rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Pojedynek unieważniony dziękuje z tego miejsca ludzią atakuącym - ehh
 

DeletedUser162819

Guest
Takie małe podsumowanie. Polecam porównać plemiona.


x4kswq.png
 

DeletedUser153746

Guest
Pewnie maja zniżki dla stałych klientów a do tego w euro taniej;p
 

DeletedUser159420

Guest
Ta z tym, że jeszcze nagroda za wygraną dla mnie od stepchilda 200pp...
 

DeletedUser167297

Guest
To teraz sobie zadajcie pytanie "Czy lk to piechota?" To moze Wam rozjasni co nie co ^^
 

DeletedUser150331

Guest
N O O Sral i tak jesteś cieniutki sam nic nie potrafisz na tej rundce całą robote zrobił za cb remis a ty wbiles do pustych wioch i jescze wziołeś lepsze wioski!! jestes tak mocny jak ta twoja ekipa na 62 ahhahaah:)
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za grę, ktoś musi odwalać brudną robotę. Ale opanuj emocje. :p
 

DeletedUser150331

Guest
Dzięki za grę, ktoś musi odwalać brudną robotę. Ale opanuj emocje. :p


opanuj") ehh top2 ale fajna akcja musze przyznac fejki na czeskiego offy na mnie:) w tym samym czasie rycek byl u niego a jego rycek zdechł a ten 3 w plemieniu to jakiś totalny nie ogar..
 

DeletedUser

Guest
N O O Sral i tak jesteś cieniutki sam nic nie potrafisz na tej rundce całą robote zrobił za cb remis a ty wbiles do pustych wioch i jescze wziołeś lepsze wioski!! jestes tak mocny jak ta twoja ekipa na 62 ahhahaah:)


boli porażka, ojjjj boli :)


e: swoją drogą jesteś żałosny piszesz do Remiego żeby mi powiedział żebym zdjął Ci bloka bo chciałeś napisać że jestem cienki hahahahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
byczos napisał:
Widze remi wakacje sie zaczely to i nolifowac zaczynasz graty za wczorajsza runde i wbicie top1 na niej

Łatwo nie było, tym bardziej, że późno zacząłem. :p Ale troszkę graczy, a potem chyba 2 szaraki i jakoś poszło. :D
Tylko parę rundek, nie więcej. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry