rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser157137

Guest
A ja wiem jak ty grasz, tym się róznimy.



Fajnie wiedzieć z kim przegrałem pojedynek. Z kim jeszcze grałem?


#edit
patrze na log punków i
24.07.12 11:21 Przeniesienie -200 518 to: Stepchild

mimo, że uważałem, ten pojedynek za nie ważny to przelałem mu te 200 punktów bo dobrze się grało, mimo, że zasady zostały złamane.



gralem , wygralem , nie przelal :D hahaha




Smiechy mialem jeszcze z postow przepraszam Cie ktory pisal ze we 3 go z mefem i makapem atakowalsimy i mimo to sobie nie radzilismy.. hahahaha :)


Smieszylo mnie to tez ze wyklinal graczy grajacych po 10 na tS'ie.. a jak sam tak siedzial i atakowali mnie ze stepem to bylo dobrze :)) Pozdrawiam :D
 

DeletedUser153746

Guest
Smiechy mialem jeszcze z postow przepraszam Cie ktory pisal ze we 3 go z mefem i makapem atakowalsimy i mimo to sobie nie radzilismy.. hahahaha :)


Smieszylo mnie to tez ze wyklinal graczy grajacych po 10 na tS'ie.. a jak sam tak siedzial i atakowali mnie ze stepem to bylo dobrze :)) Pozdrawiam :D


Widziałeś z mojej strony przekleństwo? widzisz jeszcze wtedy to grałem u skatka na koncie także możesz tego nie wiedzieć, no ale ty pewnie wiesz lepiej... Siedziałem? atakowałem Cie w 10? pff... w 3 max a 3 to ty powinnieneś spokojnie ubić... no chyba ze taki kozak jesteś ze rozwiajasz wioskę do 4k a inni do 2 i Cie przejmują mimo to? zapomniałeś? zapraszam to ci przypomnę jeśli będę miał czas i mnie nikt z pp nie okradnie.

A chcesz ze mną pojedynek? wykup server na TWM to pogadamy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Ojoj, nawet Ceiter w twtotal mnie przegonił. Chyba trzeba będzie wrócić do gry :) Nie dam się ceiter, już niedługo spadasz! ;p
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ceiter dawaj ts-a wbije sobie na rundke :D a co mi tam ;D

//

no i nie napisal, sam nie gram xDD
 
Ostatnia edycja:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mozemy, dawno nie pykalem :D:D

wbijaj na fejsa i kuzynowi ladnie wszystkie skrypty wyjasnisz, bo to nie moje czasy i nie wiem czego sie teraz uzywa :D a slyszalem, ze kazdy pro ma teraz 2 linie skryptow :D:D
 
Do góry