rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser199633

Guest
Pchełka nie wiem kto czyta całe twoje wypowiedzi ;p są po prostu za długie i przekaz jaki z nich wychodzi zazwyczaj to blablabla ja i moi dobrze blablabla wy źle. Znaczy, zawsze taki przekaz jest xD
 
Wynik reakcji
3.026
Ojoj funny ale ty jesteś chorągiewką.
Ostatnio na rundzie pisałeś mi o ts więc postanowiłem Ci podać IP bo myślałem że się zmieniłeś ale jednak się myliłem.
Pomijam fakt że proponowałes mi grę na następnym wolnym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
278
Gram chyba z szumixem bo z fafalem niema kontaktu a Lumi juz ma z kim grać ;)
Takze takibotek znow mozemy na siebie wpaść ;)
 

DeletedUser199633

Guest
aj szumix, szumix... ;) 1:0. Nie dziwię się że ramajad zmienił partnera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.026
aj szumix, szumix... ;) 1:0. Nie dziwię się że ramajad zmienił partnera.

Tą rundkę wygrałeś to fakt :) Musiałem kilka razy odejść na jakiś czas od komputera. W momencie kiedy Cię zburzyłem to była moja ostatnia aktywność. Musiałem jechać do sklepu, więc wysłałem atak i zamknąłem przeglądarke. Wróciłem i już mnie podbiłeś, także nie ma się czym chwalić, byłem AFK w tym momencie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Hahahah :D No tak. Całe szczęście pojechałeś do sklepu.

więc tak:

atak siwika, który cały ten wasz team ciągnął do góry
a338a9de2345d.png


twój atak katapultami sekundy później
d4df20e81decc.png


w tym czasie przejąłem siwika, sir earen wyczyścił mi przed wejściem karety więc było pusto ;)
4887c81d34a98.png

sir earen czyści ciebie (tak to twoje całe wojsko poza tym co wysłałeś na mnie po ataku siwika)
66645cfd3c1ee.png


i mój mały offik sekunda w którym cię przejąłem wyczyściłem resztki twojego wojska (zrobiłem antykliny 400lk :D wierzyłem że możesz coś tam mieć, ale nie)
f9644082c6446.png



'Wróciłem i już mnie podbiłeś, także nie ma się czym chwalić, byłem AFK w tym momencie.' - czekaj czekaj. Czyli utrzymujesz że powód naszej wygranej to to że byłeś AFK? może miałeś jakieś ukryte wojsko? bo wiesz, sir earen miał jeszcze chyba z 4k/2k deffa :) nie wspominając o offie, karecie i tym że siwik już był przejęty (btw siwik grał dużo lepiej niż ty)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.026
Chodzi mi o to, że wygrałeś pojedynek na tej rundzie i tyle :)
Gratuluje :)
W sumie to mogłem pisać jak wy "ej,ej ale to nie fair bo w kilku atakowaliście, sami nie potraficie!!?!!" Ale to jest gra zespołowa i na tym to polega :)
No w tym czasie co mnie podbijaliście mnie nie było. Posłałem atak i poszedłem :) Może jakoś byśmy się obronili jakbym był :)
Wiem, że siwik grał lepiej ;)
 

DeletedUser199633

Guest
Szumix... graliśmy 2v2, nie atakowaliśmy ciebie samego ani ty nas nie atakowałeś sam
 

DeletedUser189190

Guest
Tylko, że go nie wygraliście, bo byliście słabsi :D Ale nie potraficie najwidoczniej się do tego przyznać, tylko szukasz jakiś głupich wymówek i gdybanie, co by było gdyby...

A do sklepu zawinąłeś się chyba po tym skanie:
233e48bcb2b7e.jpg


Gdy zobaczyłeś ile deffa stoi u mnie stoi+ kilka sek po, dostałeś spam ataków jak i Twoj kolega i jak czyściło go 3k lk i 1k topora. Wtedy właśnie postanowiłeś najprawdopodobniej zawinąć się do sklepu, gdy wiedziałeś, że przegraliście :D

Ten deff nie jest kozacki więc na Twoim miejscu bym się tak nie przechwalał. Offowiec by go zmiótł :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
3.026
Tylko, że go nie wygraliście, bo byliście słabsi :D Ale nie potraficie najwidoczniej się do tego przyznać, tylko szukasz jakiś głupich wymówek i gdybanie, co by było gdyby...

A do sklepu zawinąłeś się chyba po tym skanie:
233e48bcb2b7e.jpg


Gdy zobaczyłeś ile deffa stoi u mnie stoi+ kilka sek po, dostałeś spam ataków jak i Twoj kolega i jak czyściło go 3k lk i 1k topora. Wtedy właśnie postanowiłeś najprawdopodobniej zawinąć się do sklepu, gdy wiedziałeś, że przegraliście :D

Pogratulowałem Wam zwycięstwa wyżej więc jak się nie potrafię przyznać do porażki? Czyta się posty przed napisaniem swojego chlopcze.

Poszedłem po wysłaniu ataku nie po żadnym skanie, czytaj ze zrozumieniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
No nie wiem czemu mogliśmy odnieść wrażenie że nie potrafisz się przyznać do porażki... czekaj

"Musiałem kilka razy odejść na jakiś czas od komputera." - tak? a gdybyś nie odszedł to byśmy przegrali?
"W sumie to mogłem pisać jak wy "ej,ej ale to nie fair bo w kilku atakowaliście, sami nie potraficie!!?!!" - mogłeś? przecież graliśmy uczciwie 2v2?
"Wróciłem i już mnie podbiłeś, także nie ma się czym chwalić, byłem AFK w tym momencie." - nie ma sie czym chwalić? czyli to dzięki temu że byłeś AFK?
"No w tym czasie co mnie podbijaliście mnie nie było." - patrz wyżej
"Posłałem atak i poszedłem :) Może jakoś byśmy się obronili jakbym był :)" - obronilibyście się? Ale gdy poszedłeś to siwik już nie miał wioski. Sam byś się obronił?
 
Do góry