rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser140323

Guest
Na spinerku zabawa była :) Runda wygrana, gdyby nie to, że top2 to mój przyjaciel z s42, to bym top2 miał 20k, jak reszta, bez wiosek powyzej 5k ;]
Agro- 330k, przy agro top2 120k. Obro 100k, top1 140k ;] dzieki mnie :) A raczej dzieki brzemu xD
Spiner rozpoczął, ja narobiłem przewagi, potem brzy kończył ;d
 

DeletedUser

Guest
eh odwaliłem najgorszą robote i na trening poszedłem ^^ zumirek dostałeś ofa chyba 2,5k topa 1,30lk i 180 tarana nie mogłes tego Posucic ;* ale dzięki tobie wygrałem tą runde bo zagrałeś jak u siebie ;] jak mnie nie było .. No i dzięki brzemu który tez sobie pograł ^^
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Runda nawwet ładna :)
Myślałem,że przy 180x nie zdziałasz za dużo, ale cos sie da zrobic :p

Mialem 32 miejsce, ale gralem od 16:00 do 18:05 :)

Pozzdro dla Top 5 - iątki
 

DeletedUser140323

Guest
ahhh, kilkanaście kropek. super wypasioną rangę se nabijesz, który to już post!? ... omg
Kurcze, broniłem corpus, ale niestety rundy, jakie lecą nie da sie grac ;] dlatego nie widac zumirka wgl na pl sp ;d
na sam wpierw xd chciałbym napisac, że wielki makap, który mnie tak jechał, obrywając na włoskich kontrę w 2s nie uciekł! ;] ahahahhahaha. i kto jest lepszy botku?
kontra w 2s lk na lk, ponieważ wpierw wbijała na innego holendra 2 razy poniżej 150ms ;] po czym dowiedziałem się, że jest noobem, hmmm.
a propo włoskich- zachęcam panowie, aby tam wbijac. poziom naprawdę znakomity. to nie jest sarkazłącznie 1h nie grając o 20 godzinie miałem 13k, przy 6k top2 ;]. myślałem, że rundka kończy się o 20 ale w niedzielę. prędkośc x300. ale o co chodzi? chodzi o poziom, jaki tam jest. niby lamy, bo z godziną straty wyprzedam top2 mając 2x więcej pkt, ale wcale tak nie jest. na początku po przejęciu kilku graczy z holenderakiego plemienia(niestety mapa była tak wielka, że na wioskę oddaloną najdalej szło się grubych 35 minut) przejąłem ich tylko 3 z 8. przy stanie 45k top1, top2 25k poleciało na mnie 12 grubasów, na 3 wsie pełne offy, reszta fejki. a co najlepsze- wszystkie grube w mniej niż 1s, na jedną wieś schodziło poniżej 350ms. oczywiscie wszędzie klin poleciał, bo zumir miał niewiele deffa. potem odwet, dzięki czemu przejąłem 4 i 5 wioskę tym holendrom. poprosili o sojusz, a raczej ich dwóch graczy których zostało. zgodziłem się, bo latanie na nich to było 15minut+. O godzinie 01 z pomocą spectara i chwilę sqad bota(po prostu nie miałęm siły cały czas grac) miałem 120k, top2 25k, ale miał śpiocha a top3 15k. pograłem troche, narobilem full zagrody i dałem gościowi innemu grac, pewnie nie znacie. o 03 zszedł. niesteyt, spioch ktory ktos ustawil na 04 mial sie katywowac dopiero dzien pozniej ;/ i tak oto o 11 zastaje top3 majac 60k i jednego offa jedynie. odrobiłem to, o godzinie 16 miałem 220k, top2 miał 70k. pewnie się śmiejecie- o czym ten zumir biadoli, jaki poziom wysoki. no ale tak, wysoki. na godzinę przychodziło mi jakies 300ataków od koalicji wszystkich graczy top20 przeciwko mnie. w efekcie nic nie straciłem, oni 3 wsie, ale reszta była obbuunkrowana. walili niesamowicie, w końcu o 20 straciłem ochotę do klinów, odbijania i zszedłem. wszedł spiner, a potem nikt. To nie to samo, gdzie na polskim jest harmonia gry, malo walk- tam był hardcore ;) No i cóż, pierwsza runda na włoskich, a se narobiłem wrogów od razu ;d ;/ ;/ ;/
 

DeletedUser

Guest
co do it to jak grałem na zumirku minimum 20 ataków cały czas dochodziło do 50 nawet grałem tam z godzinę 10 min a napociłem sie bardziej niż na pl na 5 rundach.. straciłem 2 wsie ale to przez spectora wbił i klin nie poszedł ... ale poziom tam dobry jest i gra sie ok . na pl ostatnio nocke grałem tak ze miałem 10 wsi 3 ofy 2 defy reszta w ptk i dopiero pod koniec dostałem ataki i straciłem 1 wioske broniąc sie bez wojska wiec o poziomie nie ma co dyskutować ;p bo na pl jest tak o zacząłem koło mefa gazdy zumira remiego sube albo kogos tam nie gram nie ma szans ... po prostu w polsce za duzo dzieci gra ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140323

Guest
Ehhh. Runda, na którą wbiłem po długiej przerwie na pl sp na zumirze zlamiona :[
Na konto ktoś wszedł, gdy było top3 i drugi offik na świecie i ukradł passy :)
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Ehhh. Runda, na którą wbiłem po długiej przerwie na pl sp na zumirze zlamiona :[
Na konto ktoś wszedł, gdy było top3 i drugi offik na świecie i ukradł passy :)

kocham to tłumaczenie. ^^ Konto 'wioska barbarzyńska' ma ponad 2 lata. I nikt mi nie wchodzi na konto i nie kradnie passów. A Ty akurat masz takiego pecha. :D
 

DeletedUser140323

Guest
Konto zumir da la vega ma 3 lata ;) I pierwszy raz mi skradziono je ;)
 

DeletedUser

Guest
Piszę tutaj, bo nazwa tematu chyba najodpowiedniejsza :p

W opisie dzisiejszej porannej rundki widnieje napis "Poranek z katapultami :)"
Szkoda tylko, że prawie nikt tych katasów nie miał. ^ ^
Nie zaglądałem do statystyk, ale strzelam, że było ich w sumie na serwie mniej niż 100. Pytanie tylko, jak rozsądny człowiek mógł je robić, skoro maszyny szły 15 sekund na pole, a runda trwała 2h?
Rundka CAT, a top1 agro miał niewiele ponad 1k pokonanych...
 

DeletedUser125693

Guest
xD xD xD to to byla runda dla PRO my nooby nie mozemy na takich grac
 

DeletedUser

Guest
Taktyka na najbliższą rundkę na top1 ^ ^ (CAT 2h, o ile będzie podobnie jak ten poranny z wioską startową 26 pkt.) :
- piedestał i stały farming ryckiem (to jest dodatkowy element, bo rano rycka nie było :) )
- ładowanie w eko przynajmniej do 17/17/16
- zbadanie lekkiej
- zrobienie z 200-250 koników (zależnie od tego ile grupek farmiących ogarniacie), jednocześnie podnosząc trochę żelazo
- stały farming grupkami i mocne podniesienie eko
- ratusz do oporu (tj. do 30 jak się uda)
- jeżeli jednak uznacie, że zdążycie z pałacem, to można próbować... jak farmy dopiszą, to może się i to nawet udać, ale trzeba trochę szczęścia.

Na koniec pytanie: Czy jest sens marnować 2h dla w ten sposób zdobytej topki (idąc w ofa o topie można tylko pomarzyć) i tak beznadziejnej rundy? -.-
Już nawet 4h brazyle z godzinną ochroną początkową i ilością barbar 3 razy większą niż graczy są lepsze...

Ps. Chyba, że tym razem będzie rozwinięta wieś, to wtedy wszystko zmienia. :)
 

DeletedUser140861

Guest
No jeśli była by wieś rozbudowana to spoko ale od 26pkt to będzie kiepsko...:D
 

DeletedUser21778

Guest
Rozmowa Rozmową ale ja mam pytanie do Corpusa...
Corpus..

2h runda:/
Wioska od 26 pkt :p

Myślisz że walki będzie dużo?



I druga sprawa

Gram na twoich rundach 3 raz
iiii?

Trzeci raz widze zły opis rundy na głównej...

4 osoby na plemie?

Ja widze 2.


I ten speed... Czy aby napewno on jest 400?


Rycek? Gdzie ten rycek? :p

Ehh szkoda gadać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21778

Guest
Według mnie narazie 1 runda była dobra reszta jak dla mnie żenada.
 

DeletedUser122807

Guest
...

Naprawdę żalowa runda.. wioska rozwinięta ponad 3k była bez sensu wszystko nie tak jak trzeba, w plemieniu miało znajdować się 4 osoby wyszło, że mogą być 2, prędkość 400 powinna być była o połowę mniejsza.. kompletna lipa.
 

DeletedUser21778

Guest
Takiej porażki jeszcze nie widziałem zero walki..

i TOp2 mam.. samo eko jechałem eko do 23 23 20 na Ratuszu 1 poziom :pP

Ehh ten Corpus.
 

DeletedUser

Guest
Prędkość była 400, natomiast co do reszty coś poknociłem z zapisywaniem rundy :p

Ale przynajmniej wiem, że jesteście :p
 
Do góry