy Ramajd czy podefuja to źle?Każdy tak robi jeśli chce grać offem po 3 o ile z Iownedu miałem soja co rundke tyle z toba na ten temat nie gadalem i to nie był soj jak ty piszesz tylko bardziej PON o ile wiesz co to,a i ja nie zaatakowalem Iownedu pierwszy lecz on mnie po 10 to tylko deffowac potrafisz zagraj kiedys offem to pogadamy :)

Taaa :D a tak na powaznie chce ktos zagrac ? Tylko zeby na slowach sie nie skonczylo ;p

Kiedy?Jak mi net nie będzie cial to z toba zagram nawet w tym tygodniu jak chcesz,chce zobaczyc jaką masz formę XD:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192235

Guest
a teraz hit!!!
7 na koksa i prawie nie dali rady xDD
5796118683fd9b7egen.jpg

nawet cie nie atakowałem koleś .
to juz jest obsesja
tobie ciagle net tnie...
ale to chyba nie net , to coś innego .
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
a teraz hit!!!
7 na koksa i prawie nie dali rady xDD
5796118683fd9b7egen.jpg

nawet cie nie atakowałem koleś .
to juz jest obsesja
tobie ciagle net tnie...
ale to chyba nie net , to coś innego .

Widziałeś rapki?RO najwyższe a grałem offem,więc się nie udzielaj bo za słaby jesteś :D

I am weak - pasuje Ci zagrac np jutro ? Zagramy na twm zasady do ustalenia,a nagroda moze byc taka,ze przegrany placi za runde na TWM (ja zaplace na poczatku) i wysyla 200pp na Polskich :)
To jeszcze można rundki wykupywać?Podobno już nie.

powiedzcie mi kto nie ma sojusza z iowned co runde xD
Ja :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Ty z każdym masz ,każdego nasyłasz a potem ze cie wszyscy atakują :D :D
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
CzaRnY KoŃ mój mistrz z 40 grubych stracił żeby przejać mnie bez wojska desperat walił w 3 a i tak męczył się 30 min co za żal :D
Po ostatnich batach musiał się odgryźć tyle że ja wtedy waliłem sam a on z kolegami którzy i tak zostali pokontrowani :D
Myślałem że to Sollor lami ale przy koniu to Sollor jest prosem :p

Ty z każdym masz ,każdego nasyłasz a potem ze cie wszyscy atakują :D :D
Chociaż nie jest nudno i mogę poćwiczyć :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry