rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
"Warunek każdy z graczy danego plemienia musi byc w rankingu top 20 graczy."

Jedyne plemie z top3 plemion które ma 3 graczy w toip 20 to właśnie =sp= ;p

Tak ale by otrzymac pp. a nie tak jak zazwyczaj ze zapraszało sie graczy po 26pkt bo pp oddawali a tutaj chodzi o to ze przykładowo
gracza 1 top 1
gracz 2 top 3
gracz 3 top 21
gracz 3 nie dostaje premki mimo tego ze jest w naj plemieniu.
 
Wynik reakcji
6
wkurzało mnie to że z czeskim robiłem akcje a 10 osób pisało o plemie lub atakowali w tym samym czasie jak szła akcja

Dwie sprawy:

- 10 osób pisało do Cb o plemię? To po co sam do mnie jeszcze pisałeś i to własciwie kilka razy (na różnych etapach gry) czy nie zrobimy razem plemienia? a potem normalnie jak verum - bez słowa wziąłeś dwóch innych typków (w tym wypadku akurat Ty do nich doszedłeś, ale co za różnica)

- Ja to ja... Ale skoro sam piszesz, że z czeskim robiłeś akcje to czemu również i jego olałeś i zrobiłeś plemię z kimś innym?


ceiter kiedy gracie?

Podłączam się do pytania.
Szczególnie że chyba jestem trochę bardziej zainteresowany^^ :D
 

DeletedUser162819

Guest
Tak ale by otrzymac pp. a nie tak jak zazwyczaj ze zapraszało sie graczy po 26pkt bo pp oddawali a tutaj chodzi o to ze przykładowo
gracza 1 top 1
gracz 2 top 3
gracz 3 top 21
gracz 3 nie dostaje premki mimo tego ze jest w naj plemieniu.

aa,dzięki za rozwianie wątpliwości.
 

DeletedUser162819

Guest
Nie wchodzę tu codziennie :)


//Szukam 3 osób do gry od 19. Osoby które znam i się potrafią zachowywać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180091

Guest
Drubens ustali termin bo mnie to juz denerwuje. Do Wszystkich pisze, nie odpisuja a jak odpisza to im nie pasuje.

co jak co ale ten termin z przypadku czy ustalenia przez Drubensa pokrywa się idealnie z przedstawionym przez Ciebie. Przypadek ? Nie sądzę ;) Postaramy się zagrać tak czy tak ale trochę chamskie, że ustalamy co innego, a i tak wychodzi jak wychodzi i jeszcze nie powiadomisz mnie na pw tylko na forum. Chamskie zagranie bo pisałem Ci już dawno, że w tygodniu nie mam czasu, a tym bardziej na śledzenie forum. Poznasz przeciwnika po czynach jego, a te są gówniane ;)
Pozdro i powodzenia. Przyda się Wam.
 
Wynik reakcji
6.787
co jak co ale ten termin z przypadku czy ustalenia przez Drubensa pokrywa się idealnie z przedstawionym przez Ciebie. Przypadek ? Nie sądzę ;) Postaramy się zagrać tak czy tak ale trochę chamskie, że ustalamy co innego, a i tak wychodzi jak wychodzi i jeszcze nie powiadomisz mnie na pw tylko na forum. Chamskie zagranie bo pisałem Ci już dawno, że w tygodniu nie mam czasu, a tym bardziej na śledzenie forum. Poznasz przeciwnika po czynach jego, a te są gówniane ;)
Pozdro i powodzenia. Przyda się Wam.

Ile ja moge pisac, raz temu nie pasuje raz temu, mi tez za bardzo nie pasuje ten termin nawet,gdy Drubens napisal,ze sobota to nawet probowalem przelozyc na niedziele, bo pisales mi,ze nie macie czasu. Sam nie wiem czy bede mogl zagrac,do kazdego pisalem czy mu pasuje termin to jednemu pasuje jednemu nie, wiec sorry... -.- Jak tak bym robil dalej to moze za rok zagralibysmy.

Chyba,ze faktycznie pasuje Wam niedziela bo chyba nam tez to mozna jakos do Drubensa napisac zeby przelozyl.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser177480

Guest
runda wygrana chociasz że jakiś typ mi wleciał ofem jak mi al pacino co chwile fejkował przez 1h i 20 min w sumie chyba z 1 k ataków miałem od niego ale cóż potem ofik się zrobiło i pokazałem co u miem :) runda wygrana nie macie szans .
 

DeletedUser

Guest
Niedziela odpada całkowicie.

Miała być sobota , więc nie spodziewałem się tego nagłego przełożenia przykro mi , ale mam dziewczynę której chcę poświęcić cały weekend , a nie rezygnować tylko dlatego , że nikomu nie pasuje.

Drubens niech ustali termin lepszy kiedy każdemu pasuje.
 

DeletedUser68767

Guest
Szybkie spadają na dnoo. Nie będe wymieniał nicku ,ale nasyłanie na mnie innych graczy jest śmieszne .We 4 mnie atakowali. 1 stracił wioskę ,chłopak się po 20 fejkach pogubił z karetą , 2 przejął główną wioskę , 3 dostał klina na 3 z 4 grubych , i dopiero 4 przejął.
 

DeletedUser180091

Guest
Termin niedziela godzina 20:00. Nie podlega negocjacji.


Super. Mogłeś to napisać zanim przekładaliśmy sobie plany na weekend bo Ceiterek wymyślił sobie, że jednak zagra w niedzielę nie sobotę. Żałosne... Takiej organizacji ze świecą szukać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry