rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
coz za runda^^
mozna powiedziec ze zaczalem godzine po starcie bo koles mnie farmil od poczatku rundy ale sie nie poddawalem az byczos go przejal:d
no i jeszcze wygralem:)
a mialem isc spac...
 

DeletedUser153359

Guest
chyba 7 sekund.
i to poszedlem na poczatek w deffa niestety ochrona tylko 5 minut a ja 6 minut po starcie zaczalem:( nawet lk nie mialem zeby go skontrowac:(
byczos mój wybawco:)

masz farta ze wygrales :D ( to wszystko te moje darmowki :D ) ale mojego top1 RA nie upilnowales :(
 

DeletedUser162819

Guest
masz farta ze wygrales :D ( to wszystko te moje darmowki :D ) ale mojego top1 RA nie upilnowales :(

To samo wczoraj. Wszystkim kontrowałem ludzi,rozwalałem przeciwników,aby na koniec koleś mi zburzył wszystkie pałace i przejął wioskę . A agro miałem 2 razy większe niż drugi ;p.


Ps. Nie żalę się,nie narzekam,gratulacje wygranemu.
 

DeletedUser159420

Guest
To samo wczoraj. Wszystkim kontrowałem ludzi,rozwalałem przeciwników,aby na koniec koleś mi zburzył wszystkie pałace i przejął wioskę . A agro miałem 2 razy większe niż drugi ;p.


Ps. Nie żalę się,nie narzekam,gratulacje wygranemu.

ee właśnie narzekasz przecież dobrze wiesz, że mi też pałace burzyli i przejmowali. Ja miałem troche defika dlatego sie obroniłem.
 

DeletedUser162819

Guest
Też się z tego śmieję. Przynajmniej nie zagram i pośpię sobie
 

DeletedUser143082

Guest
Oddam komuś wioskę koło 1 ;) Jestem nowy na SP może wie ktoś czy do ucieczki przed kontrą potrzebną są skrypty ?
 

DeletedUser143082

Guest
załóżmy, że do 0,5 s. Kiedyś ktoś dobry mi uciekł i jeszcze skasował moją kontrę swoją kontrą ;)
 
Do góry