rozmowy o szybciutkich rundach ;)

*****13*****

Guest
ciekawy meczyk teraz widze ze meffy zlekcewazyli przeciwnikow hehhe

--------------------------------------------------------------

ale i tak wygraja :) zobaczcie ze nie ma deffa duzo na swiecie a step i six ofem umieja grac ;) a tamte piony nie raczej hhehe

disturbia95

Łucznik na koniu
Na tym sp nic się nie zmieniło, wbiłem razy, oczywiście mimo ubicia off największy. i mistrz no pain no hard majac 50 sekund zdążył wysłać 30 ataków, tak szybko, żę nawet opisać ataków nie zdążyłem . Niesamowity gracz, lepszego nei widziałem! :)

Ps. W półfinale zagramy z gorlic ? Hmm, niespodziewanka ;)

matuss111

Rycerz
verium kolejny raz lamie soja. tym razem to był ostatni soj. teraz mnie juz nie interesuje czy jestes z ceiterem w plemieniu czy z kim soja nie ma i nie bedzie ,
poslal bys 1lk bym sie pośmial. a ty 1700 mialem szczescie ze wycofałem

Brat Franek

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Na tym sp nic się nie zmieniło, wbiłem razy, oczywiście mimo ubicia off największy. i mistrz no pain no hard majac 50 sekund zdążył wysłać 30 ataków, tak szybko, żę nawet opisać ataków nie zdążyłem . Niesamowity gracz, lepszego nei widziałem! :)

Ps. W półfinale zagramy z gorlic ? Hmm, niespodziewanka ;)
ale fart macie:)

Verumik Tergumik?

Guest
verium kolejny raz lamie soja. tym razem to był ostatni soj. teraz mnie juz nie interesuje czy jestes z ceiterem w plemieniu czy z kim soja nie ma i nie bedzie ,
poslal bys 1lk bym sie pośmial. a ty 1700 mialem szczescie ze wycofałem
ale o tym to już nie napisałęś,że udawałeś z Ceiter,ze się bijecie z któym masz sojusz... ,a po fakcie dowiedziałem się,że kłamali...