rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
chętnie zagram poja z nopain martusem no i jeszcze kozaczkiem ceiterem skoro we 3 atakują i grając bez kp widzę 200 ataków z pseudo płotkiem na czele szkoda , że nie miałem kp bo bym klinował a tak przez te odświeżanie kart to przejęliście bandit.room-
spróbujcie 1 na 1 a nie we 3 lameczki
 

DeletedUser179909

Guest
Fajnie się masz jeżeli wszystko chcesz zakańczać pojedynkami. Ile rund rozegrałeś ?? 5/6 ?? Prawda jest taka że Cię przejęli, chciałeś zwrócić na siebie uwagę i oczerniasz porządnych ludzi na Forum.
 

DeletedUser184324

Guest
Ja wszystko rozumiem , Można przegrać i przy okazji się nie ośmieszać przy tym , ale po co te spiny na forum tego nie rozumiem . Tak samo jak napisał ktoś wcześniej czego nie chce mi się przytaczać " Po co robicie te sojusze co runde z kimś innym " Nowa runda nowe zasady nowy team nie każdy może grać zawsze , a dzisiejsze sp to było dno za spr paina i ceitera trzeba było ugadać na nas 12 os bo 7 to za mało na 3 hahah :) Pokazaliście jak zwykle klase , ciekawe co zrobicie w pojedynku 3 na 3 . Tragedia , i co runda ktoś z kimś napina od poczatku aż po koniec a po przejeciu spina na PW i jazdy zobaczysz co bedzie na next rundzie TO do g4sha te twoje cofki z barby 10sek na ucieczke -.- szkoda gadać .

- PACE LUDZIE !
 

DeletedUser184324

Guest
No właśnie Ceiter . Nie ma co spinać przegraliśmy ale i tak byliście w dupie bez g4sha ( wielki pros ) który nie może uciec w 10sek ... Co on mi pisał na pw. to nie wiedziałem czy mam sie smiać czy płakać , z ego mam bardzo dobre kontakty ale tego napinacza to nie trawie . Masz racje trudno przegraliśmy i spina do niczego nie prowadzi ;) Ale gdyby nie kontakty poza plemieniem sam wiesz jak by to sie skonczyło jak każdy u nas by karete postawił + 3x 3k lk :)

--------------------------------------------------------------


Ja tu widze ubitego deffa to dziwne ? o0
Normalna sprawa człowieku chill
Dziś oni jutro inni .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
Dokladnie, raz sie przegrywa raz wygrywa... Taka gra :p A co do tych karet jak byscie zrobili je szybciej byla by lipa... ;) Jeszcze podczas gry jakis gostek 800 lk na offa mi wbil.. .;x dobrze,ze 2 k pika mialem we wiosce... ^^ No ale graty,deffa ladnego wyklepaliscie ^^
 

DeletedUser184324

Guest
Dokladnie, raz sie przegrywa raz wygrywa... Taka gra :p A co do tych karet jak byscie zrobili je szybciej byla by lipa... ;) Jeszcze podczas gry jakis gostek 800 lk na offa mi wbil.. .;x dobrze,ze 2 k pika mialem we wiosce... ^^ No ale graty,deffa ladnego wyklepaliscie ^^


No racja kareta była by szybciej ale koszarki + mur na full bez pp to nie taka prosta spr ja i power nie mielismy kp , bo z gashem nie dalo sie dogadać , no ale to swoja drogą a tobie graty za top1 bo niczego innego nie mogę wam pogratulować :D I prosze was jak już gracie i siedzicie na ts'sie to siedzcie na prywatnym kanale ! :)

Pozdrawiam , Dobranoc Kolorowych ^^
 

DeletedUser

Guest
No właśnie Ceiter . Nie ma co spinać przegraliśmy ale i tak byliście w dupie bez g4sha ( wielki pros ) który nie może uciec w 10sek ... Co on mi pisał na pw. to nie wiedziałem czy mam sie smiać czy płakać , z ego mam bardzo dobre kontakty ale tego napinacza to nie trawie . Masz racje trudno przegraliśmy i spina do niczego nie prowadzi ;) Ale gdyby nie kontakty poza plemieniem sam wiesz jak by to sie skonczyło jak każdy u nas by karete postawił + 3x 3k lk :)

--------------------------------------------------------------



Ja tu widze ubitego deffa to dziwne ? o0
Normalna sprawa człowieku chill
Dziś oni jutro inni .

dzisiaj wy jutro też wy :D Poza tym deff lk każdy umie grać i przy odrobinie szczęścia można wygrać całe sp
 

DeletedUser184324

Guest
dzisiaj wy jutro też wy :D Poza tym deff lk każdy umie grać i przy odrobinie szczęścia można wygrać całe sp

haha , jaki ty masz nick w grze napinaczu ;) deffa też trzeba umieć klepać . po 2 taka byla taktyka jak dowiedzielismy sie że siedzi tugeda na ts'ie to bylo wiadome ze zaraz bedzie jazda wystarczlo offy ubić a na koniec przejac terrora . no i ekipa bajusia zapowiadajaca sie ciekawo na poczatku ale później polecieli szybciej niż my -.-

- Do szcześcia przed snem potrzebny mi tylko twoj nick żeby spr jaki jesteś mocny w grze bo widzę na forum się udzielasz i spinasz do każdego .

--------------------------------------------------------------

noi juz wiem kto gra pod nickami - Bandit Room . i - Power Room ., pod tym pierwszy jest bajus(verum?tergum?) pod drugim(tygrysek)

haha i to też ciekawe bardzo ^ na poczatku słyszałem też że jestem Bajus albo funny :) a od kogo to może nie będę pisał bo to nie ma sensu ale tzw. prosy ^ haha
 

DeletedUser

Guest
Ja gram pod martuss2121 i jak ci się coś nie podoba to następne sp też będą wyglądały tak samo jak dzisiaj i nawet deff lk wam nie pomoże
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Grywa ktoś jeszcze ze starych graczy ? 2009/2012

chyba juz nie. Teraz wszystkie nowe prosy graja, co uwazaja za graczy z tamtego okresu za noobow :D nawet lord-promil, ktory w tamtym okresie do top 10 nie mogl sie zalapac xDDD

ps. ogloszenie :

jutro kolo 12 pewnie rusza jakas runda, chetnie z kims pykne (ts mile widziany), nawet PP sobie na runde zalatwilem :D a co, zaszaleje :)
licze na 1-2 osoby do wspolpracy :D

no i zapraszam na rundke nowe prosy, tylko blagam -> nie wysylajcie po 300 fejkow skryptem, bo to smieszne :>? 10-20ok, ciekawa technika, ale 100-300, to juz tylko zeby zamulic komus kompa, co pokazuje jaki mierny poziom prezentujecie :D [ sugeruje sie postami tutaj ].

GL HF:D
 

DeletedUser178225

Guest
Poxop zobacz ile rund rozegrałem na nim i dopiero sie udzielaj to był poczatek;] a ty stary prosie cos potrafisz??:D makap ty to lepiej nie wracaj bo odrazu masz u mnie prze.....":D chyba ze oddasz 200pp których nie oddałes....
 

DeletedUser184324

Guest
Ja gram pod martuss2121 i jak ci się coś nie podoba to następne sp też będą wyglądały tak samo jak dzisiaj i nawet deff lk wam nie pomoże


SOrry "Mistrzu" ale odpalanie po 200 fake bo ktoś ci każe to dnoo ;) i to nazywasz grą ? daruj sobie do dzisiaj się śmieje z twojego ubitego offa kratke obok -.-

ps. Grałem wtedy offem i byłem top 1 :)
Ale po co ci to wiedzieć :D
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
10
bandit, przyzwyczaj sie, że na egusiu grają dwie osoby - gash oraz remi :)
mówiąc, że masz dobre stosunki z egiem, w 60% mówisz, że masz ze dobre ze mną(bo w końcu ja założyłem to konto).
i nie- obiecuje Ci, że z remim już nie zagrasz w jednym teamie, ani żadnego soja miał nie będziesz - jak dotąd.

może i nie uciekłem Ci w 9s, ale tylko dlatego, że ucieczka była ustawiana na barbe, a miałem już szlachty(nie tłumaczę się nawet, że gram na mobilnym necie... bo to wstyd dla was, że dotrzymuje waszego tempa rozwoju) :)
na jednym z roomów gra duch ulicy, bodajże na powerze :) wydało się, nie? masz za swoje - to za wczoraj, Ty dobrze wiesz, do czego pije ;)
 

DeletedUser

Guest
SOrry "Mistrzu" ale odpalanie po 200 fake bo ktoś ci każe to dnoo ;) i to nazywasz grą ? daruj sobie do dzisiaj się śmieje z twojego ubitego offa kratke obok -.-

ps. Grałem wtedy offem i byłem top 1 :)
Ale po co ci to wiedzieć :D

Ale jakoś wczorajszej nie mogliście ugrać mimo że każdy deff lk, żal mi was
 
Do góry