rozmowy o szybciutkich rundach ;)

SixOneNine

Pikinier
Ty jak nei zasługiwałem? Mi offa ubili, a potem traciłem po 200/200. :D Off 4700/2700/330 został.. I kareta. :D Ja myślałem, że runda będzie do 23 i na tą godzinę wygrałbym, wszystko miałem przygotowane, strata offa Twoja pomogła mi, ale sam zwaliłeś trochę techami.

No nic, jest jak jest, dzięki za rundę, premka nasza, rotw.

*****13*****

Guest
Ty jak nei zasługiwałem? Mi offa ubili, a potem traciłem po 200/200. :D Off 4700/2700/330 został.. I kareta. :D Ja myślałem, że runda będzie do 23 i na tą godzinę wygrałbym, wszystko miałem przygotowane, strata offa Twoja pomogła mi, ale sam zwaliłeś trochę techami.

No nic, jest jak jest, dzięki za rundę, premka nasza, rotw.
problem w tym ze ja tez mialem karety i mialem 30 paczek istracilem je do zera... ehhh i dlatego przegrałem

Keymil1990

Szlachcic
no jak w niedziele wrocilem do o 15 i byla wiadomosc z 12 czy dam rade dzisiaj zagrac bo jesli nie to bedziemy 3 albo nawet 2 tylko mieć bo musimy grac to byly słowa Co Ty zgodził sie pedro ale dopiero wtedy jak zrezygnowalem ze swoich wieczornych planów i powiedizalem ze zagram a do kurka wypisywalismy na fejsie i pojawil sie 20 minut po starcie rundy

matuss111

Rycerz
no bez sensu rundaaa...
ladmnie szlo

potem pierwszyrz w zyciu taka sytuacja
52 ataki. w tym 3 off- plus 16 grubych...
atakowało 4 graczy. kazdy dostal klina na 1 grubasa. po tej akcji po kontrowalem i zostal mi z full offaoff 4k na 1600 i 200 tarana. poslalem na top 1 off-a i 4 grube w ciemno myslalem ze off-owiec. dostaje rapek a tamm4k pika 2k miecza.. z dobryms zczesciem sie przebilem. chce juz slac arete na typa ktorego kontrowalem a tam powtorka akcji. 3 sklinowalem,. 4 podzielil off-a

PolP69

Szlachcic
no jak w niedziele wrocilem do o 15 i byla wiadomosc z 12 czy dam rade dzisiaj zagrac bo jesli nie to bedziemy 3 albo nawet 2 tylko mieć bo musimy grac to byly słowa Co Ty zgodził sie pedro ale dopiero wtedy jak zrezygnowalem ze swoich wieczornych planów i powiedizalem ze zagram a do kurka wypisywalismy na fejsie i pojawil sie 20 minut po starcie rundy
Tak ale totalowi i kurkowi trąbiłem od dwóch tygodni ze maja wchodzić na gg bo bede podawał czas i ze napewno w tych dniach gramy total to dopiero 2 dni po sie obudził a kurek jak go na fejsie złapałes:)

Ale pisałem Ci i wczesniej:)

*****13*****

Guest
kontra lk na lk sie nie udala ale i tak bym sie na ofie rozbil hehehe bahahahah sycnhra po 10 sek odstepy wtedy moze wlozyles klina hahah :p

*****13*****

Guest
ty tego np nie umiesz ehuehuehehehe ja ostatni swoj rekord wykrecilem metoda "jak klina" lk na lk 110ms ale standardowo gdy kropek atakowal wojsko weszlo o sekunde za szybko i mi ubil... ehhhh takie ryzyko

PolP69

Szlachcic
A chcesz się na każdej rundzie przekonać?:) raczej byś niechciał kończyć rundy jak verum katami?:) no najlepiej zeby wróciło zaraz po jego wejsciu i odrazu kontrowac;)

SixOneNine

Pikinier
Plebs głosu nie ma, więc zamilcz i idź otwórz okno na świat.
Słyszysz co rodzice do Ciebie mówią, a potem błyszczysz na forum jakimiś tekstami typu "zero"..

Brat Franek

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Plebs głosu nie ma, więc zamilcz i idź otwórz okno na świat.
Słyszysz co rodzice do Ciebie mówią, a potem błyszczysz na forum jakimiś tekstami typu "zero"..
używaj słowa których znaczenie znasz to po pierwsze
drugie to że właśnie mam rodziców którzy mnie dobrze wychowali i w przyszłości w odróżnieniu coś osiągnę