rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser187391

Guest
hehe :D Samą lekka pod koniec Nevowi wziałem 2 wioski .;D 30 sec i wziałbym trzecią:)

Gdybym grał całą runde to może byłoby inaczej:)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Gratulacje dla repki:)

Ale przyznam, że runda nudna i bez sensu. Nie wiem co na takiej rundzie może repka ćwiczyć:) Tutaj wystarczy odpowiednio zabunkrować się i nie ma co grać.
 

DeletedUser178225

Guest
Ogólnie nie taka wioska:) Gdzie na meczu daja wieś od 2 k ? przewaznie 36 od początku;p
 

DeletedUser

Guest
Gratulacje dla repki:)

Ale przyznam, że runda nudna i bez sensu. Nie wiem co na takiej rundzie może repka ćwiczyć:) Tutaj wystarczy odpowiednio zabunkrować się i nie ma co grać.

To Repka się bunkrowała po 30 minutach gry... Jak szły skany to od razu bunkier był... Nie prawdaż.. ?
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
runda pokazała, że repka poćwiczyła:)

Ceiter co do barb to powinien być wprowadzony zakaz i tyle bo sensu to nie miało:)
 

DeletedUser162819

Guest
Bardzo fajna runda na trening. Obie strony miały dużo deffa,więc trzeba było myśleć nad strategią i to jest właśnie element który mogliśmy przećwiczyć.


Dzięki za grę,bo pierwszy raz od bardzo dawna grałem :)
 

DeletedUser178225

Guest
Bardzo fajna runda na trening. Obie strony miały dużo deffa,więc trzeba było myśleć nad strategią i to jest właśnie element który mogliśmy przećwiczyć.


Dzięki za grę,bo pierwszy raz od bardzo dawna grałem :)

Akurat Ciebie to już kupe czasu nie widziałem:D
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Ja z tego co pamietam wyczyscilem :D tak w ogole na te 3 grube byla kontra ? Bo brat mnie zagadal i nawet nie wiedzialem kiedy :D

Nom wyczyściłeś :( spodziewałem sie fejka :p

Ta kontra to nawet kontrą nie można było nazwać :p Jak miałem popa 14 to ogarnąłem że mogę skontrować i pusciłem jak mogłem a potem wjechał zbychu no i było po fakcie

Lipnie mi to wyszło :( Kolejny raz byłem w zasięgu ciebie i zbycha. W dodatku byłem pewien że to leci fejk a nie czyscioch bo ostatnie treningi grałeś deffem ;/
 
Do góry