rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kamis1408

Łucznik
Wynik reakcji
227
zarządzanie sp to jakiś dramat!!
odkąd zacząłem pykać(sierpień) to praktycznie non stop longi,ewentualnie brak rund.
Zróbmy protest,nie dajmy się stłamsić.

#szybkiprotest #adminmusiodejsc #zwolnieniedyscyplinarne #traciciegraczy #oddajciezainwestowanepp
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
widzę właśnie przez kilkanaście dni nie grałem , wróciłem we wtorek wszedłem patrze runda 7 z taką prędkością to poszło mk dla zabawy ale teraz widzę że każdy ma to w d... że leci nasze kp/mk/af i nie ustawia rund i pewnie będą rundy o 20 w piątek i sobotę gdzie każdy normalny zagospodarowuje ten czas dla znajmoych rodzinny .. .

Tylko nie stawiajcie już dzisiaj nic tylko przygotujecie na jutro z 4 rundy od 7 do 19 cieżko tak ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182378

Guest
Pytanie do supa:)

Kiedy dostane moje nagrody za rundę 10k? czekam już na nie prawie 2 tygodnie i ich nie widzę;p
Nie do końca to już teraz od nas zależy - jeszcze dwie osoby muszą podać nam dane do wysyłki (lub rezygnacje z nagrody), żebyśmy mogli przekazać kompletną listę do wysyłki z centrali.

EDIT: Mamy wszystko, lista została przekazana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
brak poziomu tu XDDD

Sollo na Plemie Fafala xD

łan ;d
cqjrdxjxelcwdjomydpxzdpvlezolgjjugrxnkygsenhwbqchouprzirlkcsrznkelypyqfgzcqcczsepeztgasiwofvkkvosorx


Tu!
cvlsokbfiheiodyghcbcbkikezevnqiibakbhvznknqijepynpjxyvwyvgxbutxhhthhizswpltrfslqkuxoumkgtnanbcgdtjba

Fri!
nibarlifjfzvzwigafkrmcowvfkefxqttwvhtlbytevzqzevzxlpyjhrcrwlnrmpjdngkghgbpsvckbvhyohoibqfyvftpjkahsg


DAJTA WINCYJ!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187391

Guest
Fafal z tobą to jest takie IZI że masakra. :D Który to juz raz ? :D

Pocwicz, jedyne co wygrywasz to rundy bez poziomu ^^ :D
hbvtlzlwuaedzszszxjiajxfmzevtlfewnitezhecygifrugjbzbocxnqqoomddqbwywutjufpbqhyexxgiduqpkkfccciiifwoz


Fejki i wafelek się gubi XD

sneqlborfmybyyqttvigkhhsugyydiajxmgbhmzpbvymczshvcneoeoofehooiqxzymwdrhqwpyoetnfbkkydtvieqdinnsydqvg

Top1 RA/RO ale to jego przecież atakujom!!! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Fafal z tobą to jest takie IZI że masakra. :D Który to juz raz ? :D

Pocwicz, jedyne co wygrywasz to rundy bez poziomu ^^ :D
http://screenshot.sh/oAkSKcDykiUM7

Fejki i wafelek się gubi XD

http://screenshot.sh/oflVVqaY5q951

Top1 RA/RO ale to jego przecież atakujom!!! :D

Widzę że w 3 na jednego ładnie Ci idzie :) Nie będę się zniżał to twojego poziomu który prezentujesz .

A ubijanie twoich offów gdzie w 4 s !! nie potrafisz cofnąć sprawia mi wielką przyjemność szkoda tylko że przy takiej przewadze graczy na mnie + późniejszym szybszym rozowoju potrafiłeś wziąć tylko 2 marne wioski ale to podkreśla twoje umiejętność o zachowaniu nie będę wspominał to właśnie je pokazałeś .

brak poziomu tu XDDD

Sollo na Plemie Fafala xD

łan ;d
cqjrdxjxelcwdjomydpxzdpvlezolgjjugrxnkygsenhwbqchouprzirlkcsrznkelypyqfgzcqcczsepeztgasiwofvkkvosorx


Tu!
cvlsokbfiheiodyghcbcbkikezevnqiibakbhvznknqijepynpjxyvwyvgxbutxhhthhizswpltrfslqkuxoumkgtnanbcgdtjba

Fri!
nibarlifjfzvzwigafkrmcowvfkefxqttwvhtlbytevzqzevzxlpyjhrcrwlnrmpjdngkghgbpsvckbvhyohoibqfyvftpjkahsg


DAJTA WINCYJ!


Dobrze że to zapisujesz 2 wygrane brawo ale do ile przegranych 4/5 ? Cieszę się że jestem dla Ciebie taki nieosiągalny i wszytskigo małe potyczki urozmaicasz do rangi wojny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry