rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
i co repka? dalej jestescie niepokonsni? dostaliście aż piszczy.....
 

DeletedUser153359

Guest
i co repka? dalej jestescie niepokonsni? dostaliście aż piszczy.....

Przegralismy ten mecz głównie z mojej winy i nie masz co robić nagonk, przegralismy 10k pkt wiec gdzie to "piszczy"? Kolejne, zacytuj mi gdzie piszemy że jesteśmy niepokonani, znajdź mi Karol choćby 1 post repkowicza piszącego że jesteśy niepokonani, a jeśli nie jesteś w stanie to się zamknij i nic nie pisz :)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Nie rozumiem po co te spiny:)
raz sie wygrywa raz się przegrywa.
Czy każdy z was jak wbija na SP to zawsze wygrywa? Czy też zostaje przejęty?

Kwestia tego jak się walczy pozostaje. A Ruskie z nami łatwo nie mieli.
 

DeletedUser

Guest
Jak je straciliście? Jakie błedy były popełnione? Brak defa, zbyt wolna reakcja, zły opis ataków, tak pomanewrowali, czy co? :)
 

DeletedUser157137

Guest
Wiemy jakiei bledy zostaly popelnione nie bedziemy ich omawiac na forum ogolnym bo nie ma to zadnego sensu. Miejmy nadzieje ze takie turnieje beda na duzo wieksza skale i duzo czesciej. W TWM'ie tkwi potencjal tylko sa potrzebne checi i pomysly, zbyt czeste robienie mistrzostw nie ma sensu bo nie beda one juz tak wazne ale uwazam ze powinny powstac turnieje dla druzyn np 8 osobowych. Wtedy gdyby te kluczowe panstwa wystawily po pare druzyn byloby paredziesiat druzyn i takowy turniej bylby bardziej rozbudowany i ciekawszy bo niestety ten turniej tak szybko jak sie zaczal tak szybko sie konczy. o ile mnie pamiec nie myli to 4 mecze do finalu. W przypadku wiekszej ilosci druzyn 3 mecze moznabyloby rozegrac w samej fazie grupowej. a ja nastepnie nie ustawialbym systemu pucharowego ale cos takiego jak jest w siatkowce druzyny awansuja dalej i powstaja nastepne grupy. Bo jednak tutaj duze znaczenie ma polozenie itd.


Miejmy nadzieje ze nastepne turnieje miedzynarodowe beda co tez bedzie moglo ozywic jakies turnieje na takich zasadach jak na twmie na polskim serwerze bo jaki jest sens naborow , jakis meczy skoro przez bardzo dlugi czas zadna obca reprezentacja nie chciala zagrac spariingu a ciagle sparingi i spiny z forum tez nie mialy nic na celu , bo gracze repkowi nie podchodzili do nich w pelni powaznie bo poprostu byl to sparing bezsensu bo i tak po meczu forum uwazalo ze jest lepsze , my nie osiagalismy nic. poza powiedzmy zgraniem ale co z tego skoro przez rok nic sie nie dzialo na twmie jezeli chodzi o turnieje repreze
 

DeletedUser153359

Guest
Keymil nie stracona wies comy,byczosa i moja i bysmy wygrali:)

Moja wioska 1800pkt comy 1500kt twoja 700pkt daje nam to w sumie 4000pkt po odjeciu dla nich tej samej ilosci punktów wychodzi na to że wciąż jestesmy w tyle o 3k pkt ;p
 
Wynik reakcji
6
W zasadzie to tylko 3k, bo również 4k by im odjęło :D

po edycji postu wyżej, mój już jest bez sensu xd
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser153746

Guest
A teraz się przyznaj, że piszesz tak tylko dlatego ponieważ nie jesteś w Repce.

A to akurat mnie nie bardzo interesuje. Po prostu wbijam, widze co się dzieję to pisze efekty.

Polak tyś się chyba z kimś za rozumy pozamieniał, spiny? Ciekawe kto prowokuję.... Bany na treningu? wybory kapitana? po co to całe przedstawienie? wynajęcie serwera? komuś chyba się nudzi... A to że dawno nie graliście nie już nie nasza wina. My chcieliśmy grać to wy nie... To sobie dobierzcie więcej graczy bo jakoś wam nie idzie gra.
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
A to akurat mnie nie bardzo interesuje. Po prostu wbijam, widze co się dzieję to pisze efekty.

Polak tyś się chyba z kimś za rozumy pozamieniał, spiny? Ciekawe kto prowokuję.... Bany na treningu? wybory kapitana? po co to całe przedstawienie? wynajęcie serwera? komuś chyba się nudzi... A to że dawno nie graliście nie już nie nasza wina. My chcieliśmy grać to wy nie... To sobie dobierzcie więcej graczy bo jakoś wam nie idzie gra.

To przedstaw mi skład reprezentujący forum waszego kapitana i prześlij mi listę na priv:)
taka sytuacja. A potem z waszym kapitanem ustale co nieco i będzie można potranować :)
 

DeletedUser153746

Guest
To przedstaw mi skład reprezentujący forum waszego kapitana i prześlij mi listę na priv:)
taka sytuacja. A potem z waszym kapitanem ustale co nieco i będzie można potranować :)

No wiesz bardzo chętnie, ale nie chce mi się czytać ton spamu w nowym temacie zgłoszeń jako że trwają wakacje nie wszyscy mają czas.

Ale chętne osoby zapraszam na priv.

Jeszcze tak orientacyjnie ilu osobowa to ma być lista?
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No wiesz bardzo chętnie, ale nie chce mi się czytać ton spamu w nowym temacie zgłoszeń jako że trwają wakacje nie wszyscy mają czas.

Ale chętne osoby zapraszam na priv.

Jeszcze tak orientacyjnie ilu osobowa to ma być lista?

Ogarnij z 20 osób (może być z 25) tylko żeby ktoś kto gra dobrze na SP się nie spinał że go nie wziąłeś. Jak będzie lista pogadam z drubensem
 
Ostatnia edycja:
Do góry