rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

SixOneNine

Pikinier
Wynik reakcji
5
Ty jak nei zasługiwałem? Mi offa ubili, a potem traciłem po 200/200. :D Off 4700/2700/330 został.. I kareta. :D Ja myślałem, że runda będzie do 23 i na tą godzinę wygrałbym, wszystko miałem przygotowane, strata offa Twoja pomogła mi, ale sam zwaliłeś trochę techami.

No nic, jest jak jest, dzięki za rundę, premka nasza, rotw.
 

DeletedUser

Guest
Ty jak nei zasługiwałem? Mi offa ubili, a potem traciłem po 200/200. :D Off 4700/2700/330 został.. I kareta. :D Ja myślałem, że runda będzie do 23 i na tą godzinę wygrałbym, wszystko miałem przygotowane, strata offa Twoja pomogła mi, ale sam zwaliłeś trochę techami.

No nic, jest jak jest, dzięki za rundę, premka nasza, rotw.

problem w tym ze ja tez mialem karety i mialem 30 paczek istracilem je do zera... ehhh i dlatego przegrałem
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no jak w niedziele wrocilem do o 15 i byla wiadomosc z 12 czy dam rade dzisiaj zagrac bo jesli nie to bedziemy 3 albo nawet 2 tylko mieć bo musimy grac to byly słowa Co Ty zgodził sie pedro ale dopiero wtedy jak zrezygnowalem ze swoich wieczornych planów i powiedizalem ze zagram a do kurka wypisywalismy na fejsie i pojawil sie 20 minut po starcie rundy
 

DeletedUser162404

Guest
Jaka beznadziejna rundka o 17:30.Az szkoda czasu na taka żenadę patrzeć.
 

DeletedUser155263

Guest
no bez sensu rundaaa...
ladmnie szlo

potem pierwszyrz w zyciu taka sytuacja
52 ataki. w tym 3 off- plus 16 grubych...
atakowało 4 graczy. kazdy dostal klina na 1 grubasa. po tej akcji po kontrowalem i zostal mi z full offaoff 4k na 1600 i 200 tarana. poslalem na top 1 off-a i 4 grube w ciemno myslalem ze off-owiec. dostaje rapek a tamm4k pika 2k miecza.. z dobryms zczesciem sie przebilem. chce juz slac arete na typa ktorego kontrowalem a tam powtorka akcji. 3 sklinowalem,. 4 podzielil off-a
 

DeletedUser178225

Guest
no jak w niedziele wrocilem do o 15 i byla wiadomosc z 12 czy dam rade dzisiaj zagrac bo jesli nie to bedziemy 3 albo nawet 2 tylko mieć bo musimy grac to byly słowa Co Ty zgodził sie pedro ale dopiero wtedy jak zrezygnowalem ze swoich wieczornych planów i powiedizalem ze zagram a do kurka wypisywalismy na fejsie i pojawil sie 20 minut po starcie rundy

Tak ale totalowi i kurkowi trąbiłem od dwóch tygodni ze maja wchodzić na gg bo bede podawał czas i ze napewno w tych dniach gramy total to dopiero 2 dni po sie obudził a kurek jak go na fejsie złapałes:)


Ale pisałem Ci i wczesniej:)
 

DeletedUser

Guest
kontra lk na lk sie nie udala ale i tak bym sie na ofie rozbil hehehe bahahahah sycnhra po 10 sek odstepy wtedy moze wlozyles klina hahah :p
 

DeletedUser178225

Guest
kontra lk na lk sie nie udala ale i tak bym sie na ofie rozbil hehehe bahahahah sycnhra po 10 sek odstepy wtedy moze wlozyles klina hahah :p

hehe to tak jak ostatnio verum mi lk skontrował ck na lk i sie cieszył ze ładnie skontrował wiadomo ze skontruje z ck:D
 

DeletedUser

Guest
ty tego np nie umiesz ehuehuehehehe ja ostatni swoj rekord wykrecilem metoda "jak klina" lk na lk 110ms ale standardowo gdy kropek atakowal wojsko weszlo o sekunde za szybko i mi ubil... ehhhh takie ryzyko
 

DeletedUser178225

Guest
A chcesz się na każdej rundzie przekonać?:) raczej byś niechciał kończyć rundy jak verum katami?:) no najlepiej zeby wróciło zaraz po jego wejsciu i odrazu kontrowac;)
 

DeletedUser155263

Guest
z dobrym netem kontra lk na lk to pikus. ale lepiej nie ryzykowac i se te 2ck zrobic ;0
 

DeletedUser16481

Guest
Dziwna sytuacja.
Moj ostatni gruby wchodził przed po jego 2 ataku... no i wyparował : o

9d6dda82.png
 

SixOneNine

Pikinier
Wynik reakcji
5
Plebs głosu nie ma, więc zamilcz i idź otwórz okno na świat.
Słyszysz co rodzice do Ciebie mówią, a potem błyszczysz na forum jakimiś tekstami typu "zero"..
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Plebs głosu nie ma, więc zamilcz i idź otwórz okno na świat.
Słyszysz co rodzice do Ciebie mówią, a potem błyszczysz na forum jakimiś tekstami typu "zero"..

używaj słowa których znaczenie znasz to po pierwsze
drugie to że właśnie mam rodziców którzy mnie dobrze wychowali i w przyszłości w odróżnieniu coś osiągnę
 
Do góry