rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.752
Ramajad top1, co tu się za rzeczy dzieją? :p

Jestem ciekaw jak sobie stara gwardia radzi w praktyce, może stykniemy się na jakiś SP po świętach :p

Tak to jest jak atakuje i przyciska f5 i sa prace konserwacyjne,to jest po prostu najwiekszy "noob" i tyle... I potem swieci,ze mnie zjechal a tak na prawde to jest zalosne,dalem mu antykontre to mysli,ze fejki puscil kontre na 8 s i mnie ubil... SP schodza na psy,bo taki Ramajad ma frajde z takiej gry i to cos ma 20 lat... Szkoda gadac :)
 

DeletedUser144973

Guest
Co zauważyłem?> Nie ma starych rund, które były 2 lata wstecz czyli :

1.Wioska 26 pkt/2k
2.Plemie 3 os
3.Mniejsza prędkość jednostek, najlepsza 0,3

Oraz runda dla Najlepszego Agresora, czyli RUNDA CAT ! ;)

Chyba, że są, mało co grałem jeszcze.
 

DeletedUser188613

Guest
--------------------------------------------------------------

No wiesz ceiter to jest wielkie osianiecie zjechac takiego gracza jak ty;-) nawet nie fer ale cie zjechał,to oczywiste ze jestes lepszy od niego ale nie wiem dlaczego on sie tak tym chwali
 

DeletedUser147486

Guest
Co zauważyłem?> Nie ma starych rund, które były 2 lata wstecz czyli :

1.Wioska 26 pkt/2k
2.Plemie 3 os
3.Mniejsza prędkość jednostek, najlepsza 0,3

Oraz runda dla Najlepszego Agresora, czyli RUNDA CAT ! ;)

Chyba, że są, mało co grałem jeszcze.

1. Są, przecież takie są najlepsze :D
2. Są
3. 0,5-1 tak, ale niższe raczej nie widziałem. Przy 0,5 jest wolno, 0,3 to już w ogóle trochę "padaka" :p Teraz gra jest bardziej dynamiczna, nie ma tak lekko :D
 

DeletedUser182378

Guest
Tak to jest jak atakuje i przyciska f5 i sa prace konserwacyjne,to jest po prostu najwiekszy "noob" i tyle... I potem swieci,ze mnie zjechal a tak na prawde to jest zalosne,dalem mu antykontre to mysli,ze fejki puscil kontre na 8 s i mnie ubil... SP schodza na psy,bo taki Ramajad ma frajde z takiej gry i to cos ma 20 lat... Szkoda gadac :)

Klikanie F5 nawet z niewyobrażalną prędkością jedyne co może zrobić to zmulić kompa temu geniuszowi co na taki pomysł wpadł :)
Jeśli są prace konserwacyjne to znaczy że wystąpił jakiś błąd który trzeba szybko usunąć.
Ale tłamszenie F5 nie wywołuje błędów, nawet na serwerach z biedronki ;)
 

DeletedUser187391

Guest
Klikanie F5 nawet z niewyobrażalną prędkością jedyne co może zrobić to zmulić kompa temu geniuszowi co na taki pomysł wpadł :)
Jeśli są prace konserwacyjne to znaczy że wystąpił jakiś błąd który trzeba szybko usunąć.
Ale tłamszenie F5 nie wywołuje błędów, nawet na serwerach z biedronki ;)

Dokładnie, zgadzam się z tym zupełnie.
 

DeletedUser180001

Guest
Nie zjechałem Ceitera, ma rację, server zlagowałem, wyskoczyły prace konserwacyjne i nie mógł uciec z 8 sekundowej kontry.
 

DeletedUser178225

Guest
dziekuje:D oni juz niemieli deffa zamist ich doburzyć zagrody to fany klepał kuznie pałac kiedy oni sie odrobili....

--------------------------------------------------------------

czego sie po mnie spodziewałeś?
 

DeletedUser190128

Guest
dziekuje:D oni juz niemieli deffa zamist ich doburzyć zagrody to fany klepał kuznie pałac kiedy oni sie odrobili....

--------------------------------------------------------------

czego sie po mnie spodziewałeś?




ja nie wyszedłem

ja miałem deff to rycków nie umią barb nie podbijaa zobaczymy .... zenadix
 

DeletedUser179721

Guest
teraz się ludzie dowiedzieli, że są w stanie zlagować serwer na czas ataków i tego używają... zróbcie coś, bo to śmieszne


70uhz9.jpg
 
Do góry