rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
ehh widze ze parodia z ustawianiem rund na szybkich trwa w najlepsze xd, w weekend pograć nie da rady, w tygodniu też juz sie nie zagra, Dzięki mainsin że wyganiasz nas na zagraniczne
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ehh widze ze parodia z ustawianiem rund na szybkich trwa w najlepsze xd, w weekend pograć nie da rady, w tygodniu też juz sie nie zagra, Dzięki mainsin że wyganiasz nas na zagraniczne

po to taka runda ma 10 godzinnego spiocha + bonus nocny zebys mogl sobie grac w dzien, jak juz wrocisz z pszyry (ze szkoly) :)) nie narzekaj :p
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
poxop, mi się nie chce grać rundy tygodniowej, nawet ze śpiochem, to nie ten czas gdy moge siedziec 24/7 jak na specku w wakacje, przewiduje ze z ceiterem rozklepiecie ją do czwartku/piątku i bedą lamenty jak zawsze o jej skrócenie
 

DeletedUser180001

Guest
No fajna ale zanim zbadasz lk to minie masakrycznie dużo czasu, wbiłem na barbe i mi padło 4/5 pika ;/
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
poxop, mi się nie chce grać rundy tygodniowej, nawet ze śpiochem, to nie ten czas gdy moge siedziec 24/7 jak na specku w wakacje, przewiduje ze z ceiterem rozklepiecie ją do czwartku/piątku i bedą lamenty jak zawsze o jej skrócenie

no wlasnie po to jest bonus i spioch zebys dziennie musial siedziec po 8h, a nie 24 xD no i sa jeszcze zasty, wiec 4h ty i 4h kolega :D amen
 

DeletedUser180001

Guest
No Ceiter masakra, lk już się bada.
Zaraz zacznie się farmienie.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
powiem wam , ze ja jestem zadowolony z obecnej rundy sp
mam 1 nowe kolokwium i 2 do poprawy , mój komp pozwala grać tylko w sp, więc nic mnie nie kusi i mogę się uczyć
 
Do góry