rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192828

Guest
Ja tam pisze z propozycjami,prosiłbym o rundki 12k bez ochrony bo już dawno takiej nie bylo;)
 

DeletedUser179721

Guest
ale kto będzie pisać co chwilę do niego na pw, żeby rundki ustawił XD powinno być większe zróżnicowanie, chce wbić i czekam z nadzieją na coś normalnego, ale na razie się to nie udaje :D
 

DeletedUser194069

Guest
Prawdobodobnie nie bedzie bo cały team pojechal do krakowa na iqru chyba ze kmicic zostal i Ci bedzie rundy wlaczal ^^
 

DeletedUser194069

Guest
Wekeendowy mnie odwalil... śmierdziel;p

Gdyby TheSzumix nie pomogl w czas Ramajad to dzis juz Weekendowy by sie pieklil :)0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
*MiStRz*4** napisał:

Sorry, musiałem rozbić offa, by mieć RA top 1, a i tak Cie nie podbiłem.

LordSoczekbp napisał:
Gdyby TheSzumix nie pomogl w czas Ramajad to dzis juz Weekendowy by sie pieklil :)

Czyli co, mam grać bez deffowca ?Szumix chciał sam deffować, miałem grać deff ale wyszło, że nikt porządny nie gra więc czemu by nie zagrać offa.
Zgadajcie się na ts kiedyś w 3 bo nie było z kim walczyć.Franky stawiał problem na rundzie i opór a reszta nie atakowała nawet.
 

DeletedUser180001

Guest
Wielkie podziekowania za runde tygodniową od 1 wrzesnia.Kto składał propozycje, że dzieci nie mają czasu grac ?Moim zdaniem za dluga jest, max do pon runda bo 99% graczy nie zagra.
 

DeletedUser188789

Guest
troche za dluga::p ale no co zrobic to jest tak runda bo musza miec czas za zorgnazowanie rundy okraglej:D
 

DeletedUser190317

Guest
W takim tempie ta runda bedzie za miesiac. Choć runda 10 000 to nie lada wyczyn.Nagroda zapewne bedzie wysoka.
 
Do góry