rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
Nie było sojuszu plemiennego ja mialem osobisty z Damianusem zawsze mam a cb nie lubie i ciesz sie że brakło mi karet :D
Po 2 Pozdrwiam:
Ramajada Szumikxa i szymusia 3 vs 1 i prawie wam offa brakło kiedy ja offem grałem co widac po RA:D

P.S co do pojedynku bootka to wygra z zamkniętymi oczami ;D

no ciesze sie bo juz 10 min an serwie mnei nie bylo ale spoko :D damian mowil zebym was nie atakwoalem bo mwoilem mu ze nam zagarzacie :) a Ty nawet nie umiales nieaktywnego konta rozebrac och achh :d ale neich bedzie na twoim niunius zlap mnie jak bede aktywny i graj offem a nie deffem jak to masz w zwyczaju
 

DeletedUser180001

Guest
Na serio dzisiejsze lagi na rundzie #9321 Szybkie classic były nie do opisania , strona wczytywała się 10 sek albo i dłużej, mam nadzieje, że już to zostało naprawione, af nie działał, lk wysyłało 20 sek ;/ Porażka.

--------------------------------------------------------------

BlackSheep3 napisał:
i po co wam to
ramajad wbije 8s i nie ma was na mapie

Ha ha ha, chyba 8 min po starcie wbić na rundkę.
Dziś nie grałem 20 min, damianus mnie zburzył troche a 10k siadło w pkt xd

Fajne 2 rundki dzisiaj rozegrałem , jutro kolejna 2 dniowa, aż żałuje bo nie zagram ;/
 

DeletedUser187362

Guest
Coty zwracasz mi uwagę, że atakuję z kolegami....a dzisiaj ty to zrobiłeś(dokładnie 6os)
Żenada :O
A zaatakowałem cię bo byłeś afk..inny gracz już cie przejmował... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Chyba było wiadome, że grają w kilku graczy, (patrz skrót nazwy plemienia).
Najlepsze chyba ataki na rundzie były gdy Lady Wiki podbił Czarnego Konia gdzie stało 14k deffa.
Ale niestety murek zrobił swoje jak jeden full off wystarczył na rozwalenie masy jednostek ;)
 

DeletedUser185744

Guest
ramajad kiedy znowu zgłaszasz się do repki, bo wszystko już chyba spełniłeś :D

To nie ramajad się powinien zgłaszać do repki tylko repka do ramajada ;P A i tak go nie wezmą z prostego powodu. Jaki byłby sens turniejów jeśli wiadomo że drużyna Ramajada zawsze wygra? :p

A tak w temacie tylko mi nie podobają się ustawienia rund rankingowych? 5 na 7 możliwych ustawień to rozpoczęcie gry z dobrze rozbudowaną wioską i męczenie się z noobami którzy zrobią dzięki temu ze mają eko na 20-30 pół offa i będą cię męczyć ? :p Zawsze myślałem że na sp liczą się 2 rzeczy.

1. Szybkość rozbudowy wioski oraz wojska ( prawie od zera )
2. Umiejętność posługiwania się wojskiem oraz strategicznego myślenia.

A przy np. takich ustawieniach:

Ustawienia nr 3
Ochrona trwa: 20 minut.
Wioska startowa:
Surowce 30 poziom, ratusz 20 poziom, spichlerz i zagroda poziom 10.
Koszary poziom 3, stajnia poziom 0, kuźnia poziom 5
Chłopi: Nie
Łucznicy: Nie.
Rycerz: Nie.
Kościół: Tak.
Ilość Graczy w plemieniu: 1.
Technologia: proste
Zwiadowcy: Widzą wszystko.
Fake limit: 1%
Maksymalny zasięg szlachcica: 40.
Szlachcic zbija poparcie: 20-35
Reguła zagrody: 1500
Podbijanie wiosek barbarzyńskich: Nie.
Przesyłanie wsparcia tylko w ramach plemienia: Nie.
Szlachta: Monety

Gre można oprzeć na:

Mam eko 30 nie umiem grać ale co tam. Zrobie trochę koszar, stajni, machnę offa i zaproszę 5 kolegów. Oni też nie umieją grać ale co tam. Każdy zrobi dla mnie po 2k defa i może mnie reszta za przeproszeniem pocałować.


Swoją drogą ostatnio na rundach widzę że coraz częściej gra opiera się na zmowie kilku graczy i eliminacji silniejszych konkurentów.

Pewnie tylko mogę o tym pomarzyć ale fajną zmianą byłaby zmiana systemu rankingowego na następujący:

Członkowie zwycięskiego plemienia = + 1 pkt w rankingu
Pozostali = Może uda wam się następnym razem ^^

Przy takiej ocenie jeśli są rundy z plemionami 2-4 osobowymi to gracze grają razem i się zmawiają ale atakują drugie plemię.

W przypadku 1 osobowych plemion duży % "współpracujących" graczy przestanie ze sobą współpracować bo wygrać może tylko jeden a jednak w kraju cebuli każdy myśli i sobie i nie pomoże ugrać drugiemu :p
 

DeletedUser180001

Guest
lordkins napisał:
ramajad kiedy znowu zgłaszasz się do repki, bo wszystko już chyba spełniłeś

Z tego co wiem, można raz w miesiącu, w sumie coraz lepiej mi idzie gdy wiem jakim mniej więcej poziomem trzeba grać na podobnej rundce.
Muszę sobie zagrać jakąś podobną rozgrywkę w niedziele czy niedługo i zobaczyć jak wyjdzie.
Może wtedy się zgłoszę xd
Po ostatnim stwierdziłem, że może w 2017 roku jak będę grał jeszcze szybkie wtedy.
Ostatnio nie czuje się na offa oraz by wprowadzać kliny/kontry.
Zresztą jak się zgłoszę to wejdzie sporo graczy chcących mi utrudnić grę.

Dark przed wakacjami na pewno ale jeszcze trochę.

Do zobaczenia w niedzielę na rundkach bo akurat nie mam czasu na granie <beczy>

Sir Kensey napisał:
To nie ramajad się powinien zgłaszać do repki tylko repka do ramajada ;P A i tak go nie wezmą z prostego powodu. Jaki byłby sens turniejów jeśli wiadomo że drużyna Ramajada zawsze wygra? :p

Ha ha , z tego co wiem ostatnio na treningu było 4 graczy i 2 osobowe plemiona więc nie wiem czy to by miało sens, szczerze wolał bym 3 vs 3 albo coś, zależy od ilości graczy.
Jak mnie nie wezmą to czemu mnie zachęcacie bym pisał do reprezentacji podanie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188613

Guest
Ramajad co sie stało ze ty czasu na sp nie masz? jak ty nic nie robisz tylko grasz moze nick zmieniłes? czy cos??
 

DeletedUser180001

Guest
Jest 2 dniowa więc nic nie stracę a mam szkołę, po prostu dziś musiałem posprzątać i tak się złożyło, że rano nie wbiłem na rundę, jutro jest liga więc odpuszczam i wracam w niedziele xd

Jednym słowem daje wygrać CoTyTutajRobisz* , niech raz m, a chciał zagrać na moim koncie ale się nie zgodziłem.
Poziomu na rundce nie widzę więc ma lajtowo topkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Jest 2 dniowa więc nic nie stracę a mam szkołę, po prostu dziś musiałem posprzątać i tak się złożyło, że rano nie wbiłem na rundę, jutro jest liga więc odpuszczam i wracam w niedziele xd

Jednym słowem daje wygrać CoTyTutajRobisz* , niech raz m, a chciał zagrać na moim koncie ale się nie zgodziłem.
Poziomu na rundce nie widzę więc ma lajtowo topkę.

kurek a swojego konta na fo to juz niemasz?:D
Nie musze grac jak cb niema zeby mieć top1:D
A pozatym gg niemazeboli "prwie Ci sie udało" zawsze mnie jechcałeś bo miałem spoznienie a teraz co? wbiłem rowno z Tb ubiłes mi offa bo uciekałem na barbe nim ale i tak Cie pojechałem, przy tym rozsyłasz rapki jak wtopiłeś na mnie do topki i gdzie tu walka fer?
 

DeletedUser180001

Guest
PolP69 napisał:
kurek a swojego konta na fo to juz niemasz?
Nie musze grac jak cb niema zeby mieć top1
A pozatym gg niemazeboli "prwie Ci sie udało" zawsze mnie jechcałeś bo miałem spoznienie a teraz co? wbiłem rowno z Tb ubiłes mi offa bo uciekałem na barbe nim ale i tak Cie pojechałem, przy tym rozsyłasz rapki jak wtopiłeś na mnie do topki i gdzie tu walka fer?

Ha ha, nie mam ;)
Aha więc muszę więcej grać, nie robić sobie nawet godziny przerwy od gry na sp, bo będą wyrzuty i skargi na FO, że CoTy wbił i jak zwykle nie ma poziomu na rundzie.

Wow to ty dobry jesteś, przewaga 110k nad graczem top 2 to i tak dla ciebie to za mało ;)
Nawet Kenseya zjechałeś, ale chyba źle wpisałeś kto jest twoim Bogiem.

Czyżbym źle popatrzył i nie masz jeszcze top 1 RO ?

Rudna już rozegrana, ale nie musicie skracać jej xd
 

DeletedUser185744

Guest
Nie zjechał bo nie grałem na rundzie ;P Wbiłem godzine spozniony, kliknolem pare razy eko i dalem sobie siana ;p
I dobrze wpisał !!!
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
275
no ciesze sie bo juz 10 min an serwie mnei nie bylo ale spoko :D damian mowil zebym was nie atakwoalem bo mwoilem mu ze nam zagarzacie :) a Ty nawet nie umiales nieaktywnego konta rozebrac och achh :d ale neich bedzie na twoim niunius zlap mnie jak bede aktywny i graj offem a nie deffem jak to masz w zwyczaju

Rozwaliłeś mnie po 1 nie atakowałem cię jak cie nie było tylko zrobiłem 1 akcje na 4 karety minute przed końcem rundy dlatego tylko 4 wioski zabrałem.Po 3 nigdy z tb nie bd miał sojka,a Damianusa nigdy nie atakuje :D
P.S ja gram deffem?Spójrz moje rudny i RA wtedy oceniaj bo nie wiesz a mówisz :D
 

DeletedUser185744

Guest
Zbieram ekipe na rundy rankigowe :D Nasz cel? Wbijamy, przejmujemy obecna topke w rankingu i konczymy :p Ktos chetny? :)
( Propozycja skierowana do repkowiczow / bylych repkowiczow :p )
 

DeletedUser180001

Guest
Nie, nie bo znowu wygrasz a jutro masz mecz.
Rundy rankingowe niech sobie będą ale żadnej z nich nie zagram bo ustawienia są do zmienienia.
 
Do góry