rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
Coty troszkę zmieniłeś, wypowiedział mu sojusz bo doszedł do Ciebie a z wami się lać mielismy :D

No ale spoko rundka. :D

Ceiter graliscie we dwóch bo Funego od razu szybko skasowalismy :p

I ja super składu nie miałem :D

Ramajad moze potrafi robić deffa ale nie ma póżniej pomysłu na grę..;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
6 vs 3 a wpewnym momencie 6vs2 i top5 XDD
stracone 2 wsie,no ale coty i rolnik darmoweczki darmoweczki 170k szumixa i 100k eta brawo panowie do tego jeszcze ponad 100k ramajada brawo panowie tak sie gra to jest wlasnie ten poziom o ktorym mowi coty czyli zebrac jak najwiecej ludzi kazac im grac pod siebie i na koncu zabrac im wsie gzz panowie :)

ps: nie wypisalem tutaj wiosek ktore podbiliscie tylko ilosci jakie mieliscie na darmy
coty tak strasznie piszesz ze nas zjedziecie a jedyne co widze to ataki od ceitera a ty potrafisz tylko darmoweczki jesc ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser166918

Guest
Co to za kiedys angole u nas są? Chciałem pomóc paintowi to palanty w 3 atakowali :D
 

DeletedUser180001

Guest
6 vs 3 a wpewnym momencie 6vs2 i top5 XDD
stracone 2 wsie,no ale coty i rolnik darmoweczki darmoweczki 170k szumixa i 100k eta brawo panowie do tego jeszcze ponad 100k ramajada brawo panowie tak sie gra to jest wlasnie ten poziom o ktorym mowi coty czyli zebrac jak najwiecej ludzi kazac im grac pod siebie i na koncu zabrac im wsie gzz panowie :)

ps: nie wypisalem tutaj wiosek ktore podbiliscie tylko ilosci jakie mieliscie na darmy
coty tak strasznie piszesz ze nas zjedziecie a jedyne co widze to ataki od ceitera a ty potrafisz tylko darmoweczki jesc

Mnie nikt nie nasyłał, szumix was chyba nic nie atakował ale ok, zbijanie murków nazywasz atakami ?He he , jeszcze powiesz ,że namowilem sollora by mnie przejał na poczatku ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.950
6 vs 3 a wpewnym momencie 6vs2 i top5 XDD
stracone 2 wsie,no ale coty i rolnik darmoweczki darmoweczki 170k szumixa i 100k eta brawo panowie do tego jeszcze ponad 100k ramajada brawo panowie tak sie gra to jest wlasnie ten poziom o ktorym mowi coty czyli zebrac jak najwiecej ludzi kazac im grac pod siebie i na koncu zabrac im wsie gzz panowie :)

ps: nie wypisalem tutaj wiosek ktore podbiliscie tylko ilosci jakie mieliscie na darmy
coty tak strasznie piszesz ze nas zjedziecie a jedyne co widze to ataki od ceitera a ty potrafisz tylko darmoweczki jesc

Moje 170k powiadasz.... nawet tyle punktów na tej rundzie nie miałem, max 140k i potem niemcy się rzucili jak poszedłem to miałem 102k
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
chłopie jakie darmy co? Ty może wyjdziesz już od kompa bo widzę że na Cb to nie zbyt działa... Wpierdzielałeś barbki i deffowałeś, browo "bob budowniczy". No i co wasza obrona jest bez cenna
lsqtuihsvqjucgsrcwuiwrgicbzlavjuhfbbwuouafgfdkmbjigswoxrktcnzfrwfiytmkmbuxnixgcwvvanuzlbmemydeaxrgam
ycqamrckyihsrpvsqskpefrjjztgehbiptlggebrkfesgqncrwwovnpnnlvvislfbdlqggzfmekdngdfgmpqejltepsqrngpjvav

genialna obrona, dostał byś na koniec strzała że by Cie na mapie nie było, ale cóż niemcy zaczeli atakować i koniec był....
hmmm, taka sama sytuacja jak dwie rundki wcześniej ze mna miałeś tylko że w nawet na mnie zadnego ataku ponad 1k jednostek nie posłaliście ...
Kozacz dalej chłopie ja wiem że w tobie drzemie potencjał mistrza polskich plemion, zaraz napisze do odpowiednich osób aby Cie na kapina repki mianowali bo się zmarnuje z takim talentem .
 

DeletedUser150331

Guest
chłopie jakie darmy co? Ty może wyjdziesz już od kompa bo widzę że na Cb to nie zbyt działa... Wpierdzielałeś barbki i deffowałeś, browo "bob budowniczy". No i co wasza obrona jest bez cenna
lsqtuihsvqjucgsrcwuiwrgicbzlavjuhfbbwuouafgfdkmbjigswoxrktcnzfrwfiytmkmbuxnixgcwvvanuzlbmemydeaxrgam
ycqamrckyihsrpvsqskpefrjjztgehbiptlggebrkfesgqncrwwovnpnnlvvislfbdlqggzfmekdngdfgmpqejltepsqrngpjvav

genialna obrona, dostał byś na koniec strzała że by Cie na mapie nie było, ale cóż niemcy zaczeli atakować i koniec był....
hmmm, taka sama sytuacja jak dwie rundki wcześniej ze mna miałeś tylko że w nawet na mnie zadnego ataku ponad 1k jednostek nie posłaliście ...
Kozacz dalej chłopie ja wiem że w tobie drzemie potencjał mistrza polskich plemion, zaraz napisze do odpowiednich osób aby Cie na kapina repki mianowali bo się zmarnuje z takim talentem .

wioski odbite od razu,a takie deffy mielismy co chwila kiedy nas atakowaliscie wiec nie rozumiem fenomenu
ps reguła 800.

dostałbym strzała? To jak mam nazwać to że atakowaliscie cała runde i udało wam sie podbić tylko 2 moje wsie które i tak zaraz zostały podbite?
A co miałem innego robić jak atakowaliscie w 4 a w porywach nawet w 5? Offami grać i za free oddawać wsie? Do tego atakował dv2000 a miał bliziutko.


aha Szumix powiadasz że niemcy Ci wzieli wsie? To w takim razie czemu 3/4 tych wsi było u rolnika?
I gdzie ramajada wioski?

Mówiłem że tu reguła a oni tyle zagród deffa wstawiaja xDD

Może dlatego że przed szlachtami leciało ponad 10 ataków offem? Nie wiem jak matys ale ja starałem się ubić jak najwięcej offów i ostatnie 2 deffy dograć na szlachte i off,udało się w 90% przypadków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.787
Juz nie rob z siebie prosa bo nim nie jestes ^^ Ostatnio karete na Ciebie wyslalem leciala w okolicach 1:30 -2:00 to nawet klina nie wbiles :) Ogolnie nic do Ciebie nie mialem bo inni graja lepiej a z kolei 2 graja gorzej ale za te Twoje spinanie sie chyba czas na prawde zaczac Cie atakowac na kazdej rundzie.:) Tak,chodzi mi o pw ,ktore dzisiaj wyslales do mnie ;)
 

DeletedUser178225

Guest
deffowaliście całym plemieniem + na ts było z wami kilku noobków z reszta oni próbowali odbić ceiterowi wioskę szkoda że deffem:)
za mało offa graliśmy a tez było to że barbki można było podbijać tego nie powinno być;D
 

DeletedUser150331

Guest
Ogólnie rzecz biorąc sytuacja na SP moimi oczami wygląda tak:
Jestem ja sollor u was jest coty,ramajad(tylko wtedy gdy rolnik gra),rolnik,frezze,ceiter
Ramajad i Szumix to ludzie od czarnej roboty co sie im powie to zrobią,rolnik msci sie za poprzedni sezon gdzie na finiszu przegrał 7/7 rund 1v1 i teraz ma ekipke i cosik mu sie udaje.CoTy i Ceiter ogarniają i walczą normalnie tyle że coty ma za soba jeszcze 3-4 ludzi którzy robia co im karze.
+ w tym sezonie dla was ale jesli podliczyc przewage jaka jest po waszej stronie,to nie wyglada to wcale az tak zle.
Moze matys zagra cos wiecej a GdzieJawyladowalem wraca za jakies 5 dni i wtedy mozliwe ze znow beda rowne szanse.

Juz nie rob z siebie prosa bo nim nie jestes ^^ Ostatnio karete na Ciebie wyslalem leciala w okolicach 1:30 -2:00 to nawet klina nie wbiles :) Ogolnie nic do Ciebie nie mialem bo inni graja lepiej a z kolei 2 graja gorzej ale za te Twoje spinanie sie chyba czas na prawde zaczac Cie atakowac na kazdej rundzie.:) Tak,chodzi mi o pw ,ktore dzisiaj wyslales do mnie ;)

Bo mi kliny nie siadają,jedynie z przejsciem potrafie oraz z 2 wsi ale czasem nie ma czasu na to.
Nie wiem czemu no ale mam za szybkiego neta po prostu bo miałem go robionego typowo jak progejmerzy w cs i jak klikne sekunde przed czasem jak trzeba klina albo w tej samej sekundzie nawet to caly czas wraca albo 1 sek przed albo sekunde po i napawde nie wiem co tym zrobić bo kiedy mam niby kliknąć odwrót? Spiałem się bo wkurza mnie takie cos ze chcialem sie bic z sollorem normalnie co mu napisalem na poczatku rundy a ty mnie atakujesz wraz z nim..
Ceiter i po czym wnioskujesz że jestem od Ciebie słabszy? Pucharków złotych do rozegranych rund mam więcej,nocne gram rzadko przeważnie jestem atakowany po 2-3 osoby co widać po moim RO a ty lecisz tam gdzie Ci lepiej raz z cotym raz z sollorem raz jeszcze z kims innym.Wszystko rozumiem ze to gra zespołowa ale pisanie że jestem słaby z twojej strony to hipokryzja bo słaby to moge być np jak zjedziesz mnie gdy mam równe szanse ale jak jest 5vs2 albo 3 vs 1(bo serio nie licze dzis ramajada bo to dramat a wzialem go tylko dlatego ze chcialem sie bic z sollorem i nikogo wiecej z tsem nie bylo) to chyba nie za wiele mam do powiedzenia jedynie moge przedluzac swoj czas na danej rundzie nic wiecej a aż tak dobry by strzelic w jednym czasie 5 klinow i nastepnie zrobic 5 kontr(na 3 roznych graczy to niemozliwe bo kazdy i tak ma jakiegos deffa) to jeszcze nie umiem i mysle ze nie wielu potrafi. :p
aa i jesli zaraz napiszesz ze ty lubisz sobie pograc z jednym a potem z drugim a to ja ejstem toksyczny bo mam z kazdym spine to Ci wyjasnie ze z ramajadem nie mialem zadnej spiny jak i z rolnikiem oraz szumixem tylko ze keidy napisalem rolnikowi na sp ze nie mamy soja i walczymy o top1 sezonu wszyscy nagle zaczeli mnie nie lubiec i atakowac nawet szumix z ktorym nie mamm kontaktu a mialem miec staly sojusz oraz czasem pykalismy cos razem.
I to ty szukasz spiny a nie ja,szukałes 2 lata temu(hmm nie wiem chyba bolało Cię że częsciej bylem przed Toba bo mielismy stalego sojka ktorego w pewnym momencie zerwales i tak tak jestem pamiętliwy:p:p) I teraz tez to robisz,widocznie nie jest nam dane grac po jednej stronie a to przykre
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.787
Wbilem na ta runde dokladnie 40 min po starcie ? Na ts'ie byl sollor to stwierdzilem,ze sobie cos popykam bo i tak chory jestem i w domu siedze... A na koncu wyszlo,ze mam cos do powiedzenia na tej rundzie to i zaatakowalem Cie. Piszesz,ze moglbym napisac "jestes slaby " gdy zjechalbym Cie w rownych szansach,a w tamtej rundzie co nie sklinowales to nie byly rowne szanse ? ja wyslalem tylko karete nic wiecej nie musialem robic... Podbilem Cie jak typowego noobka na sp... Sorry taka prawda,co do klinow to tez troszke ogarnialem je i znalazlem swoj sposob,praktycznie wszystko za 1 razem mi wchodzi... Piszesz mi cos o pucharkach,nie zalezy mi na nich,wchodze na runde jestem pierwszy,nie chce mi sie grac wychodze oddaje wsie,dzwonia znajomi wychodze bez zadnego problemu,ile razy ktos chcial topke to odpuszczalem... Ide gdzie mam najlepiej... Wlasnie,ze nie bo nie wiesz ale na tamtej rundzie co przegralem to Sollor z CoTy'm mieli pomysl,ze zagramy w 3 razem i ogarniemy na szybko sp,zgadnij kto sie nie zgodzil... I wtedy postanowilismy bic sie,kazdy robi swoje plemie i lecimy...


Czesciej byles przede mna ? A kto plakal kiedys,ze mam Ci dac cos wygrac bo 3/4 runde wygrywalem pod rzad a Ty miales jakies marne top 3 ? ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.950
wioski odbite od razu,a takie deffy mielismy co chwila kiedy nas atakowaliscie wiec nie rozumiem fenomenu
ps reguła 800.

dostałbym strzała? To jak mam nazwać to że atakowaliscie cała runde i udało wam sie podbić tylko 2 moje wsie które i tak zaraz zostały podbite?
A co miałem innego robić jak atakowaliscie w 4 a w porywach nawet w 5? Offami grać i za free oddawać wsie? Do tego atakował dv2000 a miał bliziutko.


aha Szumix powiadasz że niemcy Ci wzieli wsie? To w takim razie czemu 3/4 tych wsi było u rolnika?
I gdzie ramajada wioski?
Nie wiem gdzie były moje wsie, na pewno wiem, że Niemcy brali. Przejął mi 2 wsie i rozbiłem mu offa i poszedłem, potem jeszcze coś atakował.

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja na SP moimi oczami wygląda tak:
Jestem ja sollor u was jest coty,ramajad(tylko wtedy gdy rolnik gra),rolnik,frezze,ceiter
Ramajad i Szumix to ludzie od czarnej roboty co sie im powie to zrobią,rolnik msci sie za poprzedni sezon gdzie na finiszu przegrał 7/7 rund 1v1 i teraz ma ekipke i cosik mu sie udaje.CoTy i Ceiter ogarniają i walczą normalnie tyle że coty ma za soba jeszcze 3-4 ludzi którzy robia co im karze.
+ w tym sezonie dla was ale jesli podliczyc przewage jaka jest po waszej stronie,to nie wyglada to wcale az tak zle.
Moze matys zagra cos wiecej a GdzieJawyladowalem wraca za jakies 5 dni i wtedy mozliwe ze znow beda rowne szanse.
Hmm.... na jakiej podstawie stwierdzasz, że jestem od czarnej roboty? Dlatego, że Cie atakuje? Mieliśmy kiedyś sojusz, i ty kiedyś na rundzie zaatakowałeś, więc od tamtego czasu Cię atakuje. Więc prosze nie pisz, że to ja zacząłem Cię atakować.
 

DeletedUser178225

Guest
coty ma za soba jeszcze 3-4 ludzi którzy robia co im karze.

No napisz mi nick? co nikogo nie muszę nasyłać:)

hmmm, zapraszaj wsszystkich znajomych chętnie poczytał ich płacz na fo tak jak twój:) można się śmiać i płakać . Najpierw piszesz że ja podbijam wioski i buduje jak bob budowniczy a dwa sp pózniej robisz to samo, Mówisz że jest nie równa walka, hmm. Ja nie potrzebuje 4-5graczy pod sobą bo od tego mam plemię, jeśli Ty masz takie potrzeby bo założę się że masz pisać do każdego ale jak twój kolega wróci za 5dni już bd wam lżej bo podzielicie się po równo z pw i sam nie bd pisał:)
Tyle w temacie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Nie wiem gdzie były moje wsie, na pewno wiem, że Niemcy brali. Przejął mi 2 wsie i rozbiłem mu offa i poszedłem, potem jeszcze coś atakował.


Hmm.... na jakiej podstawie stwierdzasz, że jestem od czarnej roboty? Dlatego, że Cie atakuje? Mieliśmy kiedyś sojusz, i ty kiedyś na rundzie zaatakowałeś, więc od tamtego czasu Cię atakuje. Więc prosze nie pisz, że to ja zacząłem Cię atakować.

A co mialem Cie nie atakowac jak zrobiles plemie z cotym jak go jechalem?
Bo sie tak umowiles? zabralem mu glowna wies a ty mu do drugiej deffa dajesz a podbil ja 3 sekundy wczesniej niz ja glowna XDD

hmmm, zapraszaj wsszystkich znajomych chętnie poczytał ich płacz na fo tak jak twój:) można się śmiać i płakać . Najpierw piszesz że ja podbijam wioski i buduje jak bob budowniczy a dwa sp pózniej robisz to samo, Mówisz że jest nie równa walka, hmm. Ja nie potrzebuje 4-5graczy pod sobą bo od tego mam plemię, jeśli Ty masz takie potrzeby bo założę się że masz pisać do każdego ale jak twój kolega wróci za 5dni już bd wam lżej bo podzielicie się po równo z pw i sam nie bd pisał:)
Tyle w temacie .
Ja w Ciebie nie wierze i od dzis zaczynam Cie ignorowac.
Co mialem podbijac na rundzie gdzie jest mozliwosc podbijania barbar? Graczy..Chyba ejst duza roznica jak runda ejst z podbijaniem barbar i kazdy zjada je a roznica jak runda od 26 i podbijasz wioski 500pkt.
Czlowieku skoncz pisac bo sam nie wiesz chyba co piszesz ale tak jak mowie od dzis Cie ignoruje.

Z tydzien temu ? Moze przez ten tydzien nauczyles sie klinowac ?^^ Chociaz watpie jak przez pare lat Ci nie wychodzily... ;)

Jakby mi nie wychodziliy to bym nie wygral 2 swiatow.
Jakby zliczyc caly moj czas na sp spedzony to wyjdzie moze jakies 150-200 rund,a to troszke mniej niz 500+ ceiterku,do tego dodaj ze nie gram systematycznie bo mialem teraz 3 lata stopa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
ostatnio paint robisz z siebie większego prosta niż danielek
a każdy wie , ze danielek prosem jest

ja malo gram , ale jednak od dawna nikt z siebie tak nie prosił prosa na fo.
A nie w zasadzie kojarzysz mi się z lonsdale.
 
Do góry