rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Czytam te wypociny I widze pchelka znowu w szczytowej formie na FO. Wbije raz na jakis czas poddefuje ramajada, a szczeka do kogo sie da jakby cos osiagnal na tych spXD
Ps. Pchelka nie wyzywaj mnie prosze :(((
 
Wynik reakcji
6.791
Ja nie osiągnąłem nic xDDDD? Chłopczyku, mógłbyś mi buty czyścić najwyżej. Powiedz co ty osiągnąłeś? Ja wygrałem 3 światy, byłem na jednym znich top1 i top1 wspierającego, top2 RA. Gdzie nie gram, tam moje plemię wygrywa. Czym ty się dziewczyno możesz pochwalić? No napisz, czym ty się w tej grze możesz pochwalić oprócz bycia największym mitomanem (zaraz po Molterku) na forum ogólnym?
Czytac nie potrafisz? Piszemy tutaj o szybkich nie o wolnych xD To,ze jestes nierobem i siedzisz non stop pilnujac wolnych swiatow to jest Twoj wybor,co ja osiagnalem? Wygralem 1 runde na szybkich to i tak juz wiecej niz Ty xD
 

DeletedUser199262

Guest
Czytam te wypociny I widze pchelka znowu w szczytowej formie na FO. Wbije raz na jakis czas poddefuje ramajada, a szczeka do kogo sie da jakby cos osiagnal na tych spXD
Ps. Pchelka nie wyzywaj mnie prosze :(((
A co ty osiągnąłes na SP albo na wolnych? Jesteś no namem. Nik cię nie zna. Na prawdę tak cię boli, że ja i Ramajad potrafimy ze sobą współpracować i wysyłac sobie deffa xDDD? Boli serduszko, że z tobą nikt nie chce grać, czy jak?
 

DeletedUser199262

Guest
Czytac nie potrafisz? Piszemy tutaj o szybkich nie o wolnych xD To,ze jestes nierobem i siedzisz non stop pilnujac wolnych swiatow to jest Twoj wybor,co ja osiagnalem? Wygralem 1 runde na szybkich to i tak juz wiecej niz Ty xD
Jak na razie spotkaliśy się na jednej rundzie, i na tej jednej rundzie to ja byłem górą chłopczyku, na tyle cię to zabolało że przyleciałeś z płaczem na FO.
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
A co ty osiągnąłes na SP albo na wolnych? Jesteś no namem. Nik cię nie zna. Na prawdę tak cię boli, że ja i Ramajad potrafimy ze sobą współpracować i wysyłac sobie deffa xDDD? Boli serduszko, że z tobą nikt nie chce grać, czy jak?
Nie wiesz kim jestem, wiec nie osadzaj :)
Ale zaufaj mi ze na sp nie masz do mnie najmniejszego podjazdu :p Jestesmy na FO sp przypominam
 

DeletedUser199633

Guest
Nikt:
Dosłownie nikt:

Pchełka: Jesteś nonamem nic nie osiagnales turturtur
 
Wynik reakcji
6.791
Ceiter piszesz, że nic nie osiągnął. Pchełka Ci pisze co osiągnał w tej grze a ty najwidoczniej nie potrafiąc się z tym pogodzić zaczynasz pisać że piszemy o szybkich.
Plemiona to jedna gra, niezależnie od wolnych czy szybkich :)
A co mnie obchodza wolne jezeli piszemy o szybkich?;d Ja twierdze,ze na sp nie potrafi grac i tyle a duzo szczeka ;] Wolne to wolne szybkie to szybkie jak tego nie rozumiesz to nie moja wina ;d
 

DeletedUser199262

Guest
A co mnie obchodza wolne jezeli piszemy o szybkich?;d Ja twierdze,ze na sp nie potrafi grac i tyle a duzo szczeka ;] Wolne to wolne szybkie to szybkie jak tego nie rozumiesz to nie moja wina ;d
Ja np. twierdzę, że ty nie potrafisz grać i co? Graliśmy jedną rundę razem, jest 1-0 dla mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser199633

Guest
Pchełka chciałbym zobaczyć twoją kłótnie z loserem

Proszę pokłóćcie się
 

DeletedUser199262

Guest
Wygraj chociaz 1 runde na sp to pogadamy,skonczylem szkoda czasu na Ciebie,elo ;]
Mi starczy, że na jedną jedyną rundę na której graliśmy obydwoje, pojechałem cię jak dziewczynkę :p Boli serduszko co?
Taka prawda, że ciebie w tej grze nikt nie zna, ani ze zwzględu na umiejętności ani ze względu na to że jesteś mitomanem. Choć tacy mitomani powinni być w tej grzy słynni ze złej sławy. Ani na SP nic nie pokazujesz, ani na wolnych, i jeszcze coś tam się wychylasz chłopaczku.

Pchełka chciałbym zobaczyć twoją kłótnie z loserem

Proszę proszę pokłóćcie się
Loser jest jaki jest, ale do niego mam resztki szacunku, chłopak jest mitomanem też czasami, ale minimum poziomu w tej grze reprezentuje i takich grajków jak wy zjada na śniadanko, wy tylko dużo gadacie na FO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
No fajnie, wrzuciłeś listę graczy repki, na której nie ma ani ciebie, ani nikogo z biorącyh udział w dyskusji xDD
Zresztą, oprócz CoTego i Rolnika którzy ciągnęli reprezentację na turniejach, nie widać tam graczy którzy prezentowali by się ponad przeciętną tak btw. Taka prawda, ze ta dwójka graczy wam ugrywała turnieje. Też nie rozumiem trochę "argumentacji", mi zarzucacie że nie gram nigdy sam, i że Ramajad mnie deffuje albo ja jego etc. a sam teraz szczeniaku wrzucasz jako argument jakieś wyniki z rund grupa vs grupa xDDD? Hipokryzja, głupota, bezczelność, amnezja? Jak to nazwać? Ja jestem cieniutki jak gram grupowo, ale jak towarzystwo wzajemnej adoracji się zgra, to ju już wszystko super jest i nie ma nic złego w grze ekipa vs ekipa xDDDDDDDDDDDD Panowie, szanujmy się, to czego najbardziej nie lubię oprócz fake sojuszy to hipokryzja. Tfu.
Wiekszych bzdetow chyba nie slyszalem :D Czlowieku w repce CoTy za bardzo sie nawet nie wykazywal,sam to napisal,ze wtedy bog wie jak nie gral ;) Nie wazne z kim gralismy w rozwoju w meczach reprezentacji zawsze bylem w czolowce xD Wiec jezeli nie masz o czyms w ogole pojecia to po prostu zamilcz tamten post mial byc ostatni ale takich bzdur nie da sie czytac... ;d
 

Molter666

Łucznik
Wynik reakcji
244
Dziwne jest to że rundy trwają średnio 3 godziny a są tacy gracze jak pchelka którzy tak je przeżywają, jeżeli gra nie wzbudza w Tobie pozytywnych emocji to nie jest to gra dla Ciebie
 
Do góry