rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser185495

Guest
potworzyły się ekipy, siedzą na ts-ie co się dziwić, też pograłem trochę, ale sensu to większego nie ma. Ale dążąc w tym kierunku, żeby to zlikidować, to może rundki jak za starych dobrych czasów, 2 plemienia na sp i losowo kto gdzie trafi, takie rundy spowodują integrację między graczami :D współpracę itp. :)
Pozatym może być jakiś turniej w okresie miedzy sesyjnym dla studentów!! :) i właśnie jakieś rundki tego starego typu :)
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
potworzyły się ekipy, siedzą na ts-ie co się dziwić, też pograłem trochę, ale sensu to większego nie ma. Ale dążąc w tym kierunku, żeby to zlikidować, to może rundki jak za starych dobrych czasów, 2 plemienia na sp i losowo kto gdzie trafi, takie rundy spowodują integrację między graczami :D współpracę itp. :)
Pozatym może być jakiś turniej w okresie miedzy sesyjnym dla studentów!! :) i właśnie jakieś rundki tego starego typu :)
eprzciez zostajesz losiwo wyrzucony gdzie kolwiek.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
Ja gram co prawda od niedawna, ale jeszcze nikt ze mną sojka nie złamał i ja tym bardziej nie łamię ;)

A co do obcokrajowców, to nieraz ktoś każe mi ich atakować na początku rundy, wkurza mnie to, bo zamiast zająć się swoją okolicą to każą lecieć na drugi koniec mapy, także zawsze odmawiam w takich przypadkach. Natomiast nigdy nie gram w plemieniu z obcokrajowcami, także jak nie na początku to później dochodzi do starcia z nimi :)

Co do rundy na której grał Puszek, to prędkość jednostek zdecydowanie za duża na takie zagęszczenie graczy, ja zanim postawiłem pałac to trzech graczy mnie atakowało lk, mieli do mnie odpowiednio 2s, 3s i 5s i weź tu skutecznie uciekaj, dwóch z nich udało mi sie ubić, ale na ostatniego już nie miałem woja :D
 

DeletedUser178225

Guest
Ostrzegam przed ostre rzniecie lamie sojusze!!!


Co Ty loserku nie powiesz :D na tamtym nicku nigdy sojuszu nie złamałem:D więc wybacz ale nie płacz na fo że łamię sojki których nie podpisałem z tobą nigdy ... weź może odejdź od kompa przejdź się na świeże powietrze bo zaczynasz wymyślać , ja z tobą nigdy soja nie podpiszę bo jesteś nic nie warty... Jedyne co to madam marcel i twójpechowydzień złamali sojusze ze mną ale jeden i drugi jest już za to tępiony :)

A co do łamania sojka zastanów się co piszesz naprawdę bo to Ty jesteś jedynym graczem który w swojej karierze ma najwięcej złamanych sojów ^^^^



Ja osobiście obcokrajowców bije na każdym sp, wczoraj bili na mnie we dwóch i do tego pomagał im jeden polak to jest już śmiech :D ale koniec końców nie było ich w rankingu na koniec :D

Bo tylko w ten sposobda sie mnie zjechac innego sposobu nie ma. Moze mnie zjechac 5 osob ale nie jedna. Jedna tylko zlamanym sojkiem

można cię łatwo zjechać bo jesteś praktycznie jak ramajad , typowy słup :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178225

Guest
Tak tak loserku:) masz prawdę , ale pragnę Ci przypomnieć że na jednym sp , nie było mnie 30 minut na etapie pierwszych podbojów miałem 4 wioski i tylko mk klikało a Ty nawet skanu nie posłałeś . Wróciłem posłałem na Ciebie karete obroniłeś się deffem od generała i to wszystko co zrobiłeś . Ja odrobiłem 5 offów, 3 karety i poleciałem w Ciebie wtedy zacząłeś nasyłanie pisałeś do każdego o ataki na mnie a sam się bałeś wysłać atak ^^^^


więc nie mów że nie dostajesz lania, dostajesz na każdym sp jakim grasz :D

Ale miej o sobie dalej takie zdanie a daleko zajdziesz :D
Tak jak ramajd będziesz deff+deff+deff grał
 

DeletedUser182454

Guest
ty lozer na Mickiewicza idź bo takie bajki piszesz że szkoda takiego talentu, i nie napinaj się w kierunku do mnie bo nie potrzebne ci kolejne problemy
a Coty to kto to bo ostre słowa ma jak na 5latka :*
 
Wynik reakcji
28
Dwie rzeczy za moich czasów były nie do pomyślenia .
1- Łamanie sojuszy
2- Żeby obcokrajowiec kogokolwiek podbił na naszym rodzimym serwerze.
Grając dzisiaj doświadczyłem obu. Szło spoko,(mimo iż dawniej nie grało się aż na tak dużych prędkościach) może i nawet na topke ale oczywście sojusz z początku gry okazał się warty tyle co piasek na Saharze.
Wtedy przypomniałem sobie czemu przestałem grać na sp. Niektórym chęć wygrania i napinki na forum przesłania wszystko inne. Tak wiem , to tylko gra powie większość osób... . Ktoś kto łamie sojusz to podczłowiek i tu i w realnym życiu.
Polecam wam się zebrać na rundzie gdzie graja obcy jak dzisiaj , zjechać ich dopiero potem między sobą bo wstyd :)
Wiecej szacunku do siebie panowie i panie.

Było to samo, tylko wtedy na runde nie wbijało 10-15 obcokrajowców. Sojki były łamane i bedą :D trzeba wiedzieć z kim brać sojka ;)
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
Jak można się zgadywać i latać 5 na 1 i to z 3 różnych plemion :D i to praktycznie same znane nicki ;)
Przecież to śmieszne, zero równowagi na świecie xd takie trochę żałosne ;)
rozumiem jeszcze zgadać się tak na obcokrajowców, ale na swoich xd

Choć walka była fajna bo trochę im się zeszło, to jednak nie polecam takich zagrywek i nie pozdrawiam Was :)
 

DeletedUser136373

Guest
Nie rozumiem. Plemiona od ZAWSZE były grą, która wymaga współpracy. Po co płaczecie, że Was atakują w kilku? Przyjmijcie porażkę, na kolejnych szybkich zbierzcie ekipę, i to wy atakujcie, a nie brońcie się, ale od zawsze widzę ten sam płacz. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Jedynie poziom - teraz to totalne dno. Stare szybkie już nigdy nie wrócą, oraz ten styl gry. Co do łamania sojuszy, to po cholerę go bierzecie z kimś kogo nie znacie? Czego grałem kuuuuuupe rund, i to dawno temu, i nikt mi go nie złamał? Bo nie brałem nigdy z kimś nowy, lecz sprawdzonymi graczami. Szkoda, że już nie widać graczy pokroju G4SH, Celnior, czy tam Bacha.
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
118
Ze mną sojka też nikt nie złamał... a nie tylko 1 osoba raz... Serafin ;)
A ogólnie to nie płacze, tylko nie popieram takich zagrań, rozumiem jak się rzuca całe plemię na kogoś, ale tu była całkiem inna sytuacja, gościu zamiast dążyć do tego żeby jego plemię zgarnęło topki czy coś, to zwołuje wszystkie najbardziej znane nicki i wali we mnie xd i każdy skąd indziej ;)

Jak niedawno przeglądałem pierwsze strony forum, to faktycznie kiedyś było inaczej, chętnie bym zagrał wtedy, choć pewnie poziomem bym dużo więcej odstawał niż teraz :)
 

DeletedUser136373

Guest
Ja natomiast popieram, a raczej należę do tych "starych". Jak chcą, to niech walą i w 20, trudno. Co do gry kiedyś, to fakt, nie grałeś to możesz jedynie żałować, bo poszło to w złym kierunku. Jak sobie przypomnę, ile dni wagarowałem, by grać w plemiona, to aż nie wierze, że byłem takim idiotą, ale gra miała swój genialny klimat, który robili ludzie.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Nie rozumiem. Plemiona od ZAWSZE były grą, która wymaga współpracy. Po co płaczecie, że Was atakują w kilku? Przyjmijcie porażkę, na kolejnych szybkich zbierzcie ekipę, i to wy atakujcie, a nie brońcie się, ale od zawsze widzę ten sam płacz. Nic się nie zmieniło w tej kwestii. Jedynie poziom - teraz to totalne dno. Stare szybkie już nigdy nie wrócą, oraz ten styl gry. Co do łamania sojuszy, to po cholerę go bierzecie z kimś kogo nie znacie? Czego grałem kuuuuuupe rund, i to dawno temu, i nikt mi go nie złamał? Bo nie brałem nigdy z kimś nowy, lecz sprawdzonymi graczami. Szkoda, że już nie widać graczy pokroju G4SH, Celnior, czy tam Bacha.
Gash przeciez gra.... owned i egosumdeus to on. Celnior wbil 3 lata temu na eunde ostatnio to z nim pogralem 20min i go zjechali^^ bach gral ale nie wi e n pod ktoryk nickiem
 

DeletedUser178225

Guest
, ludzie są jednak wspaniali
na sp od rana, wbiłem grizman miał już 600 wiosek ponad gdy zacząłem go atakować (1,5h się spóźniłem) pytałem każdego kto grał czy pomoże oczywiście nikt się nie zgłosił bo widać było że się go bali on 600 wiosek oni 150-200. A gdy już go wylałem wielki "król kargul" nagle nie grał z doskoku i deffem i podbijał barbki na potęgę ,a jak go pytałem czy pomoże oczywiście "gram z doskoku i full deff"....
Twoje szczęście że sp się za szybko kończyło bo gdyby nie to pojechał bym Cię zaraz po niemcu:D

ale kij z waszą współpracą jak człowiek sam czegoś nie zrobi to na lepszych nikt nie poleci, ale jak by dać was pp to moment każdy by offa znalazł :)
 

DeletedUser136373

Guest
Gash przeciez gra.... owned i egosumdeus to on. Celnior wbil 3 lata temu na eunde ostatnio to z nim pogralem 20min i go zjechali^^ bach gral ale nie wi e n pod ktoryk nickiem

Pieprzysz? To nawet nie wiedziałem :D Muszę się skontaktować z G4SHem, bo to chyba z nim miałem najwięcej wspólnych rundek :D Celnior to raczej bardzo stara szkoła, i może do nowej nie przywykł :D
 
Wynik reakcji
28
58732430111610141138.png
89310293266960384889.png
71040525676756367588.png


Pierwszy raz miałem z gościem doczynienia :D ale ma rozmach :D do zobaczenia w pojednnyke, lamq ;*
 
Do góry