rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Fajnie, że o 15;05 nie można było już wejść
Kappa.png
 

DeletedUser162819

Guest
Kiedyś na każdej rundzie było tak,że po minucie już miejsc nie było ;)

@hacker już mam :)
 

DeletedUser

Guest
ciekawy meczyk teraz widze ze meffy zlekcewazyli przeciwnikow hehhe

--------------------------------------------------------------

ale i tak wygraja :) zobaczcie ze nie ma deffa duzo na swiecie a step i six ofem umieja grac ;) a tamte piony nie raczej hhehe
 

DeletedUser169458

Guest
Na tym sp nic się nie zmieniło, wbiłem razy, oczywiście mimo ubicia off największy. i mistrz no pain no hard majac 50 sekund zdążył wysłać 30 ataków, tak szybko, żę nawet opisać ataków nie zdążyłem . Niesamowity gracz, lepszego nei widziałem! :)

Ps. W półfinale zagramy z gorlic ? Hmm, niespodziewanka ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Gratulacje Gorlic ;)


Niestety nie udało nam się zebrać więcej niż 2 osób.

Powodzenia w półfinale.
 

DeletedUser155263

Guest
verium kolejny raz lamie soja. tym razem to był ostatni soj. teraz mnie juz nie interesuje czy jestes z ceiterem w plemieniu czy z kim soja nie ma i nie bedzie ,
poslal bys 1lk bym sie pośmial. a ty 1700 mialem szczescie ze wycofałem
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Na tym sp nic się nie zmieniło, wbiłem razy, oczywiście mimo ubicia off największy. i mistrz no pain no hard majac 50 sekund zdążył wysłać 30 ataków, tak szybko, żę nawet opisać ataków nie zdążyłem . Niesamowity gracz, lepszego nei widziałem! :)

Ps. W półfinale zagramy z gorlic ? Hmm, niespodziewanka ;)

ale fart macie:)
 

DeletedUser

Guest
verium kolejny raz lamie soja. tym razem to był ostatni soj. teraz mnie juz nie interesuje czy jestes z ceiterem w plemieniu czy z kim soja nie ma i nie bedzie ,
poslal bys 1lk bym sie pośmial. a ty 1700 mialem szczescie ze wycofałem

ale o tym to już nie napisałęś,że udawałeś z Ceiter,ze się bijecie z któym masz sojusz... ,a po fakcie dowiedziałem się,że kłamali...
 

DeletedUser171672

Guest
Juz nie gram tych gownianych rund po 6 k.. Zasrani darmókarze topki sobie wbijają ;/
 

DeletedUser162819

Guest
Hehehe Napewno meffy by nie wbili na nas cała grupa,pozatym skąd wiesz zeby to oni wygrali?:)

Jakbyśmy ustalali wspólnie termin,to byśmy wbili ;p

Jak termin byłby ustalany odgórnie przez Drubensa,to pewnie byśmy się nie zebrali .


Ciekawy jestem kto w finale zagra.
 
Do góry