rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser169681

Guest
elo,mam pytanie dla czego tw się nie nalicza?jestem nie na czasie;/ znowu ra top1 i drógi jestem w ogólnym po blacku ehhhh
 

DeletedUser169681

Guest
dla czego?jest jakiś temat gdzie mogę się o tym więcej dowiedzieć?
 

DeletedUser

Guest
dla czego?jest jakiś temat gdzie mogę się o tym więcej dowiedzieć?

jak umeisz angielski Currently no round data can be imported, because something changed in webpages of the round listings.

It is necessary to revise the import scripts. But i have no desire for crazy programming to parse the HTML-pages (error-prone). So I asked Innogames for a data interface of the SDS-rounds. With a data interface it would be much easier to import the data to twtotal and it would be less prone to failure. A response is still awaited.

If no interface is set up, I'm still not sure whether the project is being pursued, since I have no desire for such workarounds any more.


mniej wiecej chodzi o to ze nie oplaca sie im juz fifnansowac tego projektu
 

DeletedUser159420

Guest
jak umeisz angielski Currently no round data can be imported, because something changed in webpages of the round listings.

It is necessary to revise the import scripts. But i have no desire for crazy programming to parse the HTML-pages (error-prone). So I asked Innogames for a data interface of the SDS-rounds. With a data interface it would be much easier to import the data to twtotal and it would be less prone to failure. A response is still awaited.

If no interface is set up, I'm still not sure whether the project is being pursued, since I have no desire for such workarounds any more.


mniej wiecej chodzi o to ze nie oplaca sie im juz fifnansowac tego projektu

nie nie nie. Tu chodzi o to, że coś zmienili na stronie z wynikami rund i mu nie działa już jego algorytm. Napisał do inno czy byłoby łaskawe udostępniać te dane w jakiś przyjazny sposób ale nie dostał odpowiedzi a nie chce mu się bawić w parsowanie html czyli przetwarzanie stron z wynikami.
 

DeletedUser

Guest
szkoda... fajna rundka szkoda ze pol godiznki po starcie wbilem bo hmmmm zdeklasowal bym runde a tak to zabraklo czasu by rozbierac mara95k:) ladnie szedl dopoki przy koncu mu glownej nie podbilem juz pozniej formalnosci by byly go przejac a tak to lipka 30 pp obejde sie smakiem
 

DeletedUser

Guest
Witam,

wygrałem dzisiaj rudnę, jest to moja pierwsza rundka ;) Chciałem się zapytać czy nagroda zostaje mi automatycznie przekazana czy jakoś trzeba ją zdobyć jeszcze? pozdrawiam
 

DeletedUser169458

Guest
Kopiujesz numer rundy i piszesz post do supportu, w temacie i w tresci numer rundy. szybkie - premium - ewentualnie napisz zgłoszenie do supportu :D
 

DeletedUser153746

Guest
Tak ja obiecałem nastał pazdziernik:) od jutra wbijam dzisiaj z braku czasu nie mogłem zagrać, za co przepraszam. Zapraszam na rundy:) Karol come back....
 

DeletedUser153746

Guest
ja gram pod róznymi:)

ale wstaje patrze a was asia scisła... hahaha:)

BlaCk.NoBiliTy 02.10.13 08:56
ale top 2 mam

Nick nie jest Ważny. 02.10.13 08:56
pff tw total nie działa...

BlaCk.NoBiliTy 02.10.13 08:56
czemu

Nick nie jest Ważny. 02.10.13 08:57
to zobacz... albo naucz sie nagielskiego:)

BlaCk.NoBiliTy 02.10.13 08:58
CO ON DZIAŁA TYLKO trza napisac do drubensa żeby zrrobł aktulizjacje

Nick nie jest Ważny. 02.10.13 08:58
hahaha....

the best

Drubens zrób aktualizacje


zbieram ekipe na 5000sp.
 

DeletedUser

Guest
5000 to będzie jakieś większe wydarzenie? Wybaczcie, dopiero od 2 tygodni jestem w tych klimatach ;)
 

DeletedUser153746

Guest
graliśmy 2k i 3k.
1k - MEFF tak jak myslałem przed sprawdzeniem:)
2k - stepchild
3k- nitro
4k keymil

kto wygra teraz:)

5000 to będzie jakieś większe wydarzenie? Wybaczcie, dopiero od 2 tygodni jestem w tych klimatach ;)

Zobacz nagrody na takich rundach:)
 

DeletedUser162819

Guest
Jak do soboty się odbędzie,to chyba sobie zagram,bo i tak w domu siedzę :)
 
Do góry