rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171533

Guest
Hmm,zawsze robie deffa okolo 2-3k wrazie karety na klina (jakby ktoś dzielił offa) :D
Pozdro dla filcoka który wbił żeby wysłac offa na mnie rozbił tego offa i potem zburzył mi sporo ratków i kuźni,ale i tak wygrałem ^^
Zwykły Noobek ;]
oj leszczyku wybacz ale wbiłem na runde aby grać lecz co fakt faktem mój błąd pokapowałem sie dopiero po poł h że runda jest z nowymi przedmiotami:) a ja na takich nie gram:) wyłapałem w okolicy dwóch leszczy jeden zrobił niby unik ale 400 lk mu złapałem a potem posąłłem na Ciebie resztki lekkiej tzn resztki jak resztki bo miałem po 2 atakach jej wiecej niz Ty:) i piki:) powiedz mi jak mozna na takiej rundzie po 45 min gry miec nie całe 1k lk 700 toporków i 200 katas? naummm mnie tak grać:)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Hahha 200 katas?Weź nie bądź śmieszny mialem 300 i offa 2 razy większego :D
Poza tym jesteś leszczykiem bo dostałeś karete i nawet klina nie wbileś ^^
 
Wynik reakcji
6.752
Dobra czas chyba tez na mnie...

Uwazasz sie za bog wie kogo,a niestety za dobry to Ty nie jestes,zaraz napiszesz mi,ze przed chwilka mnie skontrowales,fakt ale jakiego offa ;) Dalem Ci antykontre na lk ale jednak troszke pomyslales i wyslales z pikiem plus dla Ciebie..

Na sp z tych co ogarniaja chyba juz kazdego irytujesz tymi postami to sie nie dziw,ze masz ataki... ;)
Przypomina mi sie sytuacja jak gralismy runde,Ty grales z sollorem ja gralem z Filcokiem,Filcoka pojechaliscie ale niestety pozniej ja podbilem Sollora... To chyba logiczne,ze nie mamy sojka? Ty zaczales mnie wyzywac od noobow bo odbilem Ci wioske myslalem,ze umre ze smiechu :)

W dodatku nasylasz ludzi,nienawidze tego dlatego dostales dzisiaj katy,zreszta.. Ta gra na tym polega wiec nie wiem dlaczego spinasz 4 litery.. :)
Tutaj maly dowodzik jak wielki Lonsdale w ogole nie nasyla graczy,tylko on jest zawsze atakowany w 15155225521123123 bo nikt z Toba 1 vs 1 sobie nie poradzi :)
 

Załączniki

  • hardcore.jpg
    hardcore.jpg
    87,6 KB · Wyświetlenia: 20

DeletedUser189096

Guest
Ktos gra od 18-tej rundke? Tak jak pisalem chetnie przygarne kilka wskazowek jak grac na szybkich. Najlepiej ts:)
 

DeletedUser195022

Guest
Brawo Ceiter !
Naprawdę nie spodziewałem się kapek od Cb , a jednak :)
Będę wiedział na next by deff'a zrobić trochę ;D
ale zastanawia mnie tylko fakt, że w tym samym momencie jak ty zacząłeś atakować to 4 inne osoby nagle posłały także offy, nie sądzisz, że to troszke dziwne?
 

DeletedUser187391

Guest
Brawo Ceiter !
Naprawdę nie spodziewałem się kapek od Cb , a jednak :)
Będę wiedział na next by deff'a zrobić trochę ;D
ale zastanawia mnie tylko fakt, że w tym samym momencie jak ty zacząłeś atakować to 4 inne osoby nagle posłały także offy, nie sądzisz, że to troszke dziwne?
Kolejny co myśli że sojka ma :D
Kto jak kto,ale Ceiter nie nasyla ;]
 

DeletedUser195022

Guest
to spoko :)
nie znam typka dlatego pytam :)
haha ty się Sollor nie odzywaj, bo jak Ceitera nie ma na rundzie i nie gra z Tobą to Cię zawszę pocisną :)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Dobra czas chyba tez na mnie...

Uwazasz sie za bog wie kogo,a niestety za dobry to Ty nie jestes,zaraz napiszesz mi,ze przed chwilka mnie skontrowales,fakt ale jakiego offa ;) Dalem Ci antykontre na lk ale jednak troszke pomyslales i wyslales z pikiem plus dla Ciebie..

Na sp z tych co ogarniaja chyba juz kazdego irytujesz tymi postami to sie nie dziw,ze masz ataki... ;)
Przypomina mi sie sytuacja jak gralismy runde,Ty grales z sollorem ja gralem z Filcokiem,Filcoka pojechaliscie ale niestety pozniej ja podbilem Sollora... To chyba logiczne,ze nie mamy sojka? Ty zaczales mnie wyzywac od noobow bo odbilem Ci wioske myslalem,ze umre ze smiechu :)

W dodatku nasylasz ludzi,nienawidze tego dlatego dostales dzisiaj katy,zreszta.. Ta gra na tym polega wiec nie wiem dlaczego spinasz 4 litery.. :)
Tutaj maly dowodzik jak wielki Lonsdale w ogole nie nasyla graczy,tylko on jest zawsze atakowany w 15155225521123123 bo nikt z Toba 1 vs 1 sobie nie poradzi :)


Haha się uśmiałem,po 1 Ceiterku nie było mnie napoczątku rundy kiedy już posłałem tą kontrę to pojechałem do sklepu nie było mnie 10 min i mnie jakiś noobek zejchał którego potem ja zjechałem do 0 :D
Zresztą to rozmowa z weroniką chyba sorrki ale ona do mnie pisze żebym jej dał cel do atakowania,ostatnio jej napisałem że sam gram to się wzburzyła bo chciała sprzedać mi wioskę za PP za co ją wyśmiałem,zresztą nie tylko ona bo dużo osób mi to proponuje nie wiem czemu nigdy nie kupiłem żadnej wioski a napewno nie na SP bo to strata PP by była :D
2 sprawa jak twierdzisz że ja kogoś nasyłam to ty grasz z filcokiem który ciągle mnie atakuje i zawsze kończy tak samo czyli jest zjechany ^^
Pozdrawiam i się już więcej nie wypowiadam szkoda mi czasu na kłótnie!
Miłego wieczorku ^^

Pan burzyciel kończy tak samo zawsze ^^
 

Załączniki

  • gagaggag.jpg
    gagaggag.jpg
    85,8 KB · Wyświetlenia: 13

DeletedUser192235

Guest
#10400 Szybkie classic


Start: czwartek, 05.01.2017 21:30
Koniec: czwartek, 05.01.2017 21:30
Opis:
  • Ochrona trwa: 30 minut.
  • Produkcja surowców: x 3
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 4
  • Chłopi: Nie
  • Łucznicy: Nie.
  • Rycerz: Tak, stare przedmioty.
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 2
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 20-35
  • Reguła zagrody: brak
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia: 30ppInformacje dotyczące nagrodyWidoczność w rankingu top 50 wymagana do odebrania nagrody
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.9
Tryb śpiący: Nie


dobrze że trwa tak krótko , bo jest bardzo śmieszna ta runda, meczyc sie prawie od "zera" z dwiema wioskami?

na 22:00 proponuje poziom 1 i jedna wioska ;p i tak do pierwszej, drugiej w nocy ;d
 

DeletedUser187391

Guest
#10400 Szybkie classic


Start: czwartek, 05.01.2017 21:30
Koniec: czwartek, 05.01.2017 21:30
Opis:
  • Ochrona trwa: 30 minut.
  • Produkcja surowców: x 3
  • Wioski barbarzyńskie na gracza: 4
  • Chłopi: Nie
  • Łucznicy: Nie.
  • Rycerz: Tak, stare przedmioty.
  • Kościół: Nie.
  • Ilość Graczy w plemieniu: 2
  • Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
  • Ataki na sojusznika traktowane jako odwiedziny: Tak.
  • Technologia: Proste
  • Zwiadowcy: Widzą wszystko
  • Fake limit: 1%
  • Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
  • Szlachcic zbija poparcie: 20-35
  • Reguła zagrody: brak
  • Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie
  • Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
  • Szlachta: Monety
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia: 30ppInformacje dotyczące nagrodyWidoczność w rankingu top 50 wymagana do odebrania nagrody
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.9
Tryb śpiący: Nie


dobrze że trwa tak krótko , bo jest bardzo śmieszna ta runda, meczyc sie prawie od "zera" z dwiema wioskami?

na 22:00 proponuje poziom 1 i jedna wioska ;p i tak do pierwszej, drugiej w nocy ;d
Ale eko x3 ;p
 

DeletedUser195024

Guest
Lons sam mi dałeś pp za wioskę:) i nie mów ze nie kupujesz wiosek za pp :)
Ile razy kazales mi zrobić zwiad żebym przeskanowala sollora albo go zaatakowała bo ty nie chcesz go zaatakować bo puści ci kontrę
 

DeletedUser195022

Guest
Ceiter gratki :) ładnie pocisnąłeś :)!
a ty sollor widać, że zero poziomu i kultury :)
 
Do góry