rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
jakis stary znajomy o 16 na rundke? wczoraj na chwile wbilem (jak goscie juz palace budowali xD) i zabawnie xD dzis bym sobie cos wygral :D

na 137 mozna pisac jc.
 

DeletedUser178225

Guest
Nie ma co dziś akurat suport ustawił rundkę godną szybkich :D
Jest moc rywalizacji i anglicy nie mogą się wykazać bo boty na takich rundach im nie działają i po prostu są słabi, ale walka zawsze jest bo jednak ustawienia są naprawdę fajne, liczę że będzie więcej takich rundek
 
Wynik reakcji
6.787
Nie ma co dziś akurat suport ustawił rundkę godną szybkich :D
Jest moc rywalizacji i anglicy nie mogą się wykazać bo boty na takich rundach im nie działają i po prostu są słabi, ale walka zawsze jest bo jednak ustawienia są naprawdę fajne, liczę że będzie więcej takich rundek
Pochłanianie barbar a później wysyłanie masę offow za pomocą skryptu.. Runda godna szybkich!<jupi><jupi><jupi>
 

DeletedUser178225

Guest
To były właśnie poprzednie takie rundy, a tu i suport nawet pilnuje bo kilka banów się posypało :D

No fajna runda, jest fajne atakowanie i jest równy poziom :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Gosc ktory mi pisze pierwszy wiadomosc ze mi przydzieli jeszcze jednego globala to jest zgodne z regulaminem? Mowa i graczu Skoorn chyba ze ma uklad z suportem i bez podstaw moga przyznac bana poprostu od tak z kaprysu. Skorn gracz ktory jest do tego stopnia inny ze musi pisac i zmieniac niki zeby poczuc sie lepiej by kogos udupic. Poprostu dno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SzCz3Ry

Łucznik
Wynik reakcji
432
Skoorn to mnie chciał ostatnio brudną zagrywką zjechać XD Koniec końców i tak to zrobił bo nie gram dobrze ale nie ufajcie mu <rotfl>
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Runda z godzinną ochroną początkową to zły pomysł...:x A zwłaszcza przy takiej rundzie jaka jest teraz,30 min po starcie szybki pałac i tylko słać grube...:)
Auc... To sa rundy dla ludzi ktorzy mysla przykro mi ze Ci nie pyklo. Ale spokojnie. Bedziesz na rundzie to bd cie wlasnie tak traktowal
 
Do góry