rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie no ja jestem najlepszy na sp, chodzą plotki że nawet Drubens jako mój wierny fan zrobił sobie gablotke na ścianie z moim nickiem xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Brak poziomu na rundach

--------------------------------------------------------------

Gra na równym poziomie a nawet i lepiej od Cb, więc on pion to odpowiedz sobie kim Ty jesteś:D on przynajmniej zachowuje się normalnie a nie;)

Ty czytasz jego posty, jest tak mierny, że nawet jego postu nie Zauważyłem
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Witam. Rzadko tutaj zaglądam a jeszcze rzadziej coś pisze, ale tutaj już nie wytrzymałem. Rozchodzi się o gracza 3MajGardę, nie polecam żadnych układów z nim.
od dołu
jpheuuoootdbvnsvudvtaymsvpshwhdeoxwpbziplqugcrghoocswdnebkhesogyinhplapmphricjeqoizropyqojimohaybmpt
następnie, gdy wyprzedziłem go w rankingu pokazał co są jego słowa warte:
jgbmzyvvinttqusdspyewzlbtcglrahfmniqlezxteoxzfewddzgaladtoeinrwktpesvnyvlufqzzapisgjnqjbutlsilyystsi

Niby coś tam pisał na pw, że to ja złamałem sojusz ale nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak przejął wioskę mojego współplemieńca a ten prosił bym odbił, odmówiłem. Niestety. Ehh tyle lat już na tych szybkich, a to się nigdy nie zmieni... Całe szczęście ogarnąłem i ugrałem rundę z pomocą mironexa- za co dziękuje:)


Bez pozdrowień!
 

DeletedUser147486

Guest
3Maj to jeden z gromadki dzieciaków, zachowujących się tak jak (przynajmniej kiedyś) dobrze chyba wszystkim funny ;p
Dla tego typu osób wygrana to coś więcej niż honor czy dbanie o "dobre imię".

Mnie też on lub jeden z jego gromadki próbował wyrolować, ale ogarnąłem sytuacje... ;) Z mojej strony po prostu proponuje znaleźć paru pewniaków z którymi warto zawierać sojusze, a z resztą nie ryzykować lub zawierać sojusze tylko jak nie ma wielkiego ryzyka w razie zdrady ;)
 

DeletedUser186110

Guest
Wielmożni admini zaplanujcie jakieś rundy plz, rundy od 2k chyba już 2 miechy nie było
 
Wynik reakcji
6
No tak..
Rundy 2k nie było od 2 miesięcy.

No oprócz wczoraj.. no i niedzieli, no i jeszcze z soboty na niedziele była jedna, no i jeszcze w piątek...

Ale tak to oprócz tego to nie było od 2 miechów [*]
 
Do góry