rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
kasiura jako skrypt na ucieczki możesz skopiować link potwierdzający atak i po sprawie.Przy dobrym internecie można uciec przed kontrą do 400 ms ;)
 

DeletedUser146505

Guest
"AdoS Pedra Fan klepie defa nam,
Byczos offa ma, Kropek lekką wysyła,
pada lekka pada skan kropek farmą stał się nam.

Stoją piki stoi skan kropek deffuje się tam,
Stepik robi top łan, a Polaka jadą nam,

Belfer zepchał stepa z top łan,
bo dobre wioski robi tam,
I denerwuje się,
gdy leci na niego od Ados`a skan.

Mysterious Executor nowy świat zaczyna,
klepie lekką deff i pika,
niszczy farmy, niszczy repke,
robi się po prostu cham.

Polak cwaniak, Polak sam,
on potrafi farmić skan,
stawia ratusz i lk myśli,
że wygrywa, a tu wioska znika.

Ojciec nie chce w repce mnie,
A ja jestem Pedro Mistrz,
Całą repkę zniszczę dziś."


Pedro Costa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser143082

Guest
Adosini jak to w Twoim profilu zobaczyłem - prawie spadłem z krzesła. I mam TOP 1 deffiarzy ;)
 

DeletedUser157137

Guest
hahaha no tak nitro nadal pozostanie nie zjechany. Bo przeciez net czy tam prad mu wylaczyli ^ ^ . hahaha
 

DeletedUser159420

Guest
No no widze, dla keymila top3 na twtotal jest ważniejsze niż sojusz. Belfer to może powiedz jak dziś ci 1poparcia zostało?
 

DeletedUser

Guest
Ja moge być.
Polak to NOO bhar jest mistrzem w wymówkach a nie nitro.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
No no widze, dla keymila top3 na twtotal jest ważniejsze niż sojusz. Belfer to może powiedz jak dziś ci 1poparcia zostało?

jaki sojusz? nic z toba nie podpisywalem. Że na innych rundach nie raz sie nie atakowalismy to inna sprawa a ty wiele razy mnie skanowales. do tego twoj kolega z plemienia przejal naszego a wiec to byla wojna plemienna:p

no i te twoje pisanie do innych graczy ze jestem bez woja:p dostalem takie pw na tej rundzie :)
 

DeletedUser

Guest
Przerwa robi swoje ;) Ale dzięki za rundke, ważne że mnie nie przejeli :)


@UP: Też dostałem PW
 

DeletedUser159420

Guest

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.944
Na szczęscie znam takich jak ty i ich wymówki i zrobiłem screena
http://imageshack.us/photo/my-images/37/zdrajca.jpg/

wlasnym oczom nie wierze^^ ja to do ciebie napisalem? nawet tego nie pamietam. no ale po 2 minutach napisalem ze jednak nie a wiec to jakos nie zawazylo na twojej obronie. zreszta wojska i tak nie mialem a wiec juz nie placz...
belfer mial cie przejmowac ale uzgodnilismy skoro ja juz mam jedna wioske to on niech wezmie ta lepsza damianusa ktora byla czysta a ja twoja.
 

DeletedUser159420

Guest
wlasnym oczom nie wierze^^ ja to do ciebie napisalem? nawet tego nie pamietam. no ale po 2 minutach napisalem ze jednak nie a wiec to jakos nie zawazylo na twojej obronie. zreszta wojska i tak nie mialem a wiec juz nie placz...
belfer mial cie przejmowac ale uzgodnilismy skoro ja juz mam jedna wioske to on niech wezmie ta lepsza damianusa ktora byla czysta a ja twoja.

napisałeś i od razu zacząłeś atakowac. Belfer byłby przejęty ale 1 poparcia mu zostało. Wy byliście w 4 my we 2 a i tak byśmy sobie poradzili gdyby nie przychylność poparcia.
 

DeletedUser

Guest
napisałeś i od razu zacząłeś atakowac. Belfer byłby przejęty ale 1 poparcia mu zostało. Wy byliście w 4 my we 2 a i tak byśmy sobie poradzili gdyby nie przychylność poparcia.

To prawa :p bo ja juz bym mial kolejny pakiet... : P a zgadnij devil w kogo by poszedl ?:p i bylo by pozamiatane...

Gdy zbilem popa belferni do 22 bylem pewny ze nitro dobije i przejmie... niestety spadlo do 1... a to odmienilo losy pojedynku... ;p
 
Do góry