rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
zgarnął tylko za plemię
nawet gra nie byla warta świeczki
miałby top 1 RO gdyby nie odwiedziny , bo ramajad w niego wjechał wszystkim
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Żenującego zachowania Sollora dziś padł rekord!
Mieliśmy soja,sigpro pisał czy jedziemy Sollora odmówiłem bo sojek,pisze do Sollora że "wyspany mój" po czym straciłem 2 offy na nim i karete i mało co mu zostało chyba tylko jakieś katy i offik on burzył Sollora na to Sollor że on jest jego bo przecież go burzy,ja oczywiście przejąłem wyspanego bo wbiłem w niego tyle offa że szkoda by było zostawić przejałem a tu od razu ataki od Sollora mimo że mamy "sojusz" i Ramajad się dołączył off Ramajadowi padł i Sollorowi też :D Sollor do mnie że "wojna" mówie że był mój bo mu pisałem on też do mnie pisał że bootek jego no mówię ok,liczyłem na to samo lecz zaczęły się skany Sollora :D 10 min skanów i ataki chyba raz miałem z 20 troche klinów i katasek i wybroniłem potem odwet i było 2:0 dla mnie Sollor jedno pytanie mam :D
Gdzie ty masz honor?Musiałeś brać Ramajada żeby mnie "zjechać" lecz ci się nie udało :D
Tak czy siak Sollor jesteś Pionkiem piszesz że niby ja atakowałem z kimś poza tym że pisałem do Jordana żeby ciebie jechał bo jesteś goły to nie miałem nic wspólnego z atakami innymi,lecz padłeś :]
Jesteś z repki a zachowujesz się jak z buszu :D
Mało brakowało a bym wygrał,chciałem iść na ugode wyczyscic ci wioske to ty wolałęś wojne i skończyłeś jak zawsze pojechany ^^ Brakło mi 12 sek zebym wygrał rundke :D
Poćwicz bo ja chociaż klinowałem a ty nawet tego nie umiesz :D
P.S do ryca daje się ogień jak masz katy hahah,i fajnie było patrzeć jak ci kareta wyparowała ^^

Nigdy więcej "soja" z Sollorem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Żenującego zachowania Sollora dziś padł rekord!
Mieliśmy soja,sigpro pisał czy jedziemy Sollora odmówiłem bo sojek,pisze do Sollora że "wyspany mój" po czym straciłem 2 offy na nim i karete i mało co mu zostało chyba tylko jakieś katy i offik on burzył Sollora na to Sollor że on jest jego bo przecież go burzy,ja oczywiście przejąłem wyspanego bo wbiłem w niego tyle offa że szkoda by było zostawić przejałem a tu od razu ataki od Sollora mimo że mamy "sojusz" i Ramajad się dołączył off Ramajadowi padł i Sollorowi też :D Sollor do mnie że "wojna" mówie że był mój bo mu pisałem on też do mnie pisał że bootek jego no mówię ok,liczyłem na to samo lecz zaczęły się skany Sollora :D 10 min skanów i ataki chyba raz miałem z 20 troche klinów i katasek i wybroniłem potem odwet i było 2:0 dla mnie Sollor jedno pytanie mam :D
Gdzie ty masz honor?Musiałeś brać Ramajada żeby mnie "zjechać" lecz ci się nie udało :D
Tak czy siak Sollor jesteś Pionkiem piszesz że niby ja atakowałem z kimś poza tym że pisałem do Jordana żeby ciebie jechał bo jesteś goły to nie miałem nic wspólnego z atakami innymi,lecz padłeś :]
Jesteś z repki a zachowujesz się jak z buszu :D
Mało brakowało a bym wygrał,chciałem iść na ugode wyczyscic ci wioske to ty wolałęś wojne i skończyłeś jak zawsze pojechany ^^ Brakło mi 12 sek zebym wygrał rundke :D
Poćwicz bo ja chociaż klinowałem a ty nawet tego nie umiesz :D
P.S do ryca daje się ogień jak masz katy hahah,i fajnie było patrzeć jak ci kareta wyparowała ^^
Co to Gościu za bajeczki są?
Z tą wioską troszke nagiałeś
Straciłem tam full offa na nim, miał 2 wsie
1 ramajad wyczyscil gdzie stalo ponad 6k deffa, druga ja ga bylo ponad 500 katasow z ogniem.
A ty straciłeś dwa "offy" 2 na 800...potęzne one były nie ma co, gdyby nie ja i Ramajad bys go nawet nie ruszył.
Po drugie, ja offa na tobie nie wtopilem tylko Ramajad .
Po trzecie, w którym momencie było 2:0 dla Ciebie?
Ja pamietam ze było 1:0
potem wybiłem Ci 600 katasow bez rycka, podbiłem 2 wioski i było 2;1 DLA MNIE, wiec chyba z matematyka masz problemy ?
Poodbijałeś mnie kilka razy wioski bo atakowały mnie twoje przydupasy.

Po czwarte.
Nie umiem klinowac, ehyym
A ten klin na tobie co oznacza?
ghuquxrqcfxyhqltjcjbrnpxgmstfzchkoueikaeeevggesqklovjmtbirijjxmtvxtdlqmdyqlhbacxazswhtxbriknmhbsoidi
PO PIĄTE
Atakowałeś sam?

apkihmgaebngngjypnvyfhklwslkccflwxyzwpgclfxmodhpsozrhqcxnexlphahmhdcbllbjnintkupcjmoxiagpyskicaktmlf

rvtdfvqlrdondafhwiyhzgizhknqscbmdxwhittjbtdyvmiujzrcouezsrqcyudikuebgcjbvqmqgrxtqirzklkfdszyyphvrtxz

Rzeczywiscie, elo ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Hahahahahahahahha płacze z Ciebie ^^
Fakt 1 klina wbiłeś,moje przydupasy?Nawet żadnego z nich nie znam jakieś randomy zwykłe a ty płaczesz ze ja z nimi atakowałem,jesteś taki leszczyk ze sam wole atakowac :D
Haha 1:0 ? Naucz się liczyć to pogadamy! Bez Pozdrowień,i poćwicz bo narazie od kiedy Ceitera na rundzie nie ma dostajesz co rundke,albo ode mnie albo od innych ^^
Potrenuj to pogramy.
P.S Ty grałeś sam co chwila skany od wojtasa ^^
Do następnej :*
 

DeletedUser187391

Guest
Hahahahahahahahha płacze z Ciebie ^^
Fakt 1 klina wbiłeś,moje przydupasy?Nawet żadnego z nich nie znam jakieś randomy zwykłe a ty płaczesz ze ja z nimi atakowałem,jesteś taki leszczyk ze sam wole atakowac :D
Haha 1:0 ? Naucz się liczyć to pogadamy! Bez Pozdrowień,i poćwicz bo narazie od kiedy Ceitera na rundzie nie ma dostajesz co rundke,albo ode mnie albo od innych ^^
Potrenuj to pogramy.
P.S Ty grałeś sam co chwila skany od wojtasa ^^
Do następnej :*
Daj jakis dowód kiedy mnie pojechałeś do zera

TY, nie jakis twój przydupas.

A zwracam Honor i napiszę ze jestes Lepszym graczem ode mnie.

Wbijaj o 17, chce zobaczyc ile jestes warty ;]
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Śmieszny jesteś wyklepałeś offa który nawet się nie przebił to raz,dwa nie kontrowałem bo co kontrować jak nie było co raz mi zburzyłeś kuźnie którą i tak odbudowałem :] Potem mnie w 4 tłukli godzine i dlatego nie wygrałem :D
Sollor pionkiem jesteś ty bo nie potrafisz zrobić dobrego offa :]

Wbijaj częściej RO się przyda :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Koleś bez skanu wpadł kareta.
1 atak 400 lk
Reszta po równo podzielona,eloo.
A co do offa,może nie zauwazyles ale robiłem katasy ,nie tarany:]
Za każdym razem kiedy widzisz mnie obok grasz deffa,czyżby strach obleciał?:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser189096

Guest
Mam ktos jakiegos ts zeby pograc wspolnie i mnie nauczyc bo nie ogarniam teraz tych szybkich?
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Koleś bez skanu wpadł kareta.
1 atak 400 lk
Reszta po równo podzielona,eloo.
A co do offa,może nie zauwazyles ale robiłem katasy ,nie tarany:]
Za każdym razem kiedy widzisz mnie obok grasz deffa,czyżby strach obleciał?:p

Hmm,zawsze robie deffa okolo 2-3k wrazie karety na klina (jakby ktoś dzielił offa) :D
Pozdro dla filcoka który wbił żeby wysłac offa na mnie rozbił tego offa i potem zburzył mi sporo ratków i kuźni,ale i tak wygrałem ^^
Zwykły Noobek ;]
 

DeletedUser171533

Guest
Hmm,zawsze robie deffa okolo 2-3k wrazie karety na klina (jakby ktoś dzielił offa) :D
Pozdro dla filcoka który wbił żeby wysłac offa na mnie rozbił tego offa i potem zburzył mi sporo ratków i kuźni,ale i tak wygrałem ^^
Zwykły Noobek ;]
oj leszczyku wybacz ale wbiłem na runde aby grać lecz co fakt faktem mój błąd pokapowałem sie dopiero po poł h że runda jest z nowymi przedmiotami:) a ja na takich nie gram:) wyłapałem w okolicy dwóch leszczy jeden zrobił niby unik ale 400 lk mu złapałem a potem posąłłem na Ciebie resztki lekkiej tzn resztki jak resztki bo miałem po 2 atakach jej wiecej niz Ty:) i piki:) powiedz mi jak mozna na takiej rundzie po 45 min gry miec nie całe 1k lk 700 toporków i 200 katas? naummm mnie tak grać:)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
Hahha 200 katas?Weź nie bądź śmieszny mialem 300 i offa 2 razy większego :D
Poza tym jesteś leszczykiem bo dostałeś karete i nawet klina nie wbileś ^^
 
Do góry