rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser144973

Guest
Gratulacje Panowie !, Gratulacje Zbychu ! ;) Fajna robota !

Takie pytanko, Niemcy nie brali udziały w turniejach?
 

DeletedUser147486

Guest
-Makap-, 2016 rok to chyba dobry moment, aby przypomnieć sobie jak się gra? :p
Przydałoby się jeszcze kilka solidnych osób w repce :)
 

DeletedUser144395

Guest
Witam,
z okazji zbliżających się Świąt chciałbym Wam życzyć dużo zdrowia, kasy i wiosek:).
Mam nadzieję, że atmosfera Świąt odciągnie Was od komputerów i plemiona przez te kilka dni będą na ostatnim miejscu.

Pozdrawiam,
Abya
 

DeletedUser171672

Guest
Do tego rankingu zaliczaja sie również mecze z mistrzostw, nie tylko turniej koncowo-roczny :) Aktualnie pracuje i nie mam czasu na gre, bo zanim wrócę to już mecz trwa. niemniej we wczorajszym finale gralem na koncie CoTego i mialem możliwość sklinowac odbitke na świeżo przejęta wioske murusa oraz karete idącą na Daniela, co moglem powstawiac to wstawiłem :) Nie rozumiem czemu tak mnie atakujesz, ten ranking jest sukcesem calej reprezentacji, sukcesem około 20osob dzięki którym wszyscy gracze moga stwierdzić, że my Polacy jesteśmy najlepsi i wszystkie państwa obawiaja sie gry z nami :)

Skoro nie masz czasu na grę to dlaczego cały czas udzielasz się na fo? :D Na każdym meczu widzę, że jesteś na tsie, ale nie grasz. Od innych ludzi z repki wymagasz aktywności a sam takowej nie okazujesz.

-4 jeździec apokalipsy- napisał:
Przykro mi, że wasze napinki typu, iż "kiedys repka była lepsza, a teraz szkoda gadac" okazuja się byc tylko pustymi słowami.

Chyba masz jakieś urojenia, bo nigdzie nie napisałem, że repka jest słaba. Może tak o tobie pisałem i odbierasz to jak bym do każdego gracza z repki napisał.
-4 jeździec apokalipsy napisał:
Nasza reprezentacja gra na najwyższym poziomie i chętnie przyjmiemy graczy, którzy chcą trochę potrenować i wraz z nami walczyć na międzynarodowych turniejach.
Ty nie potrafisz się zachować, nawet teraz pokazujesz, że nie rozumiesz idei reprezentacji, gramy nie dla siebie indywidualnie, ale dla calej druzyny, reprezentując wszystkich polskich graczy na arenie międzynarodowej. Jak dojrzejesz to moze zrozumiesz, że licza się tez inne wartości niz "ty i twoje ego"

Ja się nie umiem zachować? Może mam ci jeszcze zacząć bić brawa? Powiedziałem, że nic nie zrobiłeś, a szczycisz się tym jak byś miał jakiś duży wkład w to osiągnięcie. To ty teraz próbujesz mnie obrazić, bo boli cię to, że napisałem prawdę. I jeśli nie rozumiałbym tej "idei reprezentacji" to bym w niej kiedyś nie grał.

P.S Mogliby już skrócić tą rundę np. do końca grudnia, bo extazy opanowało już całą topkę i nikt im chyba już nie zagrozi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Skoro nie masz czasu na grę to dlaczego cały czas udzielasz się na fo? :D Na każdym meczu widzę, że jesteś na tsie, ale nie grasz. Od innych ludzi z repki wymagasz aktywności a sam takowej nie okazujesz.
Mam czas, w tym roku mialem sukcesy praktycznie na wszelkich mozliwych ustawieniach, czy to sp, czy to wolne swiaty, gralem tez na mistrzostwach świata, po prostu w grudniu do swiat pracuje do późna.
Udzielam sie najczesciej z komórki.
Na ts wbijalem ostatnio przed meczami bedac w pracy tylko po to aby nadsc prawa repki nowym reprezentantom, albo tym z nowym ID na ts. Bez tych praw nie mogliby wejsc na kanaly repki. Wiec chyba raczej to plus, a nie minus :)


Chyba masz jakieś urojenia, bo nigdzie nie napisałem, że repka jest słaba. Może tak o tobie pisałem i odbierasz to jak bym do każdego gracza z repki napisał.
Chłopie, zanim zrekrutowalem cie do repki twoim glownym tekstem bylo, że nie chcesz w niej grac bo wszyscy sie kloca, repka jest slaba, itp. Potem jeszcze gadales, że czasu nie masz.
Takze nikt tu urojen nie ma, a jedynie moze ty trochę problemy z pamięcią :)

Nie ty jestes od rozliczania mojej osoby, nie masz zielonego pojecia ile zrobiłem, a zatem nie powinienes sie w ogole wypowiadać na te tematy. Mi wystarczy, ze osoby ktore wiedza troszke więcej doceniaja mój wkład.

Pozdrawiam, piątka ;)
 

DeletedUser144973

Guest
-Makap-, 2016 rok to chyba dobry moment, aby przypomnieć sobie jak się gra? :p
Przydałoby się jeszcze kilka solidnych osób w repce :)


Nie mam czasu, na repke ; ) Byłem, grałem - na początku kiedy to pierwszy raz Repka "powstawała". Gazda, Meff,Puszek,Dudek,ZBYCHU,i wiele innych fajnie sie grało.. Teraz wbijam dla funny;)))
 

DeletedUser188613

Guest
Dzis jest 24 Grudnia a nie 3styczen raczej na mainsim nic nie ma wpływu zaplanowała taka runde i taka ma byc;-) do samego konca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser190630

Guest
Mam czas, w tym roku mialem sukcesy praktycznie na wszelkich mozliwych ustawieniach, czy to sp, czy to wolne swiaty, gralem tez na mistrzostwach świata, po prostu w grudniu do swiat pracuje do późna.
Udzielam sie najczesciej z komórki.
Na ts wbijalem ostatnio przed meczami bedac w pracy tylko po to aby nadsc prawa repki nowym reprezentantom, albo tym z nowym ID na ts. Bez tych praw nie mogliby wejsc na kanaly repki. Wiec chyba raczej to plus, a nie minus :)

Ty jesteś jak nawet mecz trwa, ale w nim nie uczestniczysz. Może napiszesz książkę o tych sowich osiągnięciach, bo w każdym poście piszesz czego ty ty na sp i innych światach nie osiągnąłeś. Robisz się coraz bardziej śmieszny tak jak te twoje wypociny, z których każdy ma beke.

Chłopie, zanim zrekrutowalem cie do repki twoim glownym tekstem bylo, że nie chcesz w niej grac bo wszyscy sie kloca, repka jest slaba, itp. Potem jeszcze gadales, że czasu nie masz.
Takze nikt tu urojen nie ma, a jedynie moze ty trochę problemy z pamięcią :)

Pisałem, że nie chce grać w repce, bo są spiny i nie mam czasu na grę, a nie, że repka jest słaba itd. Mam pw jak mnie prosiłeś żebym wbił na tsa i przemyślał to jeszcze i w żadnej wiadomości nie wspomniałem o nikim, że repka jest słaba.

Nie ty jestes od rozliczania mojej osoby, nie masz zielonego pojecia ile zrobiłem, a zatem nie powinienes sie w ogole wypowiadać na te tematy. Mi wystarczy, ze osoby ktore wiedza troszke więcej doceniaja mój wkład.

Pozdrawiam, piątka ;)

Wystarczy mi opinia 90% osób z repki.
 

DeletedUser184923

Guest
Właśnie to bez sensu :) kurde teraz po wigilii bym sobie siadł nocke i pograł a tak lipton ;)
 
Do góry