rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser175543

Guest
Ramajadowi wczoraj typek na rundzie sklinował uwaga PIERWSZEGO grubasa ,szacunek dla tego gościa
 

DeletedUser180001

Guest
K4m1 - Dzienia ale coz jeszcze sporo brakuje do doskonałości :) /To do następnej ^^ Nie mam nic docb keymilu (to było takie scery faction ^^) z mojej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182454

Guest
płotek na ts dobre bajki gada
że ma dostęp do panelu sp i moze bany dawać
uważajcie teraz hahaha
 

DeletedUser180001

Guest
Masz rację Keymilu, fajne rundki ale na 8.00 pewnie nie wstanę ;/
Co do Szybkie build - moim zdaniem powinniście więcej takich rundek organizować dla wygranej gracza oraz więcej różnorodności na rundkach xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188613

Guest
Ramajad na gracza najlepszegru rundki hahaha nie lepiej dla plemienia zawsze ktos sie znajdzie zeby cie wziasc;P
 

DeletedUser178225

Guest
niema to jak miec 42wioski i niemiec kuzni:D dzieki chłopaki bede pamietał:D
 

DeletedUser188789

Guest
I co z tego :p to jest zabaw:D i to ja nie gram na skryptach jak ty i nie mam +20::% sury a to daje duzo pozdro....
 

DeletedUser178225

Guest
I co z tego :p to jest zabaw:D i to ja nie gram na skryptach jak ty i nie mam +20::% sury a to daje duzo pozdro....

Hah na skryptach żebyś wiedział :D i 20% sury już się dawno skończyło chyba że niewiesz ile to jest 2+2=? To masz problem hah tyle atakczków i burzenia kuźni a niedałeś rady:D

--------------------------------------------------------------

On mial 40 wiosek wszystko deff to co sie dziwic... :) ja 5 offow...xD

Ojoj a was ilu było?:D Ceiterku licz się z tym że ja wbijam na was kilku i nie wszystko deff:D Tylko nie trafiłes;DA każdy te 5 off czy 6 i już masz suma sumą:D

--------------------------------------------------------------

Za każdą razą szukasz wymówki :D Bo Ty jesteś najlepszy:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162325

Guest
Ty ale pochwal się że w 10 wioskach zburzyłem Ci kuźnie deffem hahahhahaha
 
Wynik reakcji
6.791
Czy ja jestem najlepszy ? Nie... Ale po prostu pisze,ze mialem 5 offow,sollor mowil,ze ma 2 i smierciu ile ? 5 ? + deffem Cie burzyl,no to powiedzmy 15 offow na ponad 40 wiosek... Nie wiem dlaczego na poczatku obstawiles wioske 70k pika i iles tam miecza... chyba 40k wiec nie mow,ze deffa nie miales + byly katy... Ja nie widze problemu z wybronieniem sie, w koncu musielsmy pasc bo deffa miales bardzo duzo,a zwlaszcza,ze fejkow nie puszczalismy tylko same katy.
 
Do góry