rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182454

Guest
może ty jesteś przywiazany do kszesła ale na pewno nie ja nie moja wina ze cię ktoś zjedzie albo coś za dużo wrogów masz jak ja wygrywam rundke to ciebie jadą więc wiesz
 

DeletedUser150331

Guest
może ty jesteś przywiazany do kszesła ale na pewno nie ja nie moja wina ze cię ktoś zjedzie albo coś za dużo wrogów masz jak ja wygrywam rundke to ciebie jadą więc wiesz

nie chodzilo mi o to żeby Cię obrazić :)
poprostu grasz runde za rundą i tylko tyle w twoim kontekście , w sumie to mnie nie powinno obchodzić ile grasz ale tak tylko porównałem :)
ps:co do wrogów to raczej się pomyliłeś , walcze tylko z verumem ,egiem chyba ceiterem i nevem a reszta to neutralni , do tego nie gralem praktycznie na zadnej rundzie bo ostatnio rozwijalem wioski tylko rtr bo musialem zejśc 1-2 h wczesniej :)
a jeżeli już mówisz o moich wrogach to dodaj proszę Cię że masz sojusz z całym światem praktycznie , więc użyłeś słabego argumentu :)

z Tobą mam sojusz na wszytskie rundy i mam zamiar się tego trzymać :)
jesteś jedną z 2 takich osób :)

i pozwól że chyce Cię za słówko , masz tylko 2 zwycięstwa,wiec raczej nie wygrywasz jak mnie jadą :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182454

Guest
ja mam z całym swiate sojusze hahaha to zes dorypał szkoda ze tak mówisz ale ok nich tak będzie mam 2 zwycięstwa ile razy wcześniej schodze i przez to spadam na top2 albo daje komuś zasta ale jak tam mówisz niech tak będzie lepiej miec przyjacieli niz wrogów
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Black to łamie sojusze gorzej niż ten Verum
znam kolesia od przedszkola nawet jak się bawiliśmy w chowanego to on łamał sojusze i mnie wydawał
 

DeletedUser178225

Guest
Ty zlamales sojek, zaatakowales mnie 1 :) A tak strasz sobie kogos innego.

Bo tyy kazałes mnie walić jabuszce dziwny zbieg okolicznosci ze poleciał na wioskie koło ciebie a ty offa klepałes w sasiedniej.Miałem czekać aż zaaatakujesz?
 
Wynik reakcji
6.752
Bo tyy kazałes mnie walić jabuszce dziwny zbieg okolicznosci ze poleciał na wioskie koło ciebie a ty offa klepałes w sasiedniej.Miałem czekać aż zaaatakujesz?

Tylko,ze ja Cie nie mialem nawet atakowac :) Mielismy sojka, tego szumixa czy jakos tak ja mialem cisnac ;) Ty zaczales mnie skanowac a po 2 godzinach jak juz nie mialem blokady to zaczalem Cie ja atakowac :)
 

DeletedUser150331

Guest
Tylko,ze ja Cie nie mialem nawet atakowac :) Mielismy sojka, tego szumixa czy jakos tak ja mialem cisnac ;) Ty zaczales mnie skanowac a po 2 godzinach jak juz nie mialem blokady to zaczalem Cie ja atakowac :)

ojj , to chyba idealny dowód na to że nie podpisuje się sojuszy z całym światem :)
 

DeletedUser178225

Guest
Tylko,ze ja Cie nie mialem nawet atakowac :) Mielismy sojka, tego szumixa czy jakos tak ja mialem cisnac ;) Ty zaczales mnie skanowac a po 2 godzinach jak juz nie mialem blokady to zaczalem Cie ja atakowac :)

We trzech no pokazałeś klase:) przed toba i ediniem bym sie obronił,ale jak danielek dorzucił 2 offy to juz było po sprawie tylko klinowanie zostało:) ale offa dzieliłes;) szkoda nawet przy fejkach musiałeś podzielic:)
 

DeletedUser178225

Guest
No nie ;) wgrałes prawie idelanie za poprzednich:) ale i tak sie skapowałem ze leca tam:D
 
Wynik reakcji
6
kolejny to verum i nev ale o nich nie będe się wypowiadał bo nieco że grają cały czas to nie potrafią wygrywac i łamia sojki :)

masakra jakas :p
wyjdźcie może na pole ? :)

Tak dla Twojej wiadomości, właśnie wróciłem z "pola".
Ale widzę, że Ty nadal próbujesz się zniżyć do poziomu detoxa - muszę przyznać, że jak na razie idzie Ci całkiem nie najgorzej.

Naprawdę tak Cię boli, że ktoś inny gra więcej i przez to Ty nie możesz być top1 sezonu bo Tobie się nie chce czy nie masz czasu?
I co i z tego powodu Ci co chcą zagrać mają tego nie robić?

Nie potrafią wygrywać i łamią sojki?
Myślę że jakbyśmy nie potrafili to pomimo większej ilości rozegranych rund i tak bylibyśmy daleekoo za Tobą.
A co do zrywania sojków to już tylko pokazujesz że brak Ci argumentów. Pokaż = daj jakiś dowód z jakiejkolwiek rundy na której złamałem jakiegokolwiek sojka.

Bo to już jest naprawdę poziom dziecka próbowanie wcisnąć coś na siłę komuś innemu żeby go bezpodstawnie oczernić z powodu jakiś swoich kompleksów...

Weź nie bądź śmieszny... (Znaczy jak chcesz mieć poziom detoxa to to jest nieodzowny punkt programu, ale liczę że może jednak jesteś trochę bardziej ogarnięty)
 

DeletedUser150331

Guest
Tak dla Twojej wiadomości, właśnie wróciłem z "pola".
Ale widzę, że Ty nadal próbujesz się zniżyć do poziomu detoxa - muszę przyznać, że jak na razie idzie Ci całkiem nie najgorzej.

Naprawdę tak Cię boli, że ktoś inny gra więcej i przez to Ty nie możesz być top1 sezonu bo Tobie się nie chce czy nie masz czasu?
I co i z tego powodu Ci co chcą zagrać mają tego nie robić?

Nie potrafią wygrywać i łamią sojki?
Myślę że jakbyśmy nie potrafili to pomimo większej ilości rozegranych rund i tak bylibyśmy daleekoo za Tobą.
A co do zrywania sojków to już tylko pokazujesz że brak Ci argumentów. Pokaż = daj jakiś dowód z jakiejkolwiek rundy na której złamałem jakiegokolwiek sojka.

Bo to już jest naprawdę poziom dziecka próbowanie wcisnąć coś na siłę komuś innemu żeby go bezpodstawnie oczernić z powodu jakiś swoich kompleksów...

Weź nie bądź śmieszny... (Znaczy jak chcesz mieć poziom detoxa to to jest nieodzowny punkt programu, ale liczę że może jednak jesteś trochę bardziej ogarnięty)

Bo ja nie mam co robić tylko ss tego jak złamaleś na 2 rundach soja :)

soory ja do poziomu detoxa? to jaki ty masz poziom , nieco że zawsze grasz deff+lk to jeszcze wyzywasz detoxa a 1v1 z nim nie zagrasz :)
czy ja mowie że źle że grają? niech grają i wygrywają sezony , mi chodzi o to że mam z nich beke bo jak na polu jest 22+ a oni siedzą przed kompem wygrywają rundy jak nie ma poziomu a potem chcą do repki :)
wy nie wygrywacie rund od tego zacznijmy :) ciężko wygrać jak się ma soja z całym światem , zawsze wygrywa ten kto ma najmiej sojkow , dziś kropek pokazał klase , pierw mu ubiłem offa i jeszcze sojusz zaproponowałem on się zgodził a taka prawda że na poczatku moglem go zmielić bo gralem 3 offami , do etgo potem atakowali w 4 i wyslali ponad 700 fejek , i to jest poziom? jaki się pytam :)
tęsknie za pojedynkami z comą , bo róznie było ale coma jak coma ma to coś i gra przynajmiej fair play , potrafil wbić na runde i atakować 1v1 , atakować 3v3 itd i za to go cenie , was nie cenie za nic i nie mam szacunku bo chcialem atakowac ceitera sam , jednak ceiter uprzedził mnie , szkoda że zrobił to z kilkoma kolegami ;)

nie wiem czy wiecie ale jest coś takiego jak honor , i jeżeli dla was to jest normalne że jak walcze 1v1 z kimś i do gry wlacza się druga osoba i w 2-3 zjedziecie mnie i cieszycie się pisząc że jesteście lepsi i jedziecie mnie jak chcecie , to pozdro dla was :)

szkoda że tacy kozacy w buzi a 1v1 nie zagra nikt , czyżby szkoda byłoby 1 rundy ? czy jakiś inny powod ? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bo ja nie mam co robić tylko ss tego jak złamaleś na 2 rundach soja :)

soory ja do poziomu detoxa? to jaki ty masz poziom , nieco że zawsze grasz deff+lk to jeszcze wyzywasz detoxa a 1v1 z nim nie zagrasz :)
czy ja mowie że źle że grają? niech grają i wygrywają sezony , mi chodzi o to że mam z nich beke bo jak na polu jest 22+ a oni siedzą przed kompem wygrywają rundy jak nie ma poziomu a potem chcą do repki :)
wy nie wygrywacie rund od tego zacznijmy :) ciężko wygrać jak się ma soja z całym światem , zawsze wygrywa ten kto ma najmiej sojkow , dziś kropek pokazał klase , pierw mu ubiłem offa i jeszcze sojusz zaproponowałem on się zgodził a taka prawda że na poczatku moglem go zmielić bo gralem 3 offami , do etgo potem atakowali w 4 i wyslali ponad 700 fejek , i to jest poziom? jaki się pytam :)
tęsknie za pojedynkami z comą , bo róznie było ale coma jak coma ma to coś i gra przynajmiej fair play , potrafil wbić na runde i atakować 1v1 , atakować 3v3 itd i za to go cenie , was nie cenie za nic i nie mam szacunku bo chcialem atakowac ceitera sam , jednak ceiter uprzedził mnie , szkoda że zrobił to z kilkoma kolegami ;)

nie wiem czy wiecie ale jest coś takiego jak honor , i jeżeli dla was to jest normalne że jak walcze 1v1 z kimś i do gry wlacza się druga osoba i w 2-3 zjedziecie mnie i cieszycie się pisząc że jesteście lepsi i jedziecie mnie jak chcecie , to pozdro dla was :)

szkoda że tacy kozacy w buzi a 1v1 nie zagra nikt , czyżby szkoda byłoby 1 rundy ? czy jakiś inny powod ? :)

on ma mocne argumenty przeciez.... brak mi kultury... a przeciez to najwazniejszy czynnik wyzywajac kogos na pojeydnek bez tego ani rusz hhahahahhaha bahahahahha poprostu koles nie chce przyznac ze gra offem jest slabiutki wiec nie chce by bylo blamazu... moze jak by byl pojedynek obojetnie czym gramy to by wygral heheh ale niestety tak latwo nie ma i sie gra na same offy jak naarzie to on tylko obraza wszytskich a w "ringu" nie pokazal jeszcze nigdy nic... olej mlody kupy sie nie tyka pamietaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
on ma mocne argumenty przeciez.... brak mi kultury... a przeciez to najwazniejszy czynnik wyzywajac kogos na pojeydnek bez tego ani rusz hhahahahhaha bahahahahha poprostu koles nie chce przyznac ze gra offem jest slabiutki wiec nie chce by bylo blamazu... moze jak by byl pojedynek obojetnie czym gramy to by wygral heheh ale niestety tak latwo nie ma i sie gra na same offy jak naarzie to on tylko obraza wszytskich a w "ringu" nie pokazal jeszcze nigdy nic... olej mlody kupy sie nie tyka pamietaj

i dlatego wole grać z kimś takim jak ty a nie oni :)

jak oni grają pod siebie a tutaj przynajmiej fajnie sie można pobawic :)'
niestety nie jara mnie coś w stylu "sojusz z każdym lejemy noobków"

:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6
Bo ja nie mam co robić tylko ss tego jak złamaleś na 2 rundach soja :)

Ehh widzę że dalej wymyślasz jak możesz...
No nic teraz powinna być moja kolej i powinienem powiedzieć że Ty ze mną złamałeś soja na 20 rundach, ale zostawie takie przepychanki dla Cb i detoxa bo z tego co widzę jednak chcesz osiągnąć jego żałosny poziom:)

Ale przynajmniej masz pewność że się dogadacie między sobą - Powodzenia;)
 

DeletedUser150331

Guest
Ehh widzę że dalej wymyślasz jak możesz...
No nic teraz powinna być moja kolej i powinienem powiedzieć że Ty ze mną złamałeś soja na 20 rundach, ale zostawie takie przepychanki dla Cb i detoxa bo z tego co widzę jednak chcesz osiągnąć jego żałosny poziom:)

Ale przynajmniej masz pewność że się dogadacie między sobą - Powodzenia;)

ja nie traktuje ludzi w plemionach jak kolegow , nie wiem jak ty :)
jeżeli uda mi się z detoxem nawiązać kontakt i bedzie mi sie fajnie z nim gralo to czemu nie? nie wiem czy wiesz ale to tylko gra :)

i tak zlamales gdyż mielismy soja na wszytskir rundy ;*
 

DeletedUser155263

Guest
jeżeli psuzczanie off-a to fejki to ok;)nie puscilem na ciebie żadnego fejka ;D
a co do ciebie :) sojek. sam mówisz ze soejk z calym swiatemv ludzie podpisują. wiecv ja to po malu zmieniam:D
 
Wynik reakcji
6
i tak zlamales gdyż mielismy soja na wszytskir rundy ;*


Soja na wszystkie rundy? A po kolei Ty masz w główce?
Na jakiej podstawie?

Zacząłeś ponownie grać na szybkich równe 2 tygodnie temu. Przez ten czas - owszem - mieliśmy kilka razy sojka - ale za każdym razem podpisanego na danej rundzie. Pragnę przypomnieć że przez te 2 tygodnie tez się 2x biliśmy i na tych 2 rundach nie mieliśmy soja.

A może Ty myślisz, że jak się zagra z kimś raz na jakieś rundzie to potem już te relacje obowiązują do końca?


Toż to ja nie mam oficjalnego "trwałego sojuszu" nawet z danielkiem (a gram z nim o wieleee wieleee dłużej) bo jeszcze do tej pory pytamy się o sojki, choć myślę że to już jest ten etap gdzie tak czy siak, ani ja jego, ani On mnie by mnie nie zaatakował.


Sam piszesz jakieś bzdury, gdy Cię zjadą na jakies rundzie, wytykając wszystkim że mają sojusze, że wszystkimi, a sam co?
Weźmiesz z kimś sojka raz, może dwa, nawet trzy - i Co? Już - beż żadnego nawet zapytania - myślisz że po trzech rundach mamy stały sojusz? (Jeszcze do tego na niektórych rundach pomiędzy atakując się nawzajem).

Weź się puknij...

A co do gry, wiem że to tylko gra, ale jednak mimo wszystko jakoś nie pchałbym się do tego żeby stać sie ogólnym pośmiewiskiem jakim jest teraz detox, ale skoro chcesz na takim poziomie współpracować - proszę bardzo, droga wolna;)
 
Do góry