rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Speedmaker666 ja ani razu nie złamałem soja z toba tylko braciszek cos do cb ma

--------------------------------------------------------------

Casynowa skad wiesz ze gram na skryptach ? przeciez tego nie widac?

Braciszek, Ty - liczy się to, że gra pod Twoim nickiem, więc świadczy to o Tobie. -,-
 

DeletedUser179503

Guest
To jest w sumie dobra wymówka: to nie ja robię wałki tylko mój brat :D
 

DeletedUser171672

Guest
Ta, ty tygrysek lamus jesteś jade cię co runde, na której jesteś.. Nie potrafisz nawet skilnować karety idącej 5 minut :)

--------------------------------------------------------------

Gratulacje ;) Fajny meczyk, tylko,ze rycek byl ;) I mieliscie duuuuuzo szczescia :p ale coz, wygraliscie graty ;p

Dzięki, najwięcej szczęścia ja miałem :p Gdyby nie katy keymila straciłbym wieś :p
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
ceiter ja z kurkiem mielismy 2 razy wieksze offy od was prawie:) a wiec przewage mielismy od początku w woju no i pozniej tez dzieki temu wygralismy:) mnie bylo stac na zrobienie 8 grubych dzieki czemu moglismy latac na 5 karet na raz:)
 

DeletedUser166918

Guest
Gratulacje chłopaki !. Dopiero z meczu wróciłem, zresztą Black grał, i graty:D
 
Wynik reakcji
6.752
mowie o verumie i kebabie no ale ty tez mniejszego miałes:) wyrownaly sie pozniej bo przestalem rekrutowac i mialem juz karete:)

Wiem :) DLatego,ze zrobilem eko wieksze. ;)


CoTy- Przesadzasz,verum mial wiekszego ode mnie przez jakis czas... :) Bo eka nie robil tak wysoko.

Ps. Szczescie bylo z Wami i to bardzo :p Nasze czyszczenie chyba ani razu nie mialo + szczescia ;> Tak kurek by byl przejety bez problemu ;)
 
Wynik reakcji
6
Szkoda że nam się nie udało Blacka w środku meczu podbić, bo wtedy już by raczej było przesądzone^^

A tak to 1 gruby z karety wpadł na -15% pechu i ubiło się jakieś 55% offa (tam różnica jakieś 100-200 topa by starczyła^^) no i niestety na nawrotke nie bylo co liczyć ;p
 

DeletedUser171672

Guest
Verum nie mógl mieć wiekszego offa od cb, bo widzialem rapy. On zawsze leci w pkt., mowi, ze ma duzo woja, a po prostu sciemnia. Bylbym przejety bez problemu, ale coty? sie internet popsul na kilkanascie minut i katasow nie podeslal z ryckiem. Gdyby nie szybka reakcja keymila dostalibysmy po pupie ;/
 
Do góry