rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Prosy typu Makap, Polakumie czy N O O Bhar to lamusy jakich malo.. Z tamtych czasow to trzech ogarnia: lamus keymil, wioska i step :p

skończ już tą wazelinke do Keymila :)
Ty polakowi nawet w budowaniu wsi do pięt nie dorastasz:) ba, 3 co wymieniłeś, mógłbyś im buty czyścić w sumie:)
 

DeletedUser171672

Guest
skończ już tą wazelinke do Keymila :)
Ty polakowi nawet w budowaniu wsi do pięt nie dorastasz:) ba, 3 co wymieniłeś, mógłbyś im buty czyścić w sumie:)

A ty się z choinki urwałeś? :p Jeszcze cię wgl ma sp nie widziałem.. Jak masz jakiś problem do mnie to zagrajmy pojedynek i zobaczymy kto komu będzie czyścił buty..

--------------------------------------------------------------

Oj masz rację, gdybyśmy nie zjechali, to byście wygrali. :) Ale wpadłem na to zbyt szybko i dwa ataki załatwiły sprawę.
A potem byłeś w czarnej pupie.

Chociaż tak samo mogę powiedzieć, ze Danielek nie dałby nic, jeśli nie musiałbym wyjść niemal na pół godziny. :)

Danielek podstwaiłby mi full offa, ja bym puścił 4 grubych, plotek puscilby 300 fejkow i koniec gry :)
 

DeletedUser

Guest
A ty się z choinki urwałeś? :p Jeszcze cię wgl ma sp nie widziałem.. Jak masz jakiś problem do mnie to zagrajmy pojedynek i zobaczymy kto komu będzie czyścił buty..

--------------------------------------------------------------



Danielek podstwaiłby mi full offa, ja bym puścił 4 grubych, plotek puscilby 300 fejkow i koniec gry :)

dawaj - wyzwij mnie:)


ha ha - 300 fejków. zerknij, jaki Ty poziom prezentujesz...
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Kurek napisał:
Danielek podstwaiłby mi full offa, ja bym puścił 4 grubych, plotek puscilby 300 fejkow i koniec gry

Powiem tyle, spinałeś od początku rundy, że mnie przejmiesz. Potem zobaczyłeś, że nie było mnie 30 minut, to napisałeś, że co to będzie za pojedynek - ŻE PRZEJMIESZ MINE BEZ TRUDU. Widziałem kto gra na rundzie i byłem pewien, że weźmiesz do plemienia Danielka. Miałem Wasze skany i wiedziałem, że po mojej nieobecności (do czasu, aż nie wyszedłem cały czas byłem top1) macie sporą przewagę. Ale byłeś zbyt pewny siebie. Powiedziałem Banditowi co i jak robimy i w 40 sekund Danielek został bez wojska, szybki wjazd lk i potem kontra na jego atak. I nawet jak topory wysłał, to nasze piki i miecze wycofaliśmy, bo byłem pewien, że za chwilę głupio wyślesz te karetę z lk. Jedyne czego nie przewidziałem to fejki płotka (pomsta do nieba). 100 ataków musisz wysłać?

Ale wracając do tematu, cały czas kontrolowałem co się dzieje u Was we wioskach i kto z kim gra.

Jakbyś zagrał bardziej team play, to byśmy byli w szarej pupie. :) My naszą robotę wykonaliśmy fajnie i wyciągnęliśmy maximum, szkoda tylko, że Bandit nie był wstanie stanąć na podium, ale jako plemię wygraliśmy.

Pokory więcej, pokory. Możesz mnie wyzywać, przecież MY nic (ani Ja, ani Gasz) w tej grze nie pokazaliśmy i nie osiągnęliśmy, a wszystko co jest na papierze, to BUG strony, ale pamiętaj, że Ty Bogiem nie jesteś i z przykrością muszę powiedzieć, że nie będziesz. :)

@@ Rancid to mój Paź. :)
 

DeletedUser

Guest
heheheh to widzę ładnei się dzieje a kureczke jak icwany hahahah zaraz zloty cyctat odpale bo sie nie bede mogl powstryzmac


09.05.13, 13:50
#4
hacker1983
Łucznik
Data dołączenia:
Dec 2012
Lokalizacja:
Konin/Wielkopolska


No niestety.. Miałem kupić specjalnie 300 pp do pojedynków, ale niedługo kończy mi się KP i AF a kasy wydawać na te nie będę.. Ostatnie 90 pp przelalem villusowi, stepowi i meko..: Już w tą gre nie mam zamiaru grac.. Dowidzenia
Ostatnio edytowane przez etriel; 09.05.13 o 15:24. Powód: nieodpowiednie słowo
Świat 76: Niefisiujmisiu
Szybkie:Blackandyellow.
GG:31502147
 

DeletedUser171672

Guest
Powiem tyle, spinałeś od początku rundy, że mnie przejmiesz. Potem zobaczyłeś, że nie było mnie 30 minut, to napisałeś, że co to będzie za pojedynek - ŻE PRZEJMIESZ MINE BEZ TRUDU. Widziałem kto gra na rundzie i byłem pewien, że weźmiesz do plemienia Danielka. Miałem Wasze skany i wiedziałem, że po mojej nieobecności (do czasu, aż nie wyszedłem cały czas byłem top1) macie sporą przewagę. Ale byłeś zbyt pewny siebie. Powiedziałem Banditowi co i jak robimy i w 40 sekund Danielek został bez wojska, szybki wjazd lk i potem kontra na jego atak. I nawet jak topory wysłał, to nasze piki i miecze wycofaliśmy, bo byłem pewien, że za chwilę głupio wyślesz te karetę z lk. Jedyne czego nie przewidziałem to fejki płotka (pomsta do nieba). 100 ataków musisz wysłać?

Ale wracając do tematu, cały czas kontrolowałem co się dzieje u Was we wioskach i kto z kim gra.

Jakbyś zagrał bardziej team play, to byśmy byli w szarej pupie. :) My naszą robotę wykonaliśmy fajnie i wyciągnęliśmy maximum, szkoda tylko, że Bandit nie był wstanie stanąć na podium, ale jako plemię wygraliśmy.

Pokory więcej, pokory. Możesz mnie wyzywać, przecież MY nic (ani Ja, ani Gasz) w tej grze nie pokazaliśmy i nie osiągnęliśmy, a wszystko co jest na papierze, to BUG strony, ale pamiętaj, że Ty Bogiem nie jesteś i z przykrością muszę powiedzieć, że nie będziesz. :)

@@ Rancid to mój Paź. :)

Kochany egusiu czy tam remisiu. Z tego co pamiętam to TY zawsze jako pierwszy zaczynałęś ze mną konserwację, płacząc i mówiąc czemu się na ciebie obraziłem i nie chce z tobą zawrzeć sojuszu. Na gg też miałem co chwile wiadomości od ciebie żebym ci dał skrypcik do farmienia. Ja na te twoje wiadomości odpowiadałem, że jak oddasz mi 200 pp które mi już wisisz ponad poł roku to wtedy się dogadamy. Ty wtedy zacząłeś mi słodzić, że jak byśmy grali razem to by na sp nikt nas nie zjechał, każda topka była by nasza i pożyczone pp by się zwróciły ;> Niestety ja głupi nie jestem i ci w pupe nie będę właził żebyś sobie topki do tw totala wbijał :) Wyjeżdzasz mi tutaj ze słowem "pokora". Jak masz tą POKORE w sobie to oddaj mi 200 pp złodzieju. Walczyliśmy ze sobą przez 2 rundy. Na jednej grałem z danielkiem, gdzie rozdzieliłem offa waląc w ciebie karetą bez fejków. Niestety zaprosiłeś jakiegoś nupka do plemienia, który podstawił ci deffa. Rozbiłem go tobie, odrobiłem grubych i poleciałem, ale tym razem już bez podzielonego offa i bez fejków. Miałeś ponad 2 minuty na klina tylko niestety nie sklinowałeś. Na drugiej rundzie miałem też grać z danielkiem. Nie brałem go początkowo do plemienia, bo nobki by nas jakieś atakowały i ubijaly mu offa. Danielek ciebie zlekceważył lub też nie pomyślał i wysłał na ciebie offa z antykontrą. Poźniej ty mu tego offa skontrowałeś szybszą jednostką. Jakby mi o tym powiedział wcześniej to bym mu dał zapro do plemienia i obstawiłbym go. Powiedział mi, że nie macie deffa, więc uwierzyłem i walnąłem w ciebie 3k lk i 300 tarana. Ale wtopiłem tego offika na ponad 10 k defiie. Po tej sytuacji odechciało mi się grać, tym bardziej, że do końca rundy było już tylko 1,5 h, a ja, farmiąc puste barby odrabiałbym go ze 3 h.

--------------------------------------------------------------

heheheh to widzę ładnei się dzieje a kureczke jak icwany hahahah zaraz zloty cyctat odpale bo sie nie bede mogl powstryzmac


09.05.13, 13:50
#4
hacker1983
Łucznik
Data dołączenia:
Dec 2012
Lokalizacja:
Konin/Wielkopolska


No niestety.. Miałem kupić specjalnie 300 pp do pojedynków, ale niedługo kończy mi się KP i AF a kasy wydawać na te nie będę.. Ostatnie 90 pp przelalem villusowi, stepowi i meko..: Już w tą gre nie mam zamiaru grac.. Dowidzenia
Ostatnio edytowane przez etriel; 09.05.13 o 15:24. Powód: nieodpowiednie słowo
Świat 76: Niefisiujmisiu
Szybkie:Blackandyellow.
GG:31502147

Oooo kto na forum zawitał. Czyżby WIELKI POWRÓT DETOXA? Miałeś już ponoć kończyć z tą grą. Pewnie na przepustce jesteś i próbujesz zaistnąć na FO :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szara rzeczywistość sp :D i potem tłumaczenie że ktoś grał niby na zaście :D
 

DeletedUser180091

Guest
Po co bawicie się w te sojusze... :D Przecież skoro walczy się o zwycięstwo... To po co spamować każdego o sojek. Nie ogarniam tego :D
 

DeletedUser

Guest
hym.... no i wraz z ego sum deus pokonaliśmy sławnego danielka i spiderka ;>


a co do hejtów to nawet nie czytam
 
Do góry