rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Prawie zawsze jak grałem bylem w topce, jak nie punktowo to w pokonanych, inna sprawa że już od dawna szkoda mi 3 godzin dziennie na siedzenie przy komputerze i wchodzę na półtora może dwie godziny.
Więc jak będziesz chciał wejdź na jakąś rundę bo ja nie będę się z Tobą sprzeczal na forum zwłaszcza że nie wiem kim jesteś
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
Prawie zawsze jak grałem bylem w topce, jak nie punktowo to w pokonanych, inna sprawa że już od dawna szkoda mi 3 godzin dziennie na siedzenie przy komputerze i wchodzę na półtora może dwie godziny.
Więc jak będziesz chciał wejdź na jakąś rundę bo ja nie będę się z Tobą sprzeczal na forum zwłaszcza że nie wiem kim jesteś
XDDDD
mam nadzieję że jak wejdę to będziesz xD
 

Deleted User - 848895345

Guest
XDDDD
mam nadzieję że jak wejdę to będziesz xD
Sollor, nie zawracaj sobie głowy, rozebrany w 5 minut z 6 wiosek, gdzie ja miałem 3 (zabrałem 4 wioski) ,
+miał w plemieniu top 1
+miał w plemieniu top 2
+dostawał od nich deff, bo jak podbijałem (nie klinował) to dochodziły do mnie

Jedyne co zrobił, to skontrował jedną karetę gdzie zbiło mi poparcie do 2 (ale nabił się na deffa)

Pozdrawiam i do zobaczenia na następnych rundach w przyszłości ! :)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Gekou, nie możesz porównywać naszej sytuacji byłem całkowicie rozbity i cały czas się bronilem, nagle wleciales z bliska karetami. Ze wszystkich karet jakie dostałem conajmniej 50% sklinowalem + w akcji desperacji prawie zabrałem Ci wioskę. I sprawdź RW freedoma, zobaczysz że bronilem się swoim deffem
 

Deleted User - 848895345

Guest
Dostałeś karetę z 30 sekund ( na luzie idzie to sklinować), z 1 minuty 10 sekund, z 1:30 minuty i z 2:10 - więc nie kłam, że było z bliska, sklinowałeś jedną, faktycznie, średnio zaawansowany gracz z wolnych plemion sklinował by minimum 3.

Ja rozumiem - na rundach jest różnie, wiadomo, ale nie pisz jaki jesteś super, bo jesteś przeciętnym grajkiem, jak ja i wielu innych.
Na tym sie konczy moje zdanie
Dzięki za rundkę i pozdrawiam ;)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
I jeszcze musisz dodać że prawie od początku byłem top2, przez conajmniej godzinę bronilem się przed 3 graczami z top1 RO, na koniec wleciales z bliska karetami sam widziałeś w raportach po przejęciu że mam puste wioski więc raczej nie ma się czym chwalić, ja przynajmniej jestem z siebie dumny chociaż mogło być lepiej
 

Deleted User - 848895345

Guest
Biliście się plemie vs plemie :) 3 vs 3 z chłopakami którzy mieli o wiele, wiele mniej wiosek od was.
Ja wierze Ci, że byłeś wyskubany z wojska - po prostu nie pokazałeś nic wielkiego, zupełnie nic :)
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Oj czegoś takiego jeszcze tutaj nie napisałem bo zawsze śmieszylo mnie przekrzykiwanie na forum zamiast wejścia na rundę ale w porządku, Ty nie możesz ocenić jak gram bo rozwinales się tylko dlatego że szkoda mi było offa na początku, a później wykorzystałes sytuację i tyle

Nie wiem już o czym piszesz i co miałem pokazywać, wchodzę pograć raz na kilka dni jak mi się nudzi
 

Deleted User - 848895345

Guest
Przecież jak miałem 4000/4000 deffa to Ci skontrowałem offa, miałeś go 3k/1500 i deff na którym się rozbiłem, więc jak Ty chciałeś mnie przejąć?
Do tego miałem start o 20:30
Później mieliście 20 wiosek, BG miało 14, a ja z marcelkiem 6 - a zostałeś rozbity do 0.
A co masz pokazywać ? Na pewno nie hipokryzje bo w jednym z postów napisałeś ,, Raz na zawsze pokaże hejterom itp itd, tylko zwycięstwo ".
Krótka ta pamięć, krótka. Lece bo do pracy trzeba wstać, do zobaczenia w przyszłości, dzieki za rundke
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Aha, czyli pomyślałes że tamta wiadomość była na poważnie. Nie mam hejterow to miało być przesmiewczo do przekrzykiwania które było nad moją wiadomością, bo zauważyłem że tutaj są sami urodzeni zwycięscy
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
240
Przeczytaj jak Ci się będzie nudziło i zobaczysz kontekst, dlatego dodałem taką końcówkę resztę napisałem poważnie bo chętnie zagrałbym z kimś 1 na 1

Takiego spokojnego człowieka jak ja sprowokować wstyd

No i to mi się podoba, jeszcze fajnie jakbyś wszedł kiedyś na rundę. A wczoraj przyznaje poniosły mnie trochę emocje na forum po ponad 2 godzinnej walce, padłem to padłem ale grało się fajnie
 

Deleted User - 848895345

Guest
Koszt monety 600 tys surowców, spichlerz 400 tys surowców, brawo
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Wszyscy są na jednej rundzie, ale rozłożeni w bardzo dalekich odleglosciach, tylko przeciwnicy są ustawieni w taki sposob View attachment 1381011

Myślę, że gdyby u nas takie coś zorganizować to pewnie byśmy zebrali odpowiednią liczbę chętnych, tym bardziej, że można o jednej godzinie zrobić dowolną liczbę spotkań; )
Czekam na opinie

Już mówiłam nie raz, że nie mam możliwości robienia jakichkolwiek akcji dotyczących wiosek.
Koszt monety 600 tys surowców, spichlerz 400 tys surowców, brawo

Wystarczyło napisać zgłoszenie do supportu i bym naprawiła. Po prostu zapomniałam powiększyć spichlerz i tyle.
 
Do góry