rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Problem był wczoraj od południa i nawet jeżeli już naprawili, to jestem w pracy i nie mam możliwości nawet tego sprawdzić, już nie wspomnę o zaplanowaniu czegoś nowego.
Jeżeli naprawili, to najwcześnie koło 16 będzie ustawiona runda. Na zagranicznych serwerach ta sama sytuacja była wczoraj.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Kto wymyślił tak żałosną długą rundę aż do niedzieli no masakra kto będzie siedział i cały czas grał żałosne!!!! Dnooo

Ludzie pracują nie mają czasu siedzieć 3 dni na Sp grać 24h na dobe

Jak to kto wymyślił? Ja ustawiam rundy i je wymyślam. Longi na sp nie są niczym nowym, nikt, nikogo przecież nie zmusza do grania. Nie masz czasu, to nie grasz, proste.
 
Wynik reakcji
44
Ja gram sam vs cały serwer

A Ty jeszcze cieciu nasyłasz na mnie wszystkich. Sam nie miałeś jaj zaatakować bo miałeś morale i speniałeś słabeuszu. A ja grając sam zdobyłem na tej rundzie top 7 ;)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Hahaha.
Nie wierzę, Loser miałeś taką przewagę na longu i go przegrałeś.
Nawet z tymi botami jesteś zwykle zero, co nic nie potrafi. xD
Nom dzięki, jakoś wyszedłem o 14 w sobotę i zapomniałem już że jest long. Ale spokojnie przyjdzie czas że was i także jadę
Ty gorzelnia topy może i masz bo z każdym sojusz mailes więc nie płacz top7 to tak jakbyś był w top 50 nic nie wnosi i jesteś na łasce graczy z topki pozdro. Dodam że piszesz do Niemców a później cie jada buahha
 

DeletedUser206727

Guest
Nom dzięki, jakoś wyszedłem o 14 w sobotę i zapomniałem już że jest long. Ale spokojnie przyjdzie czas że was i także jadę
Ty gorzelnia topy może i masz bo z każdym sojusz mailes więc nie płacz top7 to tak jakbyś był w top 50 nic nie wnosi i jesteś na łasce graczy z topki pozdro. Dodam że piszesz do Niemców a później cie jada buahha

Nie tłumacz się młody, bo każdy wie że Cie jechali jak dziecko. xD
 
Do góry