rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser157008

Guest
Makap sie zle zachował bo piewrsze o sojusz prosil pozniej go zaatakował , ale o co wam chodzi czy ktos z repki czy nie ?-,- Zumir grałem z tobą to zjechalismy makapa a pare rund pozniej z nim wygralismy sp ;] Atakowanie się wzajemne to element gry i tak sie uczymy grac coraz lepiej ;p bo przeciez kazdy moze grac jedną zgrana ekipą , a senk w tym jest zeby umiec w kazdych warunkach grac jak najlepiej ;p

Polać mi :)

No to za tych co nie mogą ;>
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, zawsze tak może być. Jak to kiedyś mądrze napisał na FO Meff, 'każda runda ma swoją historię'. :D


Mi też polać!
 

DeletedUser144973

Guest
Nie chciałem się ogólnie wypowiadać odnośnie waszych kłótni, bo mnie to mało interesuje, aczkolwiek jedna rzecz mnie śmieszy... Makap narzekasz na te boty (nie oceniam czy są czy nie), a tak naprawdę to patrząc na ilość Twojego deffa przy tylu wioskach nawet nie było potrzeby fejkowania Cie... Jeszcze rok temu, gdzie prawie nikt nie słyszał o wszelakich botach, wysyłałem ponad 100 ataków w ciągu max 5-10 sekund, więc jest to jak najbardziej do zrobienia :)

miłej gry ;)

@down
dlatego napisałem, że nie w ciągu sekund, a w ciągu 5-10 sekund. Czytaj ze zrozumieniem :)


Wiem, ale weim ze rozsiewca ma tego bota, i nim wysyla.


Po 3, nie pisalem o zadnym sojuszu z rozsewcą. Anie nie pisałem ze nie bede go atakowal. Wiec po co te pretensje?


Vilay ale o nie puscił 200 fejków w 1min. Tylko bez przerwy 2h szło po 300/400 fejkow. Więc mi nie wmawiaj że to jest do wykonania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157008

Guest
Kto usuwa posty ? Jak nie wiesz o co codzi w poscie to sie mnie zapytaj na pw , a nie usuwaj ty lafiryndo ty
 

DeletedUser

Guest
Wiem, ale weim ze rozsiewca ma tego bota, i nim wysyla.


Po 3, nie pisalem o zadnym sojuszu z rozsewcą. Anie nie pisałem ze nie bede go atakowal. Wiec po co te pretensje?

Makap sam zes jest bot, jak nie pisałęś ze ze mna chcesz soja makap ogarnij sie lol;o
Dobra makap jestes pro i pokazałes to na rundzie dzisiejszej, to przedostani moj post na ten temat, ostani zostawie sobie zeby sie posmiac z makap z mapaka po 22 ze nei wygrał^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To nie wina Makapa, że nie było deffów, tylko moja. Taki mój styl, zawsze 100% off, i czy komuś się to podoba czy nie, gram bo lubię.
Na rundzie zabrakło jedynie deffera, śpiochy były naprawdę wkurzające.
Ale naprawdę miło mi się grało w duecie, za co bardzo Ci dziękuje makapek :)
 

DeletedUser

Guest
To nie wina Makapa, że nie było deffów, tylko moja. Taki mój styl, zawsze 100% off, i czy komuś się to podoba czy nie, gram bo lubię.
Na rundzie zabrakło jedynie deffera, śpiochy były naprawdę wkurzające.
Ale naprawdę miło mi się grało w duecie, za co bardzo Ci dziękuje makapek :)

to masz pecha. 3 raz juz napewno Ci nie zaufam:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
Skoro prosiliscie acie o sojusz, czy tam nie jechanie go, no to logiczne, ze to dziala w dwie strony? Jaka z ciebie zalosna postac makap.
 

DeletedUser144973

Guest
Skoro prosiliscie acie o sojusz, czy tam nie jechanie go, no to logiczne, ze to dziala w dwie strony? Jaka z ciebie zalosna postac makap.

Ja o niczym nie wiedziałem, vamelia grała nocke, za co dziekuje;*

A ja z rozieewca zawsze sie jechałeml, za to ze jak byl u mnie w plemieniu atakowal mnie, nie ma litosci dla takich noobow
 

DeletedUser147062

Guest
To nie wina Makapa, że nie było deffów, tylko moja. Taki mój styl, zawsze 100% off, i czy komuś się to podoba czy nie, gram bo lubię.
Na rundzie zabrakło jedynie deffera, śpiochy były naprawdę wkurzające.
Ale naprawdę miło mi się grało w duecie, za co bardzo Ci dziękuje makapek :)



Gra wraca do starych zasad . Vamelia o tobie mogę się wypowiedzieć i nie będziesz tego negować . One Loser skopiował mi treść wiadomość , którą dostał od gracza Makap. a było to mniej więcej tak ( piszę z pamięci ) :
Makap.:"Cześć tutaj Vamka , mogę być pod Twoją ochroną ?"
One Loser: "OK , ale nie będziesz mnie atakować w nocy , bo ja nie gram w nocy."
Makap.:No spoko , masz to jak w banku
Zakładając z góry gracz Makap. wiedział , że One Loser nie będzie grał w nocy i to wykorzystał . Makap zapomniał , że dając hasło innemu graczu złamał regulamin gry (Przekazanie hasła innym graczom w celu innym niż przekazanie konta.) . Oczywiście żeby było oczywiste nie było zastępstw na tej rundzie . Ja jeszcze będę się starał wyjaśnić kwestię Vameli , bo ona można powiedzieć grała pierwsze skrzypce . Vamelia w co Ty grasz ? Bo to jest chore . Pamiętam jak rok temu wykorzystałaś mnie i kilku moich znajomych , dla własnej korzyści i co , potem miałaś nas gdzieś , nie odzywałaś się tyle czasu itp. Gdy Cię zaatakowałem na jednej z rund i przejąłem to coś Cię tknęło i raczyłaś się odezwać . W akcie desperacji fake'ow mojego brata , który chciał sobie poklikać na SP a spotkała go miła niespodzianka , przecież on nie odpowiada za mnie , a to , że pojawił się na nocce to świadczy o tym , że ciężko mu znaleźć czas . Vamelia ogarnij się , w co Ty grasz ? Może wylewam swoją frustrację obarczoną Twoją osobą , ale to mnie irytuje .
 

DeletedUser

Guest
wiem jedno ta wamka czy jak jej tam zawsze broni sie kolegami a sama nic nie zdziała:) dziekujie paa
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jaki masz nick, nie wiem o co chodzi....
podaj nick na sp NOWY bo na tym napewno nie grales:)

zobaczyłem tylko ranking i widać odrazu który to janek jak sie go troche zna :) Jutro boska runda 8-11 36ptk start ^^ jak nie pojde do roboty to wbije na tak profesjonalną runde
 

DeletedUser

Guest
zobaczyłem tylko ranking i widać odrazu który to janek jak sie go troche zna :) Jutro boska runda 8-11 36ptk start ^^ jak nie pojde do roboty to wbije na tak profesjonalną runde

nie znam janka nie gralem z nim, gdyby nie moj blad z makapem czukwe by to wygral;p
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się, ja zawarłam sojusz z one loserem, ale wyraźnie zaznaczyłam, "Cześć to ja Vamelia." .
Poza tym tą wiadomość wysłałam 2h zanim dostałam odpowiedź. Na dodatek rozmawiałam w tym czasie z jedną osobą co one loser miał dać grać nockę, i stwierdziłam jasno jej, że potem gra makap, i jeśli loser nie zaatakuje teraz, to potem on zostanei zaatakowany. Ja tu nie widzę żadnych przyczyn do argumentacji Waszych oskarżeń, bo obarczacie wszyscy Makapa, a on tak naprawdę nic nie zawinił.
Co do Ciebie Vialle, jeżeli masz jakieś prywatne aluzje, jesteś czymś sfrustrowany zapraszam na konwersacje przez komunkator GG, dałam Ci ostatnio numer, czemu tak nie wyrażasz swojej opinii, wolisz pogórować na Fo? No jeżeli tak, to życzę powodzenia, ale na moje odpowiedzi tutaj nie licz. I proszę nie przytaczaj mi rzeczy sprzed roku, już Ci pisałam jakie ja miałam wąty do Ciebie, a ty jakei do mnie.
Żeby nie spamować to już koniec dyskusji z mojej strony.
Powodzenia na innych rundach.
 

Deleted User - 7388697

Guest
Paula, nawet nie chce mi sie czytac tych bredni. Pamietam dobrze twoj placz podczas ligi, moja pomoc. Walczylem w czasie ligi tylko po to, bys ty wygrala, a jak przyszlo co do czego, to ten zły i bee meff znowu stal sie twoim kumplem a o nas, starych kompanach zapomnialas. To po pierwsze. A po drugie spoko taktyka- zawrzec z kims sojusz, a potem dac komus innemu grac, by go zjechac, bo moze wygrac, no ale to przeciez vamelia miala sojusz, nie makap. ;] ZENADA
 

DeletedUser

Guest
nie znam janka nie gralem z nim, gdyby nie moj blad z makapem czukwe by to wygral;p

No szkoda... fajna runda była... niestety 10 minut przed końcem musiałem wyjść a planowałem buchnąć z 6 wiosek temu pierwszemu i gdyby tam Mizia Fizia niedostała tego banana na kolację to pewnie bym to wygrał ale cóż bywa...;)

PS: a i dziękuje za Fejki one loser ^^
 

DeletedUser

Guest
Vialle ładna walka. One loser, spiner10 - również. Szkoda, że darmkówki wcinałeś, ale cóż. Topka to topka - a więc moje gratulacje:). Wygrałeś.
 
Do góry