rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser140323

Guest
zF, nie pochlebiaj sobie ;d
Wiesz ile osób ma opisy przy nickach zawodowy farmer w ogóle nie wiedząc o istnieniu takiego nopka? ;d
 

DeletedUser120933

Guest
zF, nie pochlebiaj sobie ;d
Wiesz ile osób ma opisy przy nickach zawodowy farmer w ogóle nie wiedząc o istnieniu takiego nopka? ;d

Chciałem wytłumacz, że to nie ja pisałem to bociarskie pw :p. a nie, ze ciepa mnie by nie zjechał. wiem, źle to zabrzmiało :)
 

DeletedUser

Guest
heh,a z pro*milem walczyismy:p
Wyslalem mu 4 ataki w 500ms i mial wbic klina i 3 razy chcial aby wysylal,a mu ani razu nie udalo sie w bic klina^^
Mnie atakowal tez 2 razy po 4 ataki w 700ms i wbijalem kliny w kazdy atak nie zroblem screenow,wiec uznal ze za dlugi mam czas i wyslal mi tylko 2 ataki i roznica bylo kolo 150ms,myslal ze sie nie uda ale i tak wbilem klina:p

Pierwszy raport,to tu nerwy poniosly i lk za szybko coflem:xD


Lecz ten drugi atak w odstepie 150ms to ladny klinek katami:p


I tak wygralem 3:0:xD Promilek sie wkurzył^^

ps.Cos male te zdjecia kliknijcie to beda wieksze:D
 

DeletedUser

Guest
No makap cieszy mnie to, że się uczysz ;) ale wpieniasz mnie tym swoim chwaleniem i napinaniem ;/... Chłopie wyluzuj, bo naprawdę, to że potrafisz wbijać kliny (co większość potrafi) i ładnie kontrujesz nie znaczy się że masz się chwalić na FO ... Wielu ludzi potrafi to lepiej i nie robią takiej napiny na FO... Więc błagam Cię jeżeli jesteś taki proffs to zachowaj to dla siebie ;)
Pozdro ;d ja zagram dopiero jak rundy się "ustatkują"...
 

DeletedUser125693

Guest
Ale to nie są kontry tylko bawienie się w kliny ;> dziwi mnie że pr0 mil nie umie wbijać klinów xD tego to nawet ja się już nauczyłem xD

Nie badz taki mądry:) bo nie zawsze klin wbije sie tak jak powinien:) to wszystko zalezy od MS:)
 

DeletedUser

Guest
dokładnie:)

trzeba mieć wyczucie i troszkę szczęścia.
ewentualnie dobrego necika i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Nie badz taki mądry:) bo nie zawsze klin wbije sie tak jak powinien:) to wszystko zalezy od MS:)

Ble ;< Ble ;< Ble ;< Scouts wiem o tym :p ale mówię, że takie kliny w odstępach po 100-200 ms... Ja się nie wymądrzam :p i błagam Cię nie próbuj mnie prowokować bo nie mam już sił na kłótnie ;]
dokładnie:)

trzeba mieć wyczucie i troszkę szczęścia.
ewentualnie dobrego necika i tyle.

I opanowanie dudek :) Bo jak jesteś opanowany i wykonasz wszystkie ruchy bez żadnego stresu to nie problem, no i oczywiscie dobry necik też nie zaszkodzi :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser125693

Guest
Ble ;< Ble ;< Ble ;< Scouts wiem o tym :p ale mówię, że takie kliny w odstępach po 100-200 ms... Ja się nie wymądrzam :p i błagam Cię nie próbuj mnie prowokować bo nie mam już sił na kłótnie ;]


I opanowanie dudek :) Bo jak jesteś opanowany i wykonasz wszystkie ruchy bez żadnego stresu to nie problem, no i oczywiscie dobry necik też nie zaszkodzi :p

I tutaj sie tez mylisz:) A co do prowokacji, to nie:) nie mam zamiaru Cie sprowokowac:p poprostu uswiadamiam Tobie, ze wbicie klina nie jest ,az takie latwe jak sie wydaje:) 100ms? jak myslisz sporo czasu?:) nie!!!, samo klikniecie ok zajmie Ci z 100ms:) i co teraz? Szlachta 001 101 201 301 a klin 302 i co?:) lipa po wsi masz:) najlepiej jest wbijac kliny jak jest 900 ms i nowa sekunda sie zaczyna:) nawet moze byc juz po 20ms:)<ograniczenie 100ms niedzy atakami> A jak dobrze pomyslisz do klin wejdzie na 3 szlachty:) i to jest bankowe:)
 

DeletedUser

Guest
co do klinów to nie są trudne z klinami jest tak jak z puszczaniem 4 szlacht ;] ale zalezy czy klinujesz maja 1 wies czy klinujesz mając 2 wsie bo mając 2 wsie jest łatwiej... no chyba ze jak ciepa wspominał wojsko wchodzi 1atak np 22;01;01.700 a czwarty 22;01;02.200

makap z neostradą kliny sa proste... ogranicz sobie prędkość do 50Kb/s i wtedy wbijaj ;] tak jak ja mam bezprzewodowy i trudniej ale tez łatwo jak sie potrenuje ;] ale mam nadzieje ze niedługo bede miał netie
 

DeletedUser

Guest
No ćwiczylem i umie.Mógłbym powiedziec"udalo" ale jeszcze 4 razy mnie promil atakowal po 4 ataki i w kazdy wbilem^^)
A ten raporcik co dalem to te 2 ataki byly :
21:22:35:000ms
21:22:35:0150/200ms
 

DeletedUser140323

Guest
No makap cieszy mnie to, że się uczysz ;) ale wpieniasz mnie tym swoim chwaleniem i napinaniem ;/... Chłopie wyluzuj, bo naprawdę, to że potrafisz wbijać kliny (co większość potrafi) i ładnie kontrujesz nie znaczy się że masz się chwalić na FO ... Wielu ludzi potrafi to lepiej i nie robią takiej napiny na FO... Więc błagam Cię jeżeli jesteś taki proffs to zachowaj to dla siebie ;)
Pozdro ;d ja zagram dopiero jak rundy się "ustatkują"...


Preff, buahuahauah. Kiedys makapa farmiłem xD Jeszcze ani razu z nim przegrałem, jedynie raz wies stracilem, bo bez wojska byłem xD
 

DeletedUser

Guest
Panowie Myślałem że Polska jest jako 2 na swiecie jako szybkie rundy za Niemcami jak szedłem na Brazyliski speed patrze a tu barbarki po 10tys popuszczane to dla mnie był szok i w ciągu 6 godz tam gracze mają po 25000 ptk a na polskim z 60tys ale to dla nich jest + ze tam zaczyna się wioska chyba startowa 4 ale nie wiem dokładnie

Pageviews | Top Countries | Flag Map | Visitor LogFlag Counter Pro!
Join us in the new Flag Counter Forums for discussion about everything Flag Counter!
Last New Visitor

Poland
Visited April 14, 2010 Newest Flag

Canada
Last Visited April 12, 2010




8 different countries have visited this site!



Country Visitors Last New Visitor
1. Belgium 71 [Chart BE Visitors] April 14, 2010
2. Netherlands 71 [Chart NL Visitors] April 14, 2010
3. France 3 [Chart FR Visitors] April 14, 2010
4. Poland 2 [Chart PL Visitors] April 14, 2010
5. Canada 2 [Chart CA Visitors] April 12, 2010
6. United States 2 [Chart US Visitors] April 11, 2010
7. Germany 2 [Chart DE Visitors] April 10, 2010
8. Iceland 1 [Chart IS Visitors] April 11, 2010

Regenerate
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Panowie Myślałem że Polska jest jako 2 na swiecie jako szybkie rundy za Niemcami jak szedłem na Brazyliski speed patrze a tu barbarki po 10tys popuszczane to dla mnie był szok i w ciągu 6 godz tam gracze mają po 25000 ptk a na polskim z 60tys ale to dla nich jest + ze tam zaczyna się wioska chyba startowa 4 ale nie wiem dokładnie

i co to za gra przejmując barbary?
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
i co to za gra przejmując barbary?

Gra jaka jest każdy widzi-parafrazując słynne powiedzenie.
Są jednak ludzie na wyżej wymienionych SP, którzy przejmując wioski barbarzyńskie-nie mylić z polski graczem i robiąc deffa wygrywają rundy.
Pytanie brzmi tylko czy oto w tej grze chodzi?
 
Do góry