rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Patrzcie na to to juz jest dla mnie obłuda jaka moze byc. poczyscicli ewinkowi moja wioske a pozniej erwienek na czysto wjechal smieszy mnie to ze ludzie tak mu sie daja wykorzystywac. on ma tylu przydupasów ze on sam jest na rundzie i przydupasy :D

Erwin i spoiłka.png
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Loser jesteś hipokryta, szkoda, że ja screenów nie zrobiłem jak rodziców wyzywasz hahahha. Pokazujesz poziom, a zapomniałem, że Ty wgl żadnego nie reprezentujesz, plemiona zjadły Ci mózg do reszty, graj z anglikami i Czechami ;)
 

DeletedUser178225

Guest
Później będę miał chwilę to wstawię dość ciekawe skrypty o uczciwym graczu xD
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Loser jesteś hipokryta, szkoda, że ja screenów nie zrobiłem jak rodziców wyzywasz hahahha. Pokazujesz poziom, a zapomniałem, że Ty wgl żadnego nie reprezentujesz, plemiona zjadły Ci mózg do reszty, graj z anglikami i Czechami ;)
Dziekuen za pozwoleniem nasylaczu. Akurat o rodzicach nigdy nie wspominalem. Wstaw jakis dowod... Eh... Szczekac to ty umiesz ale dodowdy pokaz
 

DeletedUser199633

Guest
detox, pokazałeś poziom jak loser, nie ma miejsca na takich jak wy :)
korren, on jest za słaby na Ciebie ;D

detoxa już zdarzyło mi się zjechać na jakiejś rundzie, nie grał tragicznie, ale słabo. Jeśli dobrze pamiętam to taki typ gracza full off, który jak ognia unika rundek 26p bo sobie na nich nie radzi, ale nauczył się korzystać ze skryptu czy dwóch na wysoko rozbudowane wioski. Chyba nie do końca bezużyteczny, może i wtopi offa na żądanie czy zrobi darmę, ale chyba nic poza tym

A no i słynny kosiarz ;d chyba nawet loserowi wbił kosę, nigdy nie przyjąłbym pojedynku od niego jeśli nie przesłałby pp do osoby trzeciej, pewnie jego idolem jest akases, który nie może się często dobrze bawić ze swoim nickiem na sp ze względu na to że każdemu już zdążył wbić kosę i non stop lecą katapulty na niego

Skoro już piszę na fo, to ramajad oddaj mi te 30pp z turnieju bo zwlekasz już parę miesięcy ;d
 

DeletedUser199633

Guest
Muszę jakoś uzbierać 1000 transferowalnych pp na jedyny dostępny pojedynek
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Yez moge z kims pojedynek zagrac bez pp bo mam blokade. Najlepiej z tym samozwanczym mistrzem wiadomo o kogo chodzi.
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Loser już się nie jąkaj i naucz się pisać, możemy zagrać, tylko zagraj bez tych gówien, a zresztą bity jesteś i na nich :D
 

DeletedUser195516

Guest
ej mam brata nickowego memmento123, całkiem fajnie
Witam ponownie, nie wiedzialem ze ludzie maja takie zle slowo o oneloser.
Przy okazji, ma ktos jakis krotki poradnik na jak wysylac ataki zeby wchodzily zaraz po tym jak jego atak wraca od mojej wioski, dzieki
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Witam ponownie, nie wiedzialem ze ludzie maja takie zle slowo o oneloser.
Przy okazji, ma ktos jakis krotki poradnik na jak wysylac ataki zeby wchodzily zaraz po tym jak jego atak wraca od mojej wioski, dzieki
Otwierasz atak w nowej karcie i masz powrot jego wojsk. Co do zdania na temat moj to absolutnie sie nim nie przejmuje gdyz nie gram po to by miec tu kolegow tylko gracz. Ludzie mi nie wierza ze gram bez skryptow ale to juz ich sprawa.
 
Do góry