rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser155263

Guest
w końcu żadnego pro gracza na rundzie nie bylo i udalo sie wygrac :) Ramajad byl ale chyba gorszy dzien miał;0
 

DeletedUser175543

Guest
Nie ma żadnych rund od 21:30? Błąd w grafiku czy PP się nie zgadaza?
 

DeletedUser192284

Guest
Pozdro dla Lonsdale który łamie sojusze :)) poskarżył się mamusi ( sollor ) żęby mnie zjechać, zalosne, sam nie potrafisz załatwić sprawy? trzeba było tej karety nie puszczać, pozdrawiam...
jakie sprawdzanie? boże coraz wiecej noobków w tej grze :haha:
 

DeletedUser187391

Guest
Pozdro dla Lonsdale który łamie sojusze :)) poskarżył się mamusi ( sollor ) żęby mnie zjechać, zalosne, sam nie potrafisz załatwić sprawy? trzeba było tej karety nie puszczać, pozdrawiam...
jakie sprawdzanie? boże coraz wiecej noobków w tej grze :haha:

Poskarżył sie? Pokazał rapka ze masz offa to dostales karete:)
 

DeletedUser192284

Guest
No to sie poskarżył tatusiowi, łamacz sojuszy:)
Niech się najpierw grać nauczy z honorem, i wgl , a nie sojusze łamie :)
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy na ts słyszeli ale tutaj też powtórzę nie będę z tobą miał nigdy żadnego sojuszu ponieważ jesteś zwykłym oszustem, i na ts też powiedziałem, sollora i tam tego nie atakowałem ciebie tak, tak jak gadałem na początku rundy :)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak obiecywałem funny pojechany, godz 20 : 00 włączony śpioch (ucieczka z konta) i tyle w temacie :D runda powalona na maxa ogólnie :D
 

DeletedUser178225

Guest
bez spiny chłopacy i ty Funny , poprosiłem o runde dla zabawy i jak widac zabawa była dobra bo kazdy na kazdego bił :) np: grałem z sollorem na ceitera a tu nagle sollor juz z ceitera składem jest na mnie i odwrotnie:Ds
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry