rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Wyzywam na 1vs1nobow ktorych wymieniam; pedzace klapki, ramajad, cotytutajrobisz happy days. Warunki romalne takie jak w pojedynkach wioska startowa moze byc inna pojedynek bedzie wtedy kiedy spotkamy sie na rudzie. Podrjmujecie sie najwieksze noby plemion czy sue boicie, deklaracje do srody. Jesli ktos sie nie podejmuje to jest zwyklym zerem.
 

DeletedUser197443

Guest
ile razy trzeba Cię zjechać żebyś w końcu przestał płakać ? za każdym razem jak Cię przejmujemy kasujesz konto. Nasyłając całą mapę ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
ile razy trzeba Cię zjechać żebyś w końcu przestał płakać ? za każdym razem jak Cię przejmujemy kasujesz konto. Nasyłając całą mapę ?
Dobrze ze zostala dodana koncowka "my" ramajad i spolka. Ty sama grac nie potrafisz dlayego chce Ci udowodnic ze tylko w grupie jestes cwania na tsie a 1vs1 nawet kontry nie potrafisz... dlatego pytam czy chcesz 1na 1 czy sie boisz do kogo nie napisze to masz z nim sojusz pozniej przejmujesz. Dlaczego pedzace ma zawsze topke? Prosi bys oddal wioske ile razy ci oddalem bys co kolwiek ugrala? Jestes nobem co placi pp za wioski zeby ugrac co kolwiek. Dlatego chce 1vs1 ile razy ci deff getto pomogl? Gdyby nie to to bys nawet top50nie byla nigdy, naucz sie grac... bo nic nie potrafisz. Nawet ramajad gra lepiej niz ty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197443

Guest
prosze wynik Twojego pojedynku
gratki za klina szkoda ze nie dał rady
powinieneś mieć zakaz wchodzenia na fo bo marnie sie to wszystko czyta
fajnie ze wypowiedzialeś sojka Getto ;) w końcu pokazałeś swoją twarz ;) gratulacje zakompleksiony dzieciaczku ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Eh zakompleksiona jestes ty.... skoro twierdzisz ze to byl pojedynek to grubo haha... na samym poczatku zaczalem cie lac wubilem ci daly def dostalas od ramjada ktory mnie lal lk rowniez to pohedynek 1vs1? To naprawde jestes wybitna. Swoja twarz pokazalem ze wypowiedzialem sojusz gdzie znamy sie z 6lat? Skoro wybral granie z wami a nie ze mna trudno plakal nie bede dlatego wypowiedzialem sojusz, co nie zmiania fatu ze go nie atakowalem na tej rundzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Obrazki wklejamy w formacie img nie url.
I bez spin tutaj, bo jak ja wbije na rundę to Was wszystkich pojadę. :D
 

DeletedUser180001

Guest
Loserek dobra czekam, bez osób 3cich , tylko ja vs ty , nikt się nie wtrąca, wioska poziom od min 0 max poziom 4.
2 grube na przejęcie.
Daj mi tylko termin od 16.00 jaka rundka.
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Ja usuwam posty. Bo na Polskim forum rozmawiamy w języku Polskim!! I racja posty Wasze były ok, jednak nie mają one sensu, gdy skasuje posty Klimenkov które są nieregulaminowe.
 

DeletedUser178225

Guest
Trzeba sie zgadac w jakis dzien to wpierdziel jak zawsze dostaniesz :d


A to się okaże , to już nie te czasy co klina z cofki nie zrobię :D teraz 99% klinuję ,ale nie gram ostatnio więc może być problem z tym xd
ale wiesz muszę Ci w... żebyś wiedział jak się odzywać i pisać CoTy is king!
 
Do góry