rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser196716

Guest
ooo fajne nagrody są na jutrszejsze sp :D
myślę, że nawet jeśli gracze z poza top3 będą dostawać pp, to walka będzie ciekawsza i może to podnieść poziom sp, bo każdy będzie chciał coś ugrać pp dla siebie :)
 

DeletedUser196716

Guest
hahaaha jacy koledzy?
ja atakowałem sam
że inni cię atakowali to znaczy, że ja nasylałałem na ciebie graczy?
no chyba nie :)
po za tym twoi koledzy zaczeli mi burzyć wioske ale offika zostalo troche i pokontrowałem :)
no i top1 ugrałem
 

DeletedUser187391

Guest
hahaaha jacy koledzy?
ja atakowałem sam
że inni cię atakowali to znaczy, że ja nasylałałem na ciebie graczy?
no chyba nie :)
po za tym twoi koledzy zaczeli mi burzyć wioske ale offika zostalo troche i pokontrowałem :)
no i top1 ugrałem
wgl to przypadek ze dogrywali pod ciebie wojsko:)
wgl to przypadek ze jak cie sklinowalem i zostało mi mało popa to koleś wysłał 2 grube tylko:)
ja grałem tylko z jedna osoba z plemienia ktora została przejęta wiec z tymi moimi kolegami to skończ się ośmieszać :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.890
Długo nie grałem ale ta moda na granie Full def to jakaś masakra :/
gracze maja 2k wioske i 6k defa w środku :p:p
 

DeletedUser178225

Guest
loser bo wrócę na sp i to Ty będziesz chciał walczyć 1vs1 , a co do czego to atakujesz z przydupasami :)
Nie ma co więcej pisać:) jedynie kto nie umie grać 1vs1 to Ty, ja nie potrzebuję pomocy żeby Cię zjechać:).
 
Wynik reakcji
2.949
;-( Ktos lamic musi :p Wczoraj od 15 pod plemie gralem bardziej xd wtopilem fulla na ostre rznecie na ooczatku na poziomie 2-3 wiosek. I ogolnie wtapialem wczoraj troche xd TOP2 RA mialem na 1 offa xd
 

DeletedUser196916

Guest
Co jest dzisiaj z tymi szybkimi , jedne się kończą o 11:30 , a drugie zaczynają dopiero o 15:30 , dajcie miedzy nie jakies szybkie poziom wsi 1-5 !!!! i prosiłbym dziś o jakieś szybkie 0:00 - 2-3 rano.
 
Wynik reakcji
2.949
gora1998 (VerumTergum) największy noobek Szybkich :) Nie polecam zawierać z nim sojuszy. Sam zawarłem jakiś czas temu na rundzie i podbił mi wioske. Niestety nie zapisalem raportów itp. Ale dzisiaj, po raz drugi złamał sojusz :) Nie polecam sojuszy z tym panem.
 

Załączniki

  • wiado.png
    wiado.png
    14,5 KB · Wyświetlenia: 13
  • atak.png
    atak.png
    398,7 KB · Wyświetlenia: 14
  • atak2.png
    atak2.png
    391,7 KB · Wyświetlenia: 13

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Twoj pechowy dzien tez notorycznie lamie sojusze i jakos non stop go jade. O ramajadzie nie wspomne z nim sie sojuszy nie zawiera bo on ma z polowa serwa soja i nasyla wszystkich na jednego to zwykly nob kretacz i jeszcze raz nob i kretacz tak jak serafin ten to juz szczytuje nawet nad ramajadem. Lonsale? Na tego typa brak slow gdyz szkoda strzepic na takie cos buzki mojej slodkiej. Bez pozdrowien rowniez dla ceitera
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.890
XDDDDDDDDD
Od razu napisz ze z nikim sie nie opłąca
Ja nie polecam Szumixa nawet nie zauważysz jak go juz podbiją hahaha
 

DeletedUser39094

Guest
Dwie rzeczy za moich czasów były nie do pomyślenia .
1- Łamanie sojuszy
2- Żeby obcokrajowiec kogokolwiek podbił na naszym rodzimym serwerze.
Grając dzisiaj doświadczyłem obu. Szło spoko,(mimo iż dawniej nie grało się aż na tak dużych prędkościach) może i nawet na topke ale oczywście sojusz z początku gry okazał się warty tyle co piasek na Saharze.
Wtedy przypomniałem sobie czemu przestałem grać na sp. Niektórym chęć wygrania i napinki na forum przesłania wszystko inne. Tak wiem , to tylko gra powie większość osób... . Ktoś kto łamie sojusz to podczłowiek i tu i w realnym życiu.
Polecam wam się zebrać na rundzie gdzie graja obcy jak dzisiaj , zjechać ich dopiero potem między sobą bo wstyd :)
Wiecej szacunku do siebie panowie i panie.
 
Do góry