rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
szkoda ze dla ciebie bicie sie konczy sie na defowaniu sie bo ofem jestes jedzony jak szarak eh i zeby nie bylo nie bronie cojazrobilemzetu jestem ale poporstu powiem po raz 2 niech z toba niedyskutuje bo niewarto jedyne co mozesz zrobic to zgarac def+lk i popodbijac wykanczajacych sie przeciwnikow... sam nie jetses w stanie nic zrobic jestes takim tzw pieskiem z tsika ktory jak mu sie powie skontruj tego czy tamtego odrazu kontruje jestes bardzo ulegly i to cie zgubi beda cie wykorzystwyac az przestaneisz im byc potrzebny i kopna cie w wiesz coo ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Hmm... pograłbym sp , ale nie ma chyba nawet z kim :D

Jest ktoś chętny by pomóc mi wrócić do dawnej formy?
Jak coś gg 12288329.

Przedstawić się pisząc lub ignoruje mam masę roboty , więc krótko treściwie i na temat w wiad. do mnie :)

PS:Chodzi mi tylko o trening , budowa wioski , kliny , kontry i to na tyle by chyba było.
 

DeletedUser150331

Guest
jeżeli psuzczanie off-a to fejki to ok;)nie puscilem na ciebie żadnego fejka ;D
a co do ciebie :) sojek. sam mówisz ze soejk z calym swiatemv ludzie podpisują. wiecv ja to po malu zmieniam:D


Jeśli nie chciales sojuszu trzeba bylo napisać od razu , zmieliłbym Cię i bys zaczą sobie od nowa . Podpisałeś sojusz i go złamałeś , pokazałeś że jesteś niehonorowy oraz wmawiasz mi że coś takiego pisałem a ja nigdy nic takiego nie napisałem , a jeżeli to prosze pokaż mi to an froum , itp :)

I nie rozumiem twojej myśli? Podpisujemy soja , lecz ja niby mowilem Ci ze masz duzo sojow ty sie jednak na to zgadzasz by potem w 4 atakowac? Jaki to ma sens ? wytlumacz mi prosze?

--------------------------------------------------------------

Ogarnij się typie... Nev ilekroć z nim grałem nie złamał sojuszu... Jest to jeden z najbardziej, jak nie najbardziej ogarnięty człowiek aktualnie grający na SP...

Taktak najbardziej ogarnięty , jak siedzi się na ts a on kicka , i co chwile skanuje po 5 skanu o rozsłyła rapki , serio pro ogar!

do tego zawsze deff+lk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
stepchild kiedy gracie ten mecz?:D

niech się pośpieszą bo chcę zobaczyć jak CoTy przegrywa mecz z meffem
bo CoTy jest do pokonania:)

Hmm... pograłbym sp , ale nie ma chyba nawet z kim :D

Jest ktoś chętny by pomóc mi wrócić do dawnej formy?
Jak coś gg 12288329.

Przedstawić się pisząc lub ignoruje mam masę roboty , więc krótko treściwie i na temat w wiad. do mnie :)

PS:Chodzi mi tylko o trening , budowa wioski , kliny , kontry i to na tyle by chyba było.


byś przynajmniej podał inne gg zaraz wszyscy będą wiedzieć kto ty:)
mistrzu szybkich:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser162819

Guest
stepchild kiedy gracie ten mecz?:D

aaa Mecz.

Chyba już było coś ustalone ale zostało odwołane,więc jeszcze raz trzeba się umówić .
Myślę,że w przyszłym tygodniu ,na początku spróbujemy się umówić.

Może ktoś z drużyny naszych przeciwników do mnie napisać?
 

DeletedUser

Guest
aaa Mecz.

Chyba już było coś ustalone ale zostało odwołane,więc jeszcze raz trzeba się umówić .
Myślę,że w przyszłym tygodniu ,na początku spróbujemy się umówić.

Może ktoś z drużyny naszych przeciwników do mnie napisać?

W przyszłym tygodniu? chyba żarujesz,wedlug mnie drubens powinien dać maxymalny czas rozegrania ćwierćfinałów...
 

DeletedUser178225

Guest
Nie każdemu pasuje i o każdej porze to chyba proste.... bedzie miał czas skład i przeciwny to zagraja,,,
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no tak tylko my swoj mecz juz gralismy tydzien temu i to zostalismy o nim poinformowanie w niedziele rano i ze jak nie zagramy to przegramy walkowerem tak pedro z drubensem ustalil musiałem melanż odwołac...
 

DeletedUser162819

Guest
no tak tylko my swoj mecz juz gralismy tydzien temu i to zostalismy o nim poinformowanie w niedziele rano i ze jak nie zagramy to przegramy walkowerem tak pedro z drubensem ustalil musiałem melanż odwołac...

ja też nic nie ustalałem i Drubens mnie postawił przed faktem dokonanym i musimy grać ;p
Zobaczymy ile się nas zbierze.
 

DeletedUser162819

Guest
pewnie się tak skończy i potem się będziecie wyżywać,że przegraliśmy :(
 

DeletedUser180091

Guest
W przyszłym tygodniu? chyba żarujesz,wedlug mnie drubens powinien dać maxymalny czas rozegrania ćwierćfinałów...

Co im zrobisz jak ich złapiesz ?? 14 latku ? :>
W końcu i tak CoTy + Gorlic zagrają jako pierwsi (Nie musicie dziękować,że w Was wierzę) więc po co się dzieciak spinasz, żeby mecz rozegrać jak i tak kłócisz się z całym swoim teamem :> Przed meczem z Wami i tak chcemy rozegrać jakieś 2 sparingi bo nasza współpraca i chęć do gry kuleje co było widać ostatnio(też Was kocham mój teamie). Także Verumik... Nie spinaj bo Ci żyłka w dupci pęknie i zamiast grać oddacie nam walkowera :*
 

SixOneNine

Pikinier
Wynik reakcji
5
Dwie minutki przed końcem wpadła wieś 4,6k. :) Ach. Dziwna runda, brak neta, ubicie offa.. Detox też glupie straty. :) Dzięki za grę.
 

DeletedUser

Guest
Dwie minutki przed końcem wpadła wieś 4,6k. :) Ach. Dziwna runda, brak neta, ubicie offa.. Detox też glupie straty. :) Dzięki za grę.

wygra; bym gdyby bylo do konca jak bylo ale jak jzu bylem na 100 procent pewny ze wygram (przed stratami offa) to napsialem do druba zeby skrocil runde bo mi sie siedziec nie chce :D hahah i wyszlo jak wyszlo... nie zaslugiwlams na topke chociazby przez agrpo:) ale spoko jest 100pp rekompensuje wszytsko :D
 
Do góry