rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser171672

Guest
Nie mam żadnego żalu. Obgadujesz każdego za plecami czy to Ceitera, Danielka, Pedra, Eddinia czy tygryska, a nawet mnie. =
 

DeletedUser182454

Guest
a ja nie gram na żadnych skryptach mam ale legalne a ze wygrywam rundy to nie moja wina
 

DeletedUser169458

Guest
Poczytać trochę forum i już się smutno robi. To co funny pisał, śmiechłem. Czy ktoś kiedyś widział, żebym ja na początku gry miał najwięcej lk? Każdy ma Swoją taktykę. Jak widać , moja jest bardzo skuteczna, skoro wracając po roku czasu na 8 rozegranych rund 3 złota,3 srebra i 4 miejsce. A Ty wielki mistrzu funny playerze co potrafisz? Wybić się na skryptach? W sumie, co ja będę się wypowiadał na twój temat, każdy wie, jaki jesteś słaby :)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
zagrałem sobie wczoraj na SP :) oczywiście standard 5 graczy już mnie cisnęło na początku;)
taktyka piki + LK obecnie jest najlepsza. Na ofa solo szkoda czasu. Bez defa to będą latać tą lekką i latać od samego początku gdy sie tylko ochrona kończy a wtedy ani nic...
 

DeletedUser178225

Guest
Fany do werun deffen pasów zapomiałes?:) czy Cie zniszczyli za podszywanie sie pod innych graczy zibi1303 niby ty wygrałes s 33 w wieku hmm... 8-9 lat zastanów sie to jak zaczynałes miałes około 4 lat bystry byłes;)
Wybacz ale dzisiaj sie dowiedziałem od zibiego prawdziwego tego bo grał z nami na 74 i wiem jaki ty bystry jeste,dobrze ze Ci zwineli te premke i konto bo ta premka nie należała do ciebie tylko do oszukanych graczy bo jemu tez 700 pp podkradłes wiec i innym:) wiec sie nie dziw ze Cie nikt jeszcze bardziej nie lubiał:)
 

DeletedUser

Guest
Ma ktos poradnik jak wysłąc 4ataki w jednej sekundzie(co 100Ms) na gogle chroma na tej najnowszej???
 
Wynik reakcji
6.791
No coz takie czasy... Kazdy teraz gra tylko pod siebie... A zeby krasc w grze to juz jest przegina,zreszta powiedzialem swoje zdanie Tygryskowi,nawet ostatnio na sp go pojechalem to juz wielkie sapy i pojedynek na FO bedzie wstawial.. szkoda gadac :)
 

DeletedUser154708

Guest
Wszeedlem zagrac na sp od dawna pierwszy raz.. Bylem juz gotowy do przejmowania i nagle wywalilo z serwera i nie da sie wejsc(znowu chca punkty premium tak jakbym chcial grac od poczatku).. Czesto sie tak zdarza? bo niechce w przyszlosci tracic czasu na nieogarniete polskie serwery..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
też grałem pierwszy raz od dosyć dawna i ja żadnych problemów nie miałem. Tylko bez premki źle grać ale wygrana ważne że jest i topka wpada:)
 

DeletedUser

Guest
e tam i tak szybciej niż repka off wyklepie a gram bez skryptów taka prawda synchro śle ręcznie farmie ręcznie uciekam z paska więc twierdze ze jakbym wziął 5 z forum kontra 5 z repki i repka jest zjechana ^^.


Jeśli ktoś kozak zapraszam na dział pojedynki nie mam zamiaru coma przez plemiona kiblować jak to ty .
Uwierz mi 30pp za rundkę to nic a muszę siedzieć 6h wolę pograć na wolnym i tracać 6h mam 6k pp .

Dodam , że ty coty zazdrościsz że nie masz tyle pp i musisz pożyczać chcesz to ci dam logo moich pp :*.
 
Do góry