rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser144973

Guest
kolego PP same nie graja. A zebys dorosnal do poziomu repki to musiałbyś jeszcze duzo chleeba zjesc

Nie jestem zbytnio w temacie, lecz ten cytat mnie zainteresowal.

Do poziomu repki?:?> Jak tam na palcach moge wyliczyc dobrych graczy, pomimo iz nie gralem juz 2 lata. Reszta to mlodzi, pelni energii gracze, ktorzy musza sie jeszcze wielu rzeczy nauczyc.
 

DeletedUser178225

Guest
Nie jestem zbytnio w temacie, lecz ten cytat mnie zainteresowal.

Do poziomu repki?:?> Jak tam na palcach moge wyliczyc dobrych graczy, pomimo iz nie gralem juz 2 lata. Reszta to mlodzi, pelni energii gracze, ktorzy musza sie jeszcze wielu rzeczy nauczyc.

Musisz się nauczyć oddawania premki, i gry bo cię przeciętniaki łoja x. .. i nie po dwóch latach tylko roku bo wtedy grałeś. ....
 

DeletedUser144973

Guest
Musisz się nauczyć oddawania premki, i gry bo cię przeciętniaki łoja x. .. i nie po dwóch latach tylko roku bo wtedy grałeś. ....

Rok temu, moze wbilem tylko na kilka rund. Jak ja gralem, to byly same Asy. Teraz juz tego nie ma, i nie bedzie, co bylo nie wroci juz. Pozdro, wakacje saaaaa
 

DeletedUser

Guest
Czemu teraz nie ma w ogóle rund z rozbudową 2k ? Przecież to najlepsza rozbudowa ze wszystkich ;3
 

DeletedUser

Guest
Też lubie rundki od 2 k , fakt że kiedyś było więcej takich teraz raz na kiedy :)
 

DeletedUser169458

Guest
A dziękuje kropek :) Patrzcie na bajusa, veruma terguma itd ;d hahah. Plemię "repka" , achh co za zaszczyt go dotknął, nie mogę ze śmiechu ^
 

DeletedUser180091

Guest
eh... runda od 2138 jak nie mogę grać ;p

Coma, on już grał w plemieniu "REPKA" zanim się tam dostał ;p
 

DeletedUser144973

Guest
To już wiemy dlaczego cię wszyscy jadą po ochronie. Budujesz eko i schowek zamiast isć w stajnie i dużop farmić.

I Ty reprezentujesz Polskę w sp? ehh, w sumie tak samo, jak nasi politycy ja reprezentują. Tylko, ze oni przynajmniej maja kulturę, a Ty ani jej, ani poziomu.

Mniejsza, oto eko rządzi <3
 

DeletedUser171672

Guest
I Ty reprezentujesz Polskę w sp? ehh, w sumie tak samo, jak nasi politycy ja reprezentują. Tylko, ze oni przynajmniej maja kulturę, a Ty ani jej, ani poziomu.

Mniejsza, oto eko rządzi <3

3x mistrzu cię pojechałem jak graliśmy sp. Ty mnie ani razu. Zawsze masz wytłumaczenie, że siostrzyczka wbija na kompa jak idzie na cie przejmą albo skontrują ^^ Oddaj te pp co napożyczałeś od ludzi..
 

DeletedUser169458

Guest
Mnie to już nikt nie lubi na sp :C wejdę , sojuszu nie podpiszę, to 3 gości offami lata, grubasami, grać się nie da normalnie ;p
 
Do góry