rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser153746

Guest
Ja gram na wolnych na nicku jak na dole jest podane:) lubie taka gre powyzej 200 wiosek chociaż jeszcze bradziej jest potem:)

czasem na sp to nie można mówić juz o potem ja na serverze jest 500 wiosek i wszyscy gracze zostają przejeci:) Zpraszam na szwedzkie jednak bez kp mk i af to rundy 24h nie da się grać;p eko zazwyczaj x2 a nawet x3 wiosek dużo i wogóle.
 

DeletedUser

Guest
Maryska37 i oBJKo to chyba najwieksze nooby jakich kiedykolwiek widziałem :O fejkowałem ich żeby kolega sie odbudował .Zaczeli mnie fejkowac i atakować (off 300/150 gdy top1 mial juz grubego). ja w tamtym momencie mialem offa 2100/1300 i w dodatku jeden z tych nobow pisze do mnie zebym sie poddal buahaha xD Tragedia na tych szybkich. Teraz będzie super runda :D
 

DeletedUser

Guest
Nie orientuje się ktoś do kiedy na sp będą te opcje premium ? na kij je wprowadzili :O
 

DeletedUser169458

Guest
runda 66 pkt, 2 graczy w plemieniu, trwająca 3 godziny. nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)
 

DeletedUser153746

Guest
runda 66 pkt, 2 graczy w plemieniu, trwająca 3 godziny. nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

Czyli stawiasz na nagrodę:) ja bym postawił na dobrą zabawę bo o to w tym chodzi:) dlatego proponuje plemiona 10 osobowe nagroda po 60pp dla najlepszego:) zeby nie było to plemiona z automatu:)
 

DeletedUser183779

Guest
Szukam 2 osoby na rundke o 16 : 00 , pisać pw lub gg 33305365 ;)

--------------------------------------------------------------

Ehh masakra chcesz posłać kontre gościowi a tu serwer zamula i nic zrobić nie można bo stronka się ładuje , masakra , wczoraj chwilowo było tak samo ;/
 

DeletedUser178225

Guest
Anonymous is Back to nowy nick weruma sruma,uważajcie bo wali w kilu po czym sie wypiera ze nikogo nie nasyła....
 

DeletedUser162819

Guest
Czyli to on wczoraj mnie z jakimiś typkami atakował..

Zmieniają nicki ciągle tylko Ci którzy nie potrafią wygrywać na swoich.

Tak w ogóle to to jest bajus czy jakoś tak?
 
Do góry