rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Ktoś pisał, że jak ktoś pół roku kogoś nie widzał to niech go nie ocenia bo już gra lepiej, dziwne, że większość co znam, wiedziała od razu co ma robić i od razu wygrywała rundki grając na najwyższym poziomie, bo to po prostu umiesz albo nie, tu nie ma nic do trenowania. Każdy pierwszy lepszy gracz co nie grał 3 lata wbija, i od razu jedzie graczy typu Ceiter, bajus czy tam inni i tu nie ma co się spinać i dyskotować, po prostu nie ma graczy do reprezentacji to biorą tych słabszych to jest logiczne.
 

DeletedUser159420

Guest
Dziwne mistrzu, ze ciebie nie wzięli ;/

Nie wiem ale czuje, że masz wrażenie, że próbuje cie obrazić. Mnie nie wzieli bo mnie nie lubią i tyle, chyba mi nie powiesz, że nie mam umiejętności? Powtarzam nie każdy jest tak dobry i tyle, a to że mało osób gra to musieli wziać tych słabyszch.
 

DeletedUser

Guest
Jak ja bym grał i siedział równocześnie na tsie to nic konkretnego bym nie ugrał ;p
No niestety, dla mnie smutna prawda, ale mój komputer i net najlepsze nie są, dlatego i moje wyniki są gorsze.

Do tego trzeba dodać, że w swojej 'karierze' ani razu nie użyłem jeszcze ani jednego skryptu, więc... i tak dobrze bo od takiego płotka lecącego na 95% skrypty i 5% normalna gra, myślę, że jestem lepszy ;)

jak ty nawet nie wiesz co skrypt może robic poza tym są dozwolone i nie zasłaniaj sie słabym komputerem i internetem bo ja moge zrobić to samo, poza tym nie wiem dlaczego drubens odważył się wziać deffowca do plemienia - kiedyś offem zagrałeś na sp runda 11 k , 5 wsi przejołeś później ciebie w całości łykneli :D a wracając to tematów skryptów nie znasz się? NIE ODZYWAJ SIĘ W TYM TEMACIE
 

DeletedUser153746

Guest
Jak ja bym grał i siedział równocześnie na tsie to nic konkretnego bym nie ugrał ;p
No niestety, dla mnie smutna prawda, ale mój komputer i net najlepsze nie są, dlatego i moje wyniki są gorsze.

Do tego trzeba dodać, że w swojej 'karierze' ani razu nie użyłem jeszcze ani jednego skryptu, więc... i tak dobrze bo od takiego płotka lecącego na 95% skrypty i 5% normalna gra, myślę, że jestem lepszy ;)

tak wiem ale wbijasz... wioske oddasz czy coś... po za tym to nie moja sprawa. Ale wogóle sposób rekrutacji jest bez sensu..

A że bajus jest w repce to cóż...

A co do skrytów to kogo to obchodzi czy ty grasz ze skryptem czy nie? co za różnica czy klikniesz raz czy 10... także odpwiedz na to pytanie jest jedna.


NIEKTÓRE SKRYPTY SĄ LEGALNE dlatego to że ktoś gra na skryptach to tylko mu ułatwia...


ehh modek modek usuwasz oczywiście prawdę bo w oczy kole?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
Każdy pierwszy lepszy gracz co nie grał 3 lata wbija, i od razu jedzie graczy typu Ceiter, bajus czy tam inni i tu nie ma co się spinać i dyskotować, po prostu nie ma graczy do reprezentacji to biorą tych słabszych to jest logiczne.

Moze i mnie zjada... Ale, zacznijmy od tego,ze Ty nawet nie masz najmniejszego pojecia jak ja gram :) Ani razu na SP Cie nie zobaczylem, a gram juz troche czasu. Tak wiec spinanie spinaniem na FO wbij na SP i pojedz mnie. Wtedy Ci powiem,ze masz racje. Bo takie pisanie, a nie wiesz nawet jak inni graja jest troche... hmm, zalosne ? Tak wiec do zobaczenia na SP. Bo na FO kazdy jest madry a nie na tym to polega. :)
 

DeletedUser178225

Guest
Moze i mnie zjada... Ale, zacznijmy od tego,ze Ty nawet nie masz najmniejszego pojecia jak ja gram :) Ani razu na SP Cie nie zobaczylem, a gram juz troche czasu. Tak wiec spinanie spinaniem na FO wbij na SP i pojedz mnie. Wtedy Ci powiem,ze masz racje. Bo takie pisanie, a nie wiesz nawet jak inni graja jest troche... hmm, zalosne ? Tak wiec do zobaczenia na SP. Bo na FO kazdy jest madry a nie na tym to polega. :)

Nie uwazam zeby nitro cie pokonal gralem troche jak sie uczylem jak nitro byl i teraz kiedy ty grasz i wiem jak gracie,ceiter by cie zjadl za jednym zamachem:)
 

DeletedUser171672

Guest
Nie wiem ale czuje, że masz wrażenie, że próbuje cie obrazić. Mnie nie wzieli bo mnie nie lubią i tyle, chyba mi nie powiesz, że nie mam umiejętności? Powtarzam nie każdy jest tak dobry i tyle, a to że mało osób gra to musieli wziać tych słabyszch.

Nie wiem jak grasz, bo nigdy z tobą nie grałęm. Słyszałem tylko, że przegrałęś pojedynek z polakiem istepem i im ppnie oddales i ze lubisz sie duzo spinac :p
 

DeletedUser159420

Guest
Moze i mnie zjada... Ale, zacznijmy od tego,ze Ty nawet nie masz najmniejszego pojecia jak ja gram :) Ani razu na SP Cie nie zobaczylem, a gram juz troche czasu. Tak wiec spinanie spinaniem na FO wbij na SP i pojedz mnie. Wtedy Ci powiem,ze masz racje. Bo takie pisanie, a nie wiesz nawet jak inni graja jest troche... hmm, zalosne ? Tak wiec do zobaczenia na SP. Bo na FO kazdy jest madry a nie na tym to polega. :)

A ja wiem jak ty grasz, tym się róznimy.

Nie wiem jak grasz, bo nigdy z tobą nie grałęm. Słyszałem tylko, że przegrałęś pojedynek z polakiem istepem i im ppnie oddales i ze lubisz sie duzo spinac :p

Fajnie wiedzieć z kim przegrałem pojedynek. Z kim jeszcze grałem?


#edit
patrze na log punków i
24.07.12 11:21 Przeniesienie -200 518 to: Stepchild

mimo, że uważałem, ten pojedynek za nie ważny to przelałem mu te 200 punktów bo dobrze się grało, mimo, że zasady zostały złamane.
 

DeletedUser162819

Guest
A ja wiem jak ty grasz, tym się róznimy.



Fajnie wiedzieć z kim przegrałem pojedynek. Z kim jeszcze grałem?


#edit
patrze na log punków i
24.07.12 11:21 Przeniesienie -200 518 to: Stepchild

mimo, że uważałem, ten pojedynek za nie ważny to przelałem mu te 200 punktów bo dobrze się grało, mimo, że zasady zostały złamane.


Graliśmy,wygrałem,przelał. Wszystko uczciwie.


Widzę,że dużo osób w repce. Mam nadzieję,że wiecie,że nie wystarczy umieć grać,a jeśli macie się spinać między sobą,to lepiej już w ogóle nie grajcie,bo nie chcemy zepsutej atmosfery..

Pozdro
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Graliśmy,wygrałem,przelał. Wszystko uczciwie.


Widzę,że dużo osób w repce. Mam nadzieję,że wiecie,że nie wystarczy umieć grać,a jeśli macie się spinać między sobą,to lepiej już w ogóle nie grajcie,bo nie chcemy zepsutej atmosfery..

Pozdro

step czytaj lepiej forum repki i zglaszaj sie na mecz w czwartek:)
 

DeletedUser169458

Guest
Co to ma być? Duńczycy w 6 grali? Nieładnie, nieładnie.. Ogrywać bezbronnych, wstyd! ;p
 
Wynik reakcji
6
jak ty nawet nie wiesz co skrypt może robic poza tym są dozwolone i nie zasłaniaj sie słabym komputerem i internetem bo ja moge zrobić to samo, poza tym nie wiem dlaczego drubens odważył się wziać deffowca do plemienia - kiedyś offem zagrałeś na sp runda 11 k , 5 wsi przejołeś później ciebie w całości łykneli :D a wracając to tematów skryptów nie znasz się? NIE ODZYWAJ SIĘ W TYM TEMACIE

"poza tym (skrypty) są dozwolone"
Nawet Przepraszam Cię uwypuklił,pogrubił, powiększył pod Twoim postem, że tylko niektóre :)


"nie wiem dlaczego drubens odważył się wziąć deffowca do plemienia"
Po 1 to nie do plemienia:)
Po 2 to co? Uważasz że na meczach reprezentacji deff jest niepotrzebny? Wszyscy lecą 100% off? No popatrz, nie wiedziałem...

"i nie zasłaniaj się słabym komputerem i internetem bo ja mogę zrobić to samo"
Tak, tak ja mam Pro kompa i neta i dlatego nie siedze na tsie gdy gram bo mi bardziej plemiona zamulaja i dlatego większość moich sp gram deffem bo inaczej się nie da.

A co do skrytów to kogo to obchodzi czy ty grasz ze skryptem czy nie? co za różnica czy klikniesz raz czy 10... także odpwiedz na to pytanie jest jedna.
NIEKTÓRE SKRYPTY SĄ LEGALNE dlatego to że ktoś gra na skryptach to tylko mu ułatwia...

Tak jak pisałem, doskonale to wiem, że niektóre skrypty są legalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
"albo z tego, że po prostu od dłuższego czasu nie grał sp i próbuje się wypowiadać na ten temat... coś jak nitro.


Nie wiem czy zauważyłeś ale ta historia powtarza się odwielu lat, ktoś nie gra pół roku wypowiada się o nowych graczach, oni mowią, że jak pół roku nie grał to nie wie i są lepsi od niego itd. potem ta osoba wbija i pokazuje dlaczego się wypowiada, i tak już od kilku lat to samo.
 

DeletedUser171672

Guest
Dziękuje za runde.. Aż tylu ataków nigdy nie miałem. Pozdro dla nobów co sami nie potrafią atakowć tylko kolegów wołają żeby mi lk spamowali.
 

DeletedUser153359

Guest
Dziękuje za runde.. Aż tylu ataków nigdy nie miałem. Pozdro dla nobów co sami nie potrafią atakowć tylko kolegów wołają żeby mi lk spamowali.

Przyzwyczajaj sie, chodz my to zazwyczaj katasy dostajemy z lekka od zadeffowanych graczy na poczatku^^ u Ciebie to jeszcze lekka sytuacja jest xd
 
Do góry