rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153359

Guest
No i macie pretenske że lipni gracze grają w reprezentacji ;] Wbiłem dzisiaj pograłem do 16:15 niecale 2h wioski staly i dalej top 1 ;p

teraz to ty ode mnie oberwałeś ta wioseczka 6k pkt też była oddana przez kogoś? ale cóż rewanż był za tamten atak :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
Prosba do Drubensa nie dawaj Pałacu 3 poziomowego albo napisz w specjalifikacjach rundy dziekiuje;d
 

DeletedUser157008

Guest
teraz to ty ode mnie oberwałeś ta wioseczka 6k pkt też była oddana przez kogoś? ale cóż rewanż był za tamten atak :D



Byczus ubiles mi ofa bo mama kaazala mi wyłączyc kompa xD Kto na tsie byl to słyszal więc grałem do 2 wiosek i musiałem leciec ;]
 

DeletedUser

Guest
Chciałem poruszyć dzisiaj temat odznaczeń. Zatem powinny być na każdej rundzie z barbkami :^^
 

DeletedUser

Guest
dbmcjq.jpg


hehe z dzisiejszej wygranej :p zwórcie uwagi na to, że jest ponad 10k pika i 2k ck :D i 7 szlacht
 

DeletedUser

Guest
Ja niestety nie mogłem, a 3 zagrody offa się marnowały.. Tryb śpiący od godziny 16 mi się uruchomił:(
 

DeletedUser157129

Guest
W rundzie 7.00 - 12.00 trzeba poprawić prędkość ;]
chyba że gramy z 40 ;]
 

DeletedUser157008

Guest
Hostovsky moze puszek spada na 4 -,- Ale ja mam dalej drugie xD ten pionek moze na 3 się uplasować ;d
 

DeletedUser153359

Guest
hehe puszus 3 szlachty w tył :D ale szkoda że ja 6k pkt w tył ale dobra i tak szans nie miałem na wygraną dziś tym bardziej że kontry mi 7sec wychodziły ;/
 

DeletedUser153359

Guest
kozaczyć nie kozaczyłem ale jak 4 ataki na liczniku od 4 graczy to zostało mi już tylko próbować kontrować z RA na koniec najgorszym nie skończyłem tą 4 zjechałem + niestety wszedł mi 5 i cóż 0 szans jak ostało się 200toporków tylko i 100lk ;/
 

DeletedUser157129

Guest
Zmierzcie się w jakieś rundzie a nie na forum spektakle urządzacie ;]
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o kontry to na sp są one tak samo ważne jak na zwykłych

NIE SĄ.. bo na SP nie ma co się wysilać, trafią się tacy(akurat mnie się trafiło, jak afk byłem), którzy będą Cię we 3 jechać i nie masz szans się wybronić.. z 5 wiosek full offy dostawałem:>
więc, czy tak czy tak zostaniesz zjechany(no nie zawsze, ale jeżeli jest sytuacja, jaką przedstawiłem powyżej to przeważnie). a na wolnych jest sens kontrowania.

ps: niektórzy nie mają nawet chęci by kontrować(patrz: ja).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157129

Guest
haa...
Też miałem wczoraj podobną sytuacji...5 szlachciców na mnie padło :p
Szkoda że raportów nie zapisałem.
 
Do góry