rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178225

Guest
Jakbyśmy ustalali wspólnie termin,to byśmy wbili ;p

Jak termin byłby ustalany odgórnie przez Drubensa,to pewnie byśmy się nie zebrali .


Ciekawy jestem kto w finale zagra.

No ok szkoda ze na ten nie wbiliscie<beczy> myslałem ze z wami zagramy... ale 2 ws 4 to niema spore straty 3 to juz byscie cos zdziałali:)
 

DeletedUser178225

Guest
Ja na pewno zagram ;)

--------------------------------------------------------------



Z wami też na farcie wygraliśmy? ;>

Opytmistyczny,z tego co wiem i że rozpowiadasz za plecami mówisz ludziom ze wygralismy na farcie... tylko ze kurek wbił z opóźnieniem kiedy ja miałem prawie 5k pika na 1500 miecza i 800 ck on miał w ten czas 1700/800 i ty mówisz ze deff jego sporo dał na dwa offy do ubicia spokojnie ale poprostu nie potrafiliscie wspólnie zaatakować. mieliscie wiecej deffa spokojnie ale poprostu zagralismy taktycznie ze deff u kogos tam jak keymil go podbijał był wycofany tylko po 3 k potem już zostało z górki... wiec nie mów ze wygralismy na farcie był momentt i u nas cieżki ponieważ mój deff tylko był...
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no to mamy troche szczescia meffy byli najgrozniejszym rywalem do wygranej:) Gorlic chyba najslabsze z pólfinalistów a wiec final raczej mamy stawiam ze zmierzymy sie z Ceitereami:)
 

DeletedUser162819

Guest
Ja na szczęście szalik i podkładke już mam xd

Podajcie składy drużyn które grają jeszcze prosze.
 
Wynik reakcji
6.752
Noname
BloodIsMyLife - CAPTAIN
LegendNeverDies
1234554321
Sp@rrow


Celtycki Żyd - Rezerwa

CoTy

CoTy
Coma
Keymil
Kurek

Rezerwa-Takiboteq

VCKL

Ceiter
Verum
NevPlayer
Kebbabowy

Rezerwa- Kamil

Gorlic czy jakos tak nie pamietam, ale wiesz chyba z kim grales Step ;p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser180091

Guest
patrząc na osiągniecia to jak nie wygramy bedzie wstyd;d no noname
to naprawde no noname;d

Weź ostrzegaj albo kasuj takie posty bo z łóżka spadłem ;> Jak masz kogoś oceniać to może najpierw spójrz na to jak Sparrow czy 123 grają, a nie na to jakie osiągnięcia na SP mają. Nie każdy ma czas by nołlajfić na SP tylko dla TWtotal :>
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Weź ostrzegaj albo kasuj takie posty bo z łóżka spadłem ;> Jak masz kogoś oceniać to może najpierw spójrz na to jak Sparrow czy 123 grają, a nie na to jakie osiągnięcia na SP mają. Nie każdy ma czas by nołlajfić na SP tylko dla TWtotal :>

a czy ja mowie ze patrze na twtotal? wiele osob duzo nie gra ale jak wejdzie sobie pograc na tydzien raz na 3 miesiace i wygrywa rundy no to cos potrafi a waszych nickow nie widzialem za bardzo zeby cos osiągaly . sparrowa znam gral za moich czasów na sp super wymiataczem nie był normalny poziom prezentowal ale rzadko mu udawalo sie cos wygrac:D mam nadzieje ze sie nie obrazi ale chyba sam o tym wie :) na wolnych jest duzo lepszy bo gral u mnie na 76 w plemieniu i robił dobrą robote i chyba nawet na tsie cos tam razem gralismy.

i wasi rywale z ćwiercinalu choc sami przyznaja ze nie są jakimis pro mowili mi ze wy duzo lepsi nie jestescie zobaczymy moze wygracie różnie to bywa ale kazdy kto sledzi SP raczej by tak obstawial ale kazdy mecz rządzi sie swoimi prawami;d

--------------------------------------------------------------

\
 

DeletedUser180091

Guest
Od nas nikt nie farmił tylko eko klepaliśmy :) Nasi rywale nie wiem na co patrzyli ale mieli eko na 15 jak my na 30 i robiły się nam zagrody na 30 :/ więc trochę chamsko tak nas oceniać ;)

Wszystko zależy od ustawień gry i odpowiedniej taktyki co do przeciwnika. Wszystko okaże się za 2 tygodnie i jakieś 2h~~ nie wiem ile mecz będzie trwał :))
 

DeletedUser

Guest
Nikt nie jest pr0. keymilek :D

Jeżeli dla ciebie patrząc po tw total pr0. to nołlajf i ktoś taki co na tsie atakuje jedną osobę w 5 czy 6 to wiesz :p

Sztuką jest wygrać z tyloma , a ty nie miałeś takich sytuacji przeważnie , chyba że deffa ci nie wysłali wtedy padłeś :D

Ceiter dobrze gra , wiem bo na specialu go przycisnąłem z ekipą , ale było minęło on jest pr0. wg. mnie , bo się nie kłócił na forum kiedy wszyscy napinali :)
Pozdrawiam :)

Czas pokaże kto wygra :)

PS:Jest ktoś kto ma czas na mały sparing?
Głównie chodzi o przećwiczenie klinów itp.
 

DeletedUser153746

Guest
Wiele mozna napisać i wiele powiedzieć ale wygra lepszy i lepiej zorganizowany.
A co do siedzenia w 5 osob na ts i grania to mam swoje zdanie i tego nic nie zmieni. (tak można grać gdy na świecie jest 4 plemiona) A nie top 10 na 100 gra razem jak dla mnie załosne:)

Prawdziwa walka zaczyna się przy 100 wioskach lub 200 atakach na 10 wiosek wtedy wykryć szlachty i opanować wszystko mistrzostwo świata szczególnie przy prędkości 400/1 gdzie nie ma czasu na myślenie.
 

DeletedUser178225

Guest
Wiele mozna napisać i wiele powiedzieć ale wygra lepszy i lepiej zorganizowany.
A co do siedzenia w 5 osob na ts i grania to mam swoje zdanie i tego nic nie zmieni. (tak można grać gdy na świecie jest 4 plemiona) A nie top 10 na 100 gra razem jak dla mnie załosne:)

Prawdziwa walka zaczyna się przy 100 wioskach lub 200 atakach na 10 wiosek wtedy wykryć szlachty i opanować wszystko mistrzostwo świata szczególnie przy prędkości 400/1 gdzie nie ma czasu na myślenie.

Ja gram na wolnych na nicku jak na dole jest podane:) lubie taka gre powyzej 200 wiosek chociaż jeszcze bradziej jest potem:)
 
Do góry